Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tuvākajās dienās publicēsim pilnu fotogrāfiju, par kuras fragmentā redzamo cilvēku atpazīšanā lūdzām palīdzību Jums, cienījamie Pietiek lasītāji. Taču nu mums ir jauns lūgums, kas saistīts ar kādas augstas Valsts ieņēmumu dienesta (VID) amatpersonas automašīnas „darījumu”.

Stāsts īsumā ir tāds: šīs amatpersonas deklarācijā par 2015. gadu ir parādījusies vēl viena automašīna, - tā ir 2011. gada izlaiduma Toyota RAV4, kurai īpašnieku maiņas laikā tātad apritējuši četri gadi.

Šī VID amatpersona nav uzrādījusi ne darījumu, kura ietvaros automašīna būtu nonākusi tās īpašumā, ne arī dāvinājumu vai, piemēram, automobiļa laimīgu atrašanu, - Toyota RAV4 tās īpašumā ir vienkārši parādījies.

Turklāt arī konkrētās VID amatpersonas deklarācijas oficiālo ienākumu un uzkrājumu deklarācijas sadaļas nerada iespaidu, ka amatpersona būtu varējusi atļauties šādu pietiekami dārgu pirkumu.

Taču Ināras Pētersones (attēlā) vadītais VID neko īpašu šajā situācijā nesaskata, vēl vairāk – tiek apgalvots, ka konkrētajai amatpersonai, kas ir Pētersonei pietuvināto lokā, esot bijis likumīgs pamats automašīnas iegādi neuzrādīt.

VID atbilžu būtība ir – konkrētā amatpersona šo auto iegādājusies par summu, kas nepārsniedz divdesmit minimālās mēnešalgas, tāpēc darījums nemaz neesot bijis jāuzrāda.

Tātad VID apgalvo, ka pērn ir bijis iespējams 2011. gada izlaiduma automašīnu Toyota RAV4 iegādāties par summu, kas mazāka par 7200 eiro, un ka tieši šādu darījumu veikusi augstā VID amatpersona.

Tas tad arī ir jautājums, ar kuru vēršamies pie Jums, cienījamie Pietiek lasītāji: vai Jūs ar Jūsu zināšanām un pieredzi domājat, ka šāda tirgus cena šādai automašīnai pērn patiešām ir eksistējusi? Jau iepriekš paldies!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...