Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Nu jau gadu nevaru saņemt būvatļaujas pagarināšanu no Mārupes būvvaldes, lai turpinātu privātmājas būvdarbus, jo Mārupes dome un būvvalde atrod visādus iemeslus lai to nepagarinātu! Kāpēc? Lai varētu pieprasīt nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) trīs reizes lielāku! Un NĪN tik turpina augt...

Materiāli sapirkti, nauda būvdarbiem ir, gatavību turpināt darbus esmu izteicis vairākas reizes, bet tas nevienu neinteresē... ne Mārupes deputātus (pārsvarā ZZS), ne Mārupes būvvaldi...

Jaunbūvi pieprasa nodot ekspluatācijā, bet pilsētas kanalizāciju nevar pievilkt kopš 2010. gada (arī ar Eiropas fondu palīdzību nevar vai nemāk... vai negrib...) Es nemaz nerunāju par ielas apgaismojumu vai asfaltētu ceļu jo atbilde ir - DARI PATS! Tad man ir jautājums - par ko es maksāju NĪN???

Par šobrīd pieprasīto NĪN es varētu pabeigt privātmājas fasādes būvniecības darbus, bet man ir jāatdod nauda, pats nesaprotu, kam un par ko...

Nožēloju ka vispār izvēlējos Mārupi un Latviju kopumā par savas ģimenes privātmājas vietu. Ko darīt? Pārdot un nopirkt īpašumu, piemēram, Francijā vai Norvēģijā? Dzīves līmenis tur ir daudz augstāks, algas 2-3 reizes lielākas, bet dzīvošanas izmaksas TĀDAS PAŠAS KĀ LATVIJĀ šobrīd! Atstāt, lai manās mājās saimnieko veci kolhoznieki un komunisti, kas neko nemāk un nesaprot?!

Nebalsojiet par esošajiem deputātiem un pie varas esošajām partijām, neticiet tam, ko runā, un, ja gribat uzzināt patiesību, sekojiet tam, kā tiek tērēta mūsu nauda! Citādāk nekas nemainīsies, mums turpinās stāstīt, ka viss ir slikti, naudas nav... Un tā tālāk.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vīzija glamūra inteliģencei

Foto2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā un neizsakāmi dievinātā “šodienas nācijas tēva”, “pravieša”, “zvaigznes, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus”, “otra Kārļa Ulmaņa” uzruna latviešu tautai.
Lasīt visu...

21

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

FotoTuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas ir cieši saistīts ar līdzdalību vēlēšanās.
Lasīt visu...

12

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

Foto1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no valdības saņemt licenci naftas meklēšanai Baltijas jūrā! Dombrovskis izteicās, ka viņam neesot informācijas par paša grāmatas finansējuma avotiem.
Lasīt visu...

6

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

FotoVelmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām, par cenu, kas vairākkārt zem tirgus cenas. Valsts nesa zaudējumus, likvidatori uzvārījās.
Lasīt visu...