Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Gada sākumā televīzija ziņoja, ka Valsts policija visai kūtri atzinusi, ka tās darbinieki uzpildījuši automašīnas, izmantojot Valsts policijas autoparkam domātās degvielas kartes. Iekšējās drošības birojs (IDB) sāka kriminālprocesus. Daudzi policisti tika notiesāti un no dienesta policijā atlaisti.

Izmeklējot policistu paveiktos noziegumus - degvielas zādzības, IDB atklāja, ka degvielu zaguši arī Valsts robežsardzes darbinieki Rīgā. To esot piefiksējušas videokameras degvielas uzpildes stacijās Circle-K. Latgalē esot Latvijas Nafta, kurai nav videokameru. Esot ierosināti 12-15 kriminālprocesi. Taču izrādījās, ka IDB nedrīkstot izmeklēt lietas pret robežsargiem, tāpēc lietas nodotas izmeklēšanai pašai Valsts robežsardzei.

Ka jau zinām, tad vārna vārnai acī neknābj. Tāpēc jautājums: cik robežsargu ir notiesāti un atlaisti no dienesta Valsts robežsardzē par degvielas zādzību? Atbilde: neviens. Pat presē informācija nav izpausta par robežsargu pastrādātiem noziegumiem. 

Ieteicams noklausīties pirms diviem gadiem iekšlietu ministra Riharda Kozlovska sacīto preses konferencē par negodīgiem darbiniekiem, par to priekšniekiem (skatīt no 6. minūtes: https://www.youtube.com/watch?v=aMTahYE6EAU&ab_channel=LETAtie%C5%A1rai%C5%BEuarh%C4%ABvs), par priekšnieku atbildību. Bet vai kāds priekšnieks Valsts robežsardzē ir sodīts? Izskatās, ka ministra sacītais ir tukša runa sabiedrības maldināšanai. 

IDB varētu sniegt informāciju par robežsargu paveiktajām degvielas zādzībām, lejot degvielu ar robežsardzes degvielas kartēm savās personīgajās automašīnās. Valsts robežsardzes vadība varētu vairāk informēt sabiedrību par notiekošo dienestā un to, kāpēc tās vadība nekontrolē savus padotos. Kas atbildēs no priekšniekiem, kā to preses konferencē pieprasīja iekšlietu ministrs R.Kozlovskis?

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...