Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

AG

28.08.2015. 08:51

LATGALES APGABALTIESAS CIVILLIETU KOLĒĢIJAI
Atbrīvošanās alejā 88, Rēzeknē, LV 4601
AIVARA GEDROICA (081274-10215),
pasta adrese: a.k. 32, Daugavpils, LV 5401, tel. 28229894,

BLAKUS SŪDZĪBA
Daugavpils tiesas tiesnese I.Šteine ir kārtējo reizi atstājusi bez virzības manu 9.07.2015. iesniegto sūdzību pret SIA „DzKSU” un Daugavpils Domi ar prasību atjaunot mani mājas vecākā amatā, izmaksāt nelikumīgi ieturēto maksu par mājas vecākā pienākumu pildīšanu, kā arī atvainoties man „Latvijas Vēstnesī” un avīzē „Latgales laiks”. Uzskatu, ka šāds viņas lēmums ir nepamatots un pilnībā atceļams.
1. Tiesnese I.Šteine apgalvo, ka manas ienākuma deklarācijas par 2014.gadu neesot pietiekami, lai atbrīvotu mani no valsts nodevas un ar lietas izskatīšanu saistīto izdevumu samaksas. Šāda pozīcija izsauc izbrīnu, jo, kā jau esmu rakstījis agrāk Jūsu tiesai, Augstākās Tiesas Civillietu departamentam un arī Zemgales apgabaltiesai, izskatot civilprocesu Nr.06078111, pilnīgi pietika ar manas ienākumu deklarācijas iesniegšanu par iepriekšējo gadu, lai mani vairakkārt atbrīvotu no jebkādu izdevumu maksāšanas tiesai. Daugavpils tiesai acīmredzot ir citi kritēriji šai jautājumā kā par to augstāk stāvošām tiesu instancēm. Turklāt, izziņu no VSAA pirms dažiem mēnešiem jau esmu tai iesniedzis. Lemjot par to, kāda tiesas nodeva man būtu jāmaksā, Daugavpils tiesa jau bija noskaidrojusi, ka nekāds nekustamais īpašums man nepieder, uzkrājumu bankās nav, ir tikai neprivatizēta garāža kooperatīvā „Dzelzceļnieks”, kura atrodas uz pašvaldības zemes. Manas prasības summa no Daugavpils Domes, laikam ritot, protams, mainās, jo pieaug arī laika periods, kopš esmu nelikumīgi atstādināts no mājas vecākā amata pienākumu pildīšanas, un līdz ar to pieaug arī tā naudas summa, kuru es būtu saņēmis, ja šāda nelikumība nebūtu notikusi. Atzīmēšu arī, ka, pakļaujoties Daugavpils tiesas spiedienam, esmu atteicies no morālās kompensācijas pieprasīšanas un esmu nolēmis aprobežoties tikai ar man izteiktu atvainošanos saziņas līdzekļos.
2. Nesaprotu, kā var apgalvot, ka es neesot norādījis apstākļus, kas liek atzīt par nepamatotu manis atbrīvošanu no mājas vecākā amata, ja manas sūdzības sākumā tieši par to visu laiku tiek runāts, norādot konkrētus likuma pantus, kas ir tikuši pārkāpti. Šī mana sūdzība ir iesniegta jau vairākas reizes, par aptuveni 80% saglabājot tās sākotnējo saturu un domāju, ka varētu jau būt pat zināma Daugavpils tiesas darbiniekiem, tai skaitā, tiesnesei I.Šteinei, tikpat kā no galvas. Atzīmēšu, ka līdz šim sūdzības nepamatotība kā arguments tās nepieņemšanai nekad netika izmantots, parasti notika atsaukšanās uz nenomaksāto tiesas nodevu un it kā trūkstošajiem dokumentiem. Pēdējo reizi uzstājīgi tika pieprasīti mājas iedzīvotāju kopsapulces protokolu oriģināli vai to apstiprinātas kopijas, to minot kā praktiski galveno un vienīgo iemeslu, kāpēc lieta netiek sākta izskatīt pēc būtības. Kad šos protokolus beidzot iesniedzu, pēkšņi parādījās kādas citas, agrāk neminētas pretenzijas.
3. Apgalvojums par to, ka man būtu nepieciešams pamatot, kāpēc pieprasu savā gadījumā piemērot CPL 51. un 52.pantu, ir sevišķi cinisks un nekaunīgs. Daugavpils tiesa ir labi informēta, ka uzreiz, tiklīdz uzzināju par savu nelikumīgo atlaišanu, griezos pie Daugavpils mēra un SIA „DzKSU” priekšsēža ar lūgumu šo lēmumu atcelt, bet, kad saņēmu noraidošu atbildi (pie tam ne no adresātiem, bet no viņiem zemāk stāvošām personām), vērsos ar prasību Administratīvajā tiesā, kuras lēmumu par to, ka lieta neatbilstot viņu kompetencei un man esot nepieciešams vērsties Daugavpils tiesas Civillietu daļā, katrreiz pievienoju savam iesniegumam, ko adresēju Daugavpils tiesai. Nu jau apmēram 1,5 gadu garumā ar šo lietu tiek „spēlēts futbols”, mākslīgi izdomājot visādus iemeslus, kāpēc to nevarot pieņemt izskatīšanai; tiklīdz kādu no norādītajiem trūkumiem novēršu, tā vietā tiek sameklēts kāds cits. Lūgums pamatot „nokavēšanās iemeslus” atgādina līdzību par to, ka dzērājs apvemj solīda cilvēka apģērbu un tad liek viņam paskaidrot, kāpēc viņš šādā atbaidošā izskatā atrodas sabiedriskā vietā. Atzīmēšu, ka līdz šim tādu cinismu Daugavpils tiesa neatļāvās un neapšaubīja CPL 51. un 52.panta piemērošanas pamatotību manā gadījumā. Manuprāt, šeit tā vienkārši ir acīmredzama.
Kā liecina Daugavpils tiesas rīcība teju 2 gadu garumā, šī iestāde dara visu iespējamo, lai mana lieta netiktu izskatīta pēc būtības, jo tādā gadījumā viņiem nekas cits neatliks, kā manas pretenzijas atzīt par pamatotām. Tas savukārt ļoti nepatiks Domes priekšsēdim J.Lāčplēsim, ar kura personīgu rīkojumu (kā man kļuva zināms no neoficiāliem avotiem) es arī tiku no mājas vecākā pienākumu pildīšanas atstādināts par publiski pausto kritiku šai personai plašsaziņas līdzekļos. Ir acīmredzami, ka Daugavpils tiesa de facto nedarbojas neatkarīgi, bet atrodas ciešā mēra J.Lāčplēša ietekmē; kā īpaši kuriozs fakts jāatzīmē, ka manas lietas izskatīšana pat vienu brīdi tika uzticēta J.Lācplēša māsai V.Lāčplēsei, un tikai pēc Latgales apgabaltiesas iejaukšanās V.Lāčplēse bija spiesta sevi atstādināt (kas, protams, neliecina, ka viņa neturpina ietekmēt savus kolēģus, kuriem formāli it kā nebūtu kontrindikāciju uzticēt izskatīt manu lietu). Arī iet uz jebkādiem kompromisiem saistībā ar manis atbrīvošanu no tiesas nodevas Daugavpils tiesa bija ar mieru tikai pēc vairākkārtējām manām sūdzībām Latgales apgabaltiesai. Man atliek tikai cerēt, ka arī šoreiz augstākā instance nepaliks vienaldzīga pret Daugavpils tiesas vēlmi ar dažādu birokrātisku šķēršļu palīdzību nepieļaut manas sūdzības izskatīšanu pēc būtības un juridiskā taisnīguma atjaunošanu.
Pamatojoties uz visu iepriekš minēto, lūdzu Latgales apgabaltiesu:
1. Atcelt Daugavpils tiesas 16.07.2015. lēmumu un likt tai pieņemt manu sūdzību un izskatīt to pēc būtības.
2. Līdztekus apsvērt lietderību nodot izskatīt šo lietu kādai no kaimiņu rajonu (Krāslavas, Rēzeknes, Preiļu) tiesām, jo līdzšinējā manu kontaktu pieredze ar Daugavpils tiesu liecina, ka tā nav neitrāla un objektīva, un man nav cerību, ka arī lietas izskatīšana pēc būtības jebkura no Daugavpils tiesas tiesnešiem sastāvā notiks saskaņā ar LR likumiem un politiski neangažēti.

30.07.2015. Aivars Gedroics

Atbildēt

c.e.n.z.ē.t.s

17.08.2015. 15:26

»

mažabrālis

Dainis ir attaisnots


;)))

"Kas arī bija jāpierāda", kā ir sacīts.

Nu bet pa smuko – tas (arī kā "judikatūras" faktors, t.sk.) nozīmē tikai un vienīgi to, ka tagad un arī turpmāk šajā pašreizējā "eurolatvānijas valstī" absolūti VISI var plēst, mīdīt kājām un taml. apzināti tīši apgānīt absolūti JEBKURUS karogus. Kā ir sacīts: "Prieks, kur tu rodies!", patiešām.

Nu, tad jau tikai – "uz priekšu, ar dziesmu" (t.i. ar kārtējo "ķēķa spriedumu" zobos), latvāņu lumpeņu titulnācijas locekļi: karogu apgānīšana "rullē kā pa cūku taukiem", jo ir Likumīgi akceptēta ar Likumīgas tiesas Likumīgi "taisītu" Likumīgu spriedumu! Ar ko sāksim šamo kārtējo juridiski "korekto" un taml. neapšaubāmi tiesisko (!!!) "stulbingu" - ar savējo "krāsu standartu", vai ar jevrokolhoza nepārprotami orientēto "skapjapalagu" u.c. tā dēvēto "prorietumniecisko sabiedroto bloka locekļu" attiecīgi nacionāli orientētas apakšveļas izejmateriāliem?

Vēl joprojām un nemainīgi - BEZ jebkādām alternatīvām:
MUĻĶU zeme SILES "valsts" "eurolatvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Lato Lapsam

13.08.2015. 23:02

»


Lato Lapsas kungs! Neesmu cēlis Jūs elka kārtā un par Jūsu darbības metodēm esmu šo to dzirdējis no pirmavotiem. Tomēr lielākoties cienu un novērtēju Jūsu viedokli tajos gadījumos, kad rakstiet kaut ko par tādām lietām, kurā nav jaušama kāda merkantila interese vai vismaz prevalē Jūsu paša pilsoniskā attieksme un nostāja. Paldies Jums arī par šīs runas publicēšanu - neskatoties uz to, ka esat man, neregulāram pietiek.com lasītājam, licies liels "nacionālisma apkarotājs", kurš nepalaidīs garān nevienu iespēju iedzelt NA politiķiem (ne tik liels, protams, kā Jurģis Liepnieks, Edgars Jaunups, te bieži lasāmais biedrs Prieditis Arturs Klāras vīrs u.c.). Bet vienu lietu nevar nepamanīt - to, ka Jūs regulāri lasiet savā portālā ievietoto rakstu komentārus - un šai sakarā nevar neuzteikt Jūsu stipros nervus, pacietību un nekļūšanu par cilvēknīdēju, ņemot vērā neproporcionāli lielo, teiksim tā, prātiņā apdalīto komentētāju skaitu. Tai skaitā, piemēram, šī komentāra autoru - pēc stila spriežot, krievu, puskrievu vai arī ne visai vai pat nemaz par latviešu valodas tīrību domājušo.

Atbildēt

Žulis

13.08.2015. 20:08

»

neticu visādiem dainiem un allikiem

Pelēks tips tas Dainis... Te var par vinu palasīt


No kura laika tad L. Grantiņa vārsmas kļuvušas par (uz)ticamu izziņas avotu? Kopš viņa aizturēšanas, kurai viņš fiziski pretojās un dēļ kuras viņš tagad brūķē sevi par svēto mocekli? L. Grantiņš, cita starpā, allaž ir bijis izcili skaudīgs un nenovīdīgs pret jebkuru, kurš ir cīnījies par Latvijas neatkarības atjaunošanu un darījis kādu labu darbu latviešu un Latvijas labā. Viņš acīmredzami uzskata sevi par vienīgo latvieti, brīvības cīnītāju, komunistu, čekistu un žīdu atmaskotāju utt utjpr zemes virsū.

Un kas tad Allika rakstītajā ir tāds, kam nevar vai ir grūti (no)ticēt?

Atbildēt

neticu visādiem dainiem un allikiem

13.08.2015. 15:03

Pelēks tips tas Dainis... Te var par vinu palasīt:

http://tautastribunals.eu/?p=26116

Un vēl:

http://tautastribunals.eu/?p=26486

Atbildēt

Jānis

12.08.2015. 18:17

»

Fabriciuss

Vai cilvēktiesības ir legālas ,jeb tikai pastāv uz papīra


Es jautāju par pašu šo organizāciju - grupu.

Atbildēt

Jānis

12.08.2015. 13:43

»

Helsinki-86 ziņojums

http://tautastribunals.eu/?p=27904...


Cik legāla ir vispār šī viena Grantiņa un tagad arī pārējo Grantiņu uzdošanās par CTAG "Helsinki-86"? Vai šī grupa ir juridiska persona (biedrība, nodibinājums v.tml.)? Vai tā ir reģistrēta Latvijā vai varbūt Vācijā? Vai arī tā grupa ir tikpat virtuāla un abstrakta kā Alda Gobzema t.s. kustības (prer Jaunzemi-Grendi, par Zolitūdes lietu u.tml.)?

Atbildēt

Helsinki-86 ziņojums

12.08.2015. 07:53

http://tautastribunals.eu/?p=27904

Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI-86 ziņojums


Drošības policijai

Kr. Barona iela 99a

Rīga, LV-1012Iekšlietu ministrijai

Čiekurkalna 1.līnija 1 korp.2

Rīga, LV-1026Ārlietu ministrijai

Elizabetes iela 57

Rīga LV-1050Deutsche Botschaft

Raina bulv. 13

Rīga, LV-1050Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI-86 ziņojums

Vakar, 2015. gada 10. augustā, Linards Grantiņš oficiāli ir nodevis grupas Helsinki 86 vadību savai sievai Agritai Grantiņai.
Ja Latvijas Drošības policija ir iedomājusies, ka viņiem izdosies sagaidīt Linarda Grantiņa nāvi “neatkarīgās” Latvijas cietumā un ar to beigsies viņas paustās atziņas par Latviju kā tiesisku un godīgu cilvēku vadītu valsti, tad Jūs, kungi, esat kļūdījušies.
Ir cilvēki, kuri cīnīsies par to, lai Linards Grantiņš tiktu atbrīvots no nelikumīgā apcietinājuma, kurā viņam netiek sniegta nepieciešamā medicīniskā palīdzība, acīmredzamā nolūkā novest Linardu Grantiņu nāvē.

Pieprasām nekavējoties atbrīvot Linardu Grantiņu no nelikumīgā apcietinājuma, lai viņš varētu ārstēties Vācijā, kuras pilsonis viņš ir, jo, Latvijas valsts pilnīgi noteikti negrasās nodrošināt Linardam Grantiņam medicīnisko palīdzību.

Helsiki-86 vadītāja un biedri

Latvijas CTAG H-86 vaditāja Agrita Grantiņa

Latvijas CTAG H-86 biedre Gita Grantiņa

Latvijas CTAG H-86 biedrs Klāvs Grantiņš

Vācijā, Minsterē, 2015. gada 11. augustā

Atbildēt

Kasiņš

12.08.2015. 07:25

»

loze

A kā tas ir šim rakstam ielikt mīnusu? Tieši par ko un ar kādām domām


Smirdīgie krievu troļļi uzdarbojas...

Atbildēt

akuna matata

11.08.2015. 20:40

OMG! Kaads murgs! Ko tikai Latvijaa nedara (dara)... Par ko tikai Latvijaa neierosina (ierosina) kriminaallietas... Kaadus tikai murgus advokaati nesacer shaadu samurgotu kriminaallietu ietvaros... Murgu valsts...

Atbildēt

Mazais Žaniņš

11.08.2015. 16:12

Šitas tad nu būtu mūsu jaunais Lāčplēsis(..mietplēsis.. karogplēsis...) Vēl tik trūkst apsveikuma telegramma no Amerikas vestniecības.

Atbildēt

lembja protežē

11.08.2015. 14:08

»

Pēteris

Kāpēc advokātam jāpublicē sava tiesas runa? Laikam uzmanības trūkums. Kas tur bija ar tiem ebreju īpašumiem? Un medicīnas tiesībām


Vēlēšanas nāk strauji lēnām. Jaunās sejas.
Un tā kā rottenbergs ir attaisnots, tad arī tiek pierādīts, ka Latvijā ir taisnīga tiesa. Godājamā tiesa, jūs esat taisnīga..! Taisnīguma uzvara. Kārtējā. Taisnīgums priekš rottenbergiem, allikiem un lapsām! Saproti, no kuras puses vējš pūš?

Atbildēt

mhm

11.08.2015. 14:03

»

Arī jurists

Runa jau laba, emocionāla, tikai, manuprāt, par maz tajā tiek runāts ar piketa un piketētāju rīcības saistību ar apsūdzētā pretrīcību. Proti, no runas nevar izdarīt nepārprotamu secinājumu par to, kādēļ apsūdzētā rīcība, bojājot svešu slotas kātu, būtu attaisnojama


Elementāri. Manuprāt no runas skaidri izriet, ka bidlans ar slotaskātu mēģināja izvarot Latvijas valsti, apsūdzētais to nepieļāva. Ordeni rootenbergam! Cik maksā slotaskāts? 2 euro ar centiem? Nodarījums nav tik liels, lai rosinātu k.p. Ja pareizi atceros, policija kaut ko burbuļoja, ka jānosakot summa, par ko nevarot ietosināt k.l. Likumu laikam nepieņēma, bet kaut kas tāds neoficiāli bija.

Atbildēt

arī ... :)

11.08.2015. 12:54

»

Arī jurists

Runa jau laba, emocionāla, tikai, manuprāt, par maz tajā tiek runāts ar piketa un piketētāju rīcības saistību ar apsūdzētā pretrīcību. Proti, no runas nevar izdarīt nepārprotamu secinājumu par to, kādēļ apsūdzētā rīcība, bojājot svešu slotas kātu, būtu attaisnojama


Attaisnojama un arī turpmāk attaisnojama tāda rīcība ir tāpēc ,ka atbildīgie dienesti ir pilni ar gļēvuļiem un nodevējiem ,tāpēc 5. kolonna netraucēti var izpausties.
Kad kritīs silesbrālība ,tad kritīs visi pārējie .

Atbildēt

Pēteris

11.08.2015. 12:31

Kāpēc advokātam jāpublicē sava tiesas runa? Laikam uzmanības trūkums. Kas tur bija ar tiem ebreju īpašumiem? Un medicīnas tiesībām?

Atbildēt

atgriešanās pie saknēm ...

11.08.2015. 12:31

https://www.youtube.com/watch?t=52&v=jEBelNDMuik

Atbildēt

Arī jurists

11.08.2015. 10:55

Runa jau laba, emocionāla, tikai, manuprāt, par maz tajā tiek runāts ar piketa un piketētāju rīcības saistību ar apsūdzētā pretrīcību. Proti, no runas nevar izdarīt nepārprotamu secinājumu par to, kādēļ apsūdzētā rīcība, bojājot svešu slotas kātu, būtu attaisnojama.

Atbildēt

mažabrālis

11.08.2015. 09:52

Dainis ir attaisnots.

Atbildēt

Fēlis

11.08.2015. 09:35

Labam advokātam jārunā no galvas, nu var būt pa reizei jāiemet skatu tēzēs, nevis jānolasa no papīra. Tas izskatās lēti.

Atbildēt

TB

11.08.2015. 07:53

Lieliska runa! Cerams, ka tiesnesim būs dūša to sagremot.

Atbildēt

50s

11.08.2015. 07:43

Kremla trolliem ,vispirms bus jaiet pie prokurora,pec tam tikai pie advokata...

Atbildēt

alliks.lv

10.08.2015. 23:52

»

jurists

Satversme aizsargā Latvijas valsti...


Varu.

Ja tiešām ir vēlēšanās uzklausīt manas domas sakarā ar Jūsu uzdotajiem jautājumiem, šeit, tiesas debašu runas lejuplādējamā versijā, ir atrodami mani kontaktdati:

http://failiem.lv/u/vxckgit

Atbildēt

kāds

10.08.2015. 23:37

Pordon, slinkums lasīt rakstu (baigais nogurums un vīna glāze), bet paskatoties uz foto, atvēru rakstu, jo domāju, ka loskutovs pēc atvaļinājuma uzdzīves - izrādās tomēr nē. :P

Atbildēt

žanis

10.08.2015. 23:16

Godīga vīra runa.Nav svarīgi,vai viņš ir bijis pionieris,oktobrēns.Atskaites punkts sākās ar komsorgiem.Paradokss ir tas,ka pēc 25 neatkarības gadiem šādas runas ir nepieciešamas un ka uz apsūdzēto sola nesēž provokātori,bet latvietis,kurš izpildija savu pilsoņa pienākumu,bet amatpersonas,kuru pienākums bija pretvalstisku provokāciju novēršana,faktiski ar savu darbību šo provokāciju veicināja.Vēl pat pastāv šaubas par tiesnešu lojalitāti valstij!

Atbildēt

jurists

10.08.2015. 22:01

Satversme aizsargā Latvijas valsti.

Vai jūs, autor Aldi Allik variet pierādīt
sakarību starp runu par ārpolitiku, par citām valstīm - Ukrainu un Krieviju, un Latvijas valsti?

Vai variet izskaidrot, kā runas par ārvalstīm ir saistītas ar Latvijas valsti,
jo demonstranti taču neaicināja atkārtot ārvalstu notikumus Latvijā.

Atbildēt

bumbeross

10.08.2015. 21:53

»

Arturs Priedītis

Ja kāds kādreiz gribēs smērēties ar antoloģijas sastādīšanu par latviešu pielīšanu katrai jaunajai svešzemju politiskajai varai, tad šī runa noteikti ir jāizmanto. Kungs nav no jaunajiem. Noteikti citu dziesmu dziedāja padomju laikā pioniera, komjaunieša, partijas biedra runās


Pastāsti par savu krievu pases afēru!!! Kāpēc tomēr tā-ā-ādam "specam" filosofijā krievi savulaik atteica??! Varbūt kiseļeva tolkšovos tagad dziedātu kopā ar viktoru alksni, ko ?!.

Atbildēt

Zanda

10.08.2015. 21:47

Visu cieņu! Paldies!

Atbildēt

Hiperons

10.08.2015. 21:06

tuuta

Atbildēt

lata

10.08.2015. 21:01

Paldies, lieliska runa!

Atbildēt

advokāts Terazini

10.08.2015. 20:44

»

Arturs Priedītis

Ja kāds kādreiz gribēs smērēties ar antoloģijas sastādīšanu par latviešu pielīšanu katrai jaunajai svešzemju politiskajai varai, tad šī runa noteikti ir jāizmanto. Kungs nav no jaunajiem. Noteikti citu dziesmu dziedāja padomju laikā pioniera, komjaunieša, partijas biedra runās


kāpēc amerikosu varoņdarbus šamais nepieminēja, latviešu karavīru piedalīšanos Irākas un Afganistānas okupācijās???

tukša skaņa patiesībā- apsūdzība ir par pirkstu, a šamais dzen zosis un stāsta par pim*pi - tipa dažreiz abiem esot viena un tā pati pirksta funkcija..

Atbildēt

Robis

10.08.2015. 20:18

Un kur šajā lietā ir Drošības policijas vērtējums? Varbūt, ka šādas sapulces mērķis bija izprovocēt kāda garāmgājēja reakciju?

Atbildēt

Anon

10.08.2015. 20:16

»

John Doe

Kas ir Dainis, kapec vinu tiesa un kapec vins rikojas satversmigi? Stulbais advokats nejedz prasibu noraditt? Ja kadreiz vajadzes, pie Allika neieshu. Ieshu pie Varpinja


John, šī nav sūda civilllieta. Te nav prasība. Te ir apsūdzības raksts! Krimināllieta!

Un ne jau advokāts noraida apsūdzību - to dara tiesnesis...

Šī ir aizstāvja runa debatēs.

Atbildēt

mja

10.08.2015. 20:14

Visu cieņu AA.
Rašists, iespējams, tikai šizofrēniķis priedītis varēs sacerēt jaunu stāstu....

Atbildēt

Eduards Lunis

10.08.2015. 20:07

---PAMATOTI, PAMATĪGI ,PATIESI! PALDIES!

Atbildēt

Priedīša kungam

10.08.2015. 19:56

Un kādu dziesmu dziedājāt Jūs pats?Pielīdēji ir visās tautās.

Atbildēt

boze

10.08.2015. 19:15

»

loze

A kā tas ir šim rakstam ielikt mīnusu? Tieši par ko un ar kādām domāmA tas ir tā, kā ir. tu pats pamēģini ielikt mīnusu, tad arī zināsi a kā tas ir.

Atbildēt

kaut kā ..

10.08.2015. 18:54

»

Arturs Priedītis

Ja kāds kādreiz gribēs smērēties ar antoloģijas sastādīšanu par latviešu pielīšanu katrai jaunajai svešzemju politiskajai varai, tad šī runa noteikti ir jāizmanto. Kungs nav no jaunajiem. Noteikti citu dziesmu dziedāja padomju laikā pioniera, komjaunieša, partijas biedra runās


Man šķiet viņš ir gana jauns, lai nebūtu izbaudījis partijas biedra statusu. Varbūt par pionieri paspēja kļūt.
Bet tas nav galvenais. Galvenais ir "godātā tiesa" un sekojošais patoss..

Atbildēt

Arturs Priedītis

10.08.2015. 18:45

Ja kāds kādreiz gribēs smērēties ar antoloģijas sastādīšanu par latviešu pielīšanu katrai jaunajai svešzemju politiskajai varai, tad šī runa noteikti ir jāizmanto. Kungs nav no jaunajiem. Noteikti citu dziesmu dziedāja padomju laikā pioniera, komjaunieša, partijas biedra runās.

Atbildēt

loze

10.08.2015. 18:40

A kā tas ir šim rakstam ielikt mīnusu? Tieši par ko un ar kādām domām?

Atbildēt

vista

10.08.2015. 18:29

Laba runa

Atbildēt

John Doe

10.08.2015. 18:13

Kas ir Dainis, kapec vinu tiesa un kapec vins rikojas satversmigi? Stulbais advokats nejedz prasibu noraditt? Ja kadreiz vajadzes, pie Allika neieshu. Ieshu pie Varpinja.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

21

Svētā inkvizīcija

FotoAttieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka maģija reāli darbojas?
Lasīt visu...

21

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

FotoŠķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā tik Sorosa varzai kādā amatā jāiebīda savējais, kāds, piemēram, bija un ir Rimšēvičs, kurš nu ir pilnībā atklājis savu patieso seju, kas nerunā par labu sorosīdiem, tā uzreiz nevēlamiem kandidātiem noteikti atrodas saiknes ar Šķēli vai Šķēles sievasmāti, vai, ja galīgi nekas nesanāk, ar Šķēles izbijuša kaimiņa, brāļa sievas māsas brālēna drauga brūti.
Lasīt visu...

21

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

FotoUz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu, līdz šim politikā vairākumā nepazīstamu cilvēku, kuri solīja uzsākt jaunu politiku, nepieļaujot valsts pārvaldē finanšu mahinācijas, politiķu savtīgumu, vienkāršojot un efektivizējot valsts pārvaldi, nodrošinot lēmumu pieņemšanas atklātumu, par konkrētām summām palielinot finansējumus dažādām valsts vajadzībām, ieskaitot iedzīvotāju veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Ticība rituāla spēkam

Foto«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un visi Jeruzālemes iedzīvotāji, tie atklāti atzina savus grēkus, un viņš tos kristīja Jordānas upē.
Lasīt visu...

10

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

Foto29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas vicemēru – Druvi Kleinu.
Lasīt visu...