Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mario

22.02.2017. 16:06

arī izmests.........

Atbildēt

Skolnieciņš

24.01.2017. 20:13

Es vienmēr būšu opocījas pusē… Man patīk izgāzt žūlti, jo tā var mēģināt iedarbināt neapzinīga cilvēka cilvēcību da jeb kādā formā… Esmu Skolnieciņš, esmu daiļdirsējs. Es apdirsīšu šīs valsts politiķus… Es gribu redzēt viņu sejas badā, slimibās, agonijā, vārdu sakot, bezcerībā… Es vēlos ostīt latvju elites sapuvušās dvēseles, dzirdēt viņu pirmdzimto raudas, sagaršot latvānijas valstsvīru asaras, sajust savās rokās elites strutu siltumu un lipīgumu… Es nekad nerimšos… Mans naids un manas dusmas ir, bija un būs mūžīgas… Esmu Skolnieciņš…
Es mācos no visa sliktā… Esmu pedagoģiska dāvana, jo saredzu labo… Tomēr es mācos no visa sliktā… Skolnieciņa pirksti ir kā zirnekļa dunči, tie ir veikli, ātri un precīzi, tie spēj caururbt jeb ko, ja vien vēlas. Mana mēlē ir kā zibens, kā zibens šautras, kas liek dvēselei asiņot, bet dažkārt dziedēt… Manas acis ir nemirstīgi pasaules liecinieki, kuras gan bailēs, gan naidā, gan skaudībā, gan patikā, gan izbrīnā raugās… Manas ausis kā vanagi lido caur cilvēku sirdīm, tās jūt baumas, kas noved pie gara indes… Manas domas kā lapseņu spiets, gaida mirkli, kad dzelt… Manas domas kā skudras ir… To ir daudz, tās ir manas. Viņas, manas domas, man ir mīļas, jo manas ir domas ir mans es, mans Skolnieciņš…
Ar savām rokām varu mainīt visu, tās ir manas gribas dotas, tās pilda, ko pavēlu es…
Mans naids būs mūžīgs… Tas dzīvos ilgāk par mani… Šos vārdus var labot neviens, pat es tos atcelt nevaru… Kauliņi ir mesti… Lai notiek, kas notiks…
© Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{

Atbildēt

LPSR

22.01.2017. 15:20

Nu japalabo virsraksts - darba imitaciju pametis...Nu tas taa, galvenais jau ir, lai visam pari ir slepenibas plivurs! Vispar es gribetu tadas iestades stradat, jo tad mani neviens isti kontrolet nevaretu, butu brivas rokas savam biznesam, pieja informacijas resursam, instances kuram butu kas jakontrole iet drosibas iestzzu pavadiba! Piemeram, ka var Valsts Kontroliere kontrolet SAB, ja vinai sabisti izsniedz pielaidi....vai neliekas vel kadam tas anekdotiski?
Savulaik pasham bija japilda anketa, lai tiktu pie "slepenas imformacija" , jakarto ta saucama "pielaide" un celi veda cauri MIDD un SAB gaiteniem! Anketa man jau piesejas, ka esot nepareizi aizpildita! Ierakstiju, ka esmu dzimis Latvija, bet shiem vajag - LPSR! Respektivi - esmu tacu Padomju Pilsonis un lidz ar to sho acis esmu jau zinams drauds/risks vinu acis! Labi, nodomaju, suda reize, ja ir starpiba, lai butu! Bija skaidrs, ka miera un vesela saprata vardaa bus japiekluse fakts, ka mans tevs bija krievs pec tautibas, varda un uzvarda, ka ari maz zinaju informaciju! Lai nesaktos cirks un raganas medibas! Pirma in
tervija pagaja MIDD kabineta, Aizsardzibas Ministrijas eekaa! Ieejot viss liekais jaatstaj, jaiziet cauri skenerim! Dodos uz kabinetu, tur ieejot skaidrs, ka telpa ekraneta un skanas izolacijas materials uz sienas bieza slani! Darbunieks parskatija anketu, jautaja jautajumus, skatijas un veroka mani, tad meginaja samulsinat un skatities vai nemeloju! Skaidrs, ka telefoni, e-pasti bijusi otradi apgriezti un maniem sarunu biedriem shis tas kadreiz bus lieks pasprucis! Nu ok, nekas traks, atbildeju ka ir, sho to jau bija parakushi! Tad caur pukjem dod majienu, ka sho to zina vairak! Abi beigas pasmejamies, paspiedam roku! Cilveks bija "svarigs", bet ari adekvats un profesionalis vismaz tadu iespaidu radija! Tads, kurs ne tikai apmeklejis npolicijas operativas darbibas kursu un lasijis "slepeno biblioteku", bet ari tads, kurs spej saprast, kas ir drauds un kas nee! Galu galaa - ta pielaides doshana ir viens liels teatris! Par MIDD darbinieku neko sliktu pateikt nevaru, lai ari mani bridinaja ka var iet visadi un to papiru, kas pa lielam ir formalitate/fufelis, var neiedot! Lai vai kaa, velak saskaros ar shis iestades darbiniekiem, neko sliktu nevareju pateikt! Tiri ok! Mazliet divaini, ka jau "slepenie", bet liekas galvas sapes nebija!
Ta nu talak mani cela veda uz Valdemara ielu, kur baigaas konspiracijas nolukaa ieperinajies SAB, pretim Valdemara ielas Rimi! Tur mega aizsegaa, pie ieejas policiste pajauta, kur es eju (kaut kada interneta firma ari vel ir taja eekaa) , saku, ka tikshanas un laizhu ar liftu augsaa! Liftaa paris "agenti" kaut ko sarunajas sava statpa un skiele uz manim vai neklausos! Nee, man bija pilnigi poh! Taa nu augsa pie "kases lodzina" mani atkal identificeja un es gaidu savu kartu "intervijai". Ieveda mani telpaa, kur intervija notiks! Kompjuteri rinki, pielavu, la tur jau poligrafs uzstadits! Nu intervija negaja tik zolidi un pieklajigi ka MIDD, bet sakas ar uzbraucieniem, akcijam jeb provokacijam, blenzot manu reakciju,meginot mani noprofilet(labakaja gadijuma), turpinaja klaigam un vispar kaut kadu tuftu dzit! Es ta knapi cietos, lai neizlamatu suligaja mates valodaa, nepieceltos un neaizietu! Man jau tapa skaidrs, ka cilveks ir diletants un tadus darba pienemot profesionalais kriterijs novirzits nopakalus, primari lomu spelejot - ko pazisti! Cita izskaidrojuma nav un nevar but! Katrs laikam tur sedoshais "koru karu" dalibnieks no Vidzemes mazpilsetas jutas ka "oligarhs"! Es ta interese pec velak noskaidroju, no kurienes kajas aug tadai nekompetencei augstakaja valsts drosibas iestadei! Izskatijas, ka vardins un uzvardins vareja nebut istais, jo, lai ka nedzestu publisko informaciju par saviem darbiniekiem, shis tas tomer uzpeld!l Bet tas nu taa...lirikai! Es velak gan prasiju vienai personai vai tas tiesham ir kaut kads neizdevies joks? Man teica, ka tur visadi stradajot, galvenais lai sezhu klusi un tur nedodu ugunus preti! Nu labi, lai ta butu!
Nu ta luk, ka man gaja ar superspiegu iestadem ar visu slepeno budzetu. Istenibas MIDD un SAB var apvienot, apvienojot resursus lai vismaz kvalitativi sagatavotu savus "field officerus" lai nebutu tikai avizhu pulcinsh Aizsardzibas Ministrijas pasparne, vai ari mazpilsetas paakji/kolhozs Valdemara ielas rimchikaa!!!! Pamatojums ir gauzam vienkars - NATO un ES nosedz Strategisko izlukoshanu vietejiem seshthorkam atstajot informacijas ieguves plana sikas, drosibu nekompromitejosas detalas pienest, izsekot vestniecibas darbiniekus utt., tapec Igaunijas KaPo tiek galaa ar visiem "krievu agentiem", kamer LV stance preses relizes ar F6 ticamibu!!!
Jauku dienu visiem !!!!

Atbildēt

Artis

21.01.2017. 01:29

Tas bija dzīvnieks

Atbildēt

Vinķelisma sērga

19.01.2017. 17:53

Latvijas pensionārus satracinājušās labklājības ministres Ilzes Viņķeles vīrs Juris Viņķelis ir priekšlaicīgi pensionējies 57 gadu vecumā un tagad pensijā saņem vairāk nekā 1100 latu mēnesi.

Atbildēt

Bagāta valsts

17.01.2017. 14:41

Vai pēc 50 g., kadrus nevar pārprofilēt uz citu darbu, mazāk atbildīgu? Parasto cilvēku pasaulē tā notiek.

Atbildēt

Valdībai, Mārim Kučinskim

16.01.2017. 23:31

Kāpēc netiek mainīts izdienas pensionēšanas vecums? Kāpēc vēl arvien pensijā var doties, sasniedzot 50.gadu vecumu? Vai tad valdībai ir tik daudz naudas, ka var atļauties to izšķērdēt, uzturot gados jaunus pensionārus, kuri pēc tam strādā apsardzē un nesūdzas par veselību. Strādā pašvaldības policijā un arī ir veseli un dzīvi.
Kāpēc Māris Kučinskis izšķērdē nodokļu maksātāju naudu? Vai tad sociālais budžets ir pārpildīts?
Latvija ir vienīgā valsts, kur eksistē izdienas pensionēšanas vecums 50.gadi. Izskatās, ka valdībā gaida, kad Latvija atkal būs Krievijas guberņa un nekas nebūs jāmaina.

Atbildēt

de

16.01.2017. 21:39

»

ha

interesanta bilde uz krekla


felikss no dzelzs

Atbildēt

Laura

16.01.2017. 18:07

2001. gadu un vēl 2002. gada sākumu nekustamā īpašuma tirgu raksturo galējības. Tās noteica daudzi apstākļi, arī izjūta par parādu sloga nepanesamību. Piemēram, daudzi nekustamā īpašuma tīkotāji, kas sevi dēvēja par "mākleriem", piedāvāja, pārdodot piederošo nekustamo īpašumu apmaiņā pret komunālo parādu dzēšanu un iemitināšanu platības ziņā mazākā pašvaldībai piederošā dzīvoklī. Vēl citi, arī aktīvi nekustamā īpašuma tirgus dalībnieki, satraucoties par valūtas svārstībām, kas noteica uzņemtās ilgtermiņa saistības, centās iespējami drīz segt šos parādus, pārdodot nekustamo īpašumu. Jāteic, ka personiski pazīstu cilvēku, kas vēl 2002. gada janvārī par 5000 LVL pārdeva trīsistabu dzīvokli Ķengaragā, lai atbrīvotos no šķietami neizdevīgā aizdevuma līguma. Neizpalika arī sarūgtinājums pēc pāris mēnešiem, beidzot ievērojot to, cik strauji augušas nekustamā īpašuma cenas. Vai tā bija mācība? Nē, jo jau pēc pāris mēnešiem tas pats cilvēks notirgoja Rīgas klusajā centrā vēl vienu dzīvokli ar visām labierīcībām Saeimas deputātam par 10 000 LVL, jo likās, ka tas ir izdevīgi. Izdevīgums, sevišķi tad, kad Tu domā, ka esi pietuvojies dzīves galam, ir ļoti stiepts jēdziens.

Atbildēt

nuhs

16.01.2017. 17:55

»

Ret

Droši vien abi taisas uz Maskavu! Laiks pienacis uzzinat tautai savus ,,varoņus


labs nuhs,saprata ,ka no piektdienas Tramps sak nato perestroiku un naudas vairs nebus !

Atbildēt

ko tur izlukot ?

16.01.2017. 17:54

»

Fils

MIDD jampampini


tagad katrs dzelzcelnieks fotografe nato militaros objektus ar ciparu fotokameram !

Atbildēt

Fils

16.01.2017. 17:47

MIDD jampampini!

Atbildēt

jautājums

16.01.2017. 17:40

Žēl, ka nevar izlasīt, kas par sloganu uz krekla...interesanti...

Atbildēt

Vai MIDD ir

16.01.2017. 17:26

vēl viens slaistu kantorītis?

Atbildēt

Iskk

16.01.2017. 14:39

Via tad beidzot Annas Potapovas stàsts bшūs izstāstīts....?

Atbildēt

Ruta

16.01.2017. 12:21

Par vēlu, sen jau bija laiks

Atbildēt

I.K.

16.01.2017. 12:04

Reiz taču tam bija jānotiek. Citādi tā dīvaini jau sen.

Atbildēt

vanja

16.01.2017. 11:59

Kur tik metīsi cepuri, visur blēži!

Atbildēt

Ōpaps

16.01.2017. 11:58

»

ha

interesanta bilde uz krekla


Mūsu drošības struktūrās ārpus darba laika tādi ir sevišķā cieņā, uzrakstus "KGB" ar lieliem burtiem pa visām krūtīm ieskaitot.

Tie tādi nepārprotami un tieši atgādinājumi naivajiem, kas joprojām domā, ka Latvija ieguva neatkarību.

Atbildēt

Unida

16.01.2017. 11:22

»

Ret

Droši vien abi taisas uz Maskavu! Laiks pienacis uzzinat tautai savus ,,varoņus


Uz Mariampoli,
ir 2 ha zemes jūras krastā par kontrakt-dienestu bataljonā Azov.

Atbildēt

Ret

16.01.2017. 11:03

Droši vien abi taisas uz Maskavu! Laiks pienacis uzzinat tautai savus ,,varoņus,,!!!

Atbildēt

Salamons

16.01.2017. 10:34

Kāda vajadzība cilātr 15 un vairāk gadu notikumus, kuri jau desmitām reiži vētīti un pētīti un nekāds krimināls nav konstatēts? Katrs var pārdot īpašumu par cenu, kādu grib, arī par 1 latu,(vai 1EUR), pārdot, nevis dāvināt vai citādi atsavināt, lai nebūtu iemeslu pretendēt uz to trešām personām.
Kapeišniks Jaroslavs pat nonāk uz politiski huligānisakas takas. Iespējams, tas ir vienīgi naida kurinātājs, nevis cilvēks pēc tautības krievs (jo ar krievisku uzvārdu).

Šādu faktu cilāšana, atvainojiet, arī ir ar naida kurināšanas nozīmu. Tik zemiski nevajadzēja izrīkoties. Juta STrīķe bija patiesa Latvijas patriopte un patiesi cīnījās pret korupciju, laikam šis ir iemesls viņu pazemot utt.

Atbildēt

Jaroslavs

16.01.2017. 10:21

Fašisti.

Atbildēt

kurmis

16.01.2017. 09:48

Jā-Juta nav nekāda vienkāršā!Sekmīga KNABA neitralizēšana,izlūkstruktūru pazīšana,tas viss patriotisko valsts drošības struktūru acu priekšā!

Atbildēt

...

16.01.2017. 09:45

»

ha ha

Juta atveda no Maskavas


Anna Potapova.

Atbildēt

ha ha

16.01.2017. 09:39

»

ha

interesanta bilde uz krekla


Juta atveda no Maskavas

Atbildēt

ha

16.01.2017. 09:03

interesanta bilde uz krekla

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dieva valstība

FotoJānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko kalpošanu un kļuva par ļoti ievērojamu Dieva Vārda sludinātāju.
Lasīt visu...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...