Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris

06.07.2015. 18:47

Pāradr..:)) .Zinām, ka t.s. austrumnieku bēglu lieta, pirmkārt ir ''melno spēku'' Biznesa=genocīda projekts ...pret Balto rasi . Mums ir steidzami jārealizē Saeimas 1996.g. pieņemto Likumu ''Par Latvijas deokupāciju''.Un līdz ar to tiek atjaunota Latvija kā dabiska nacionāla valsts.
Vairums ļaužu svešā zemē jūts labi tikai tad, ja var noniecināt tās pamatiedzīvotājus...G.Orvels:))

Atbildēt

Kasparsf

16.06.2015. 05:20

Vienas radio stacijas direktors uzrakstija sudzibu par konkurējošo staciju, vai man tajā jāpiedalās?

Atbildēt

blefs6

14.06.2015. 09:52

»

Normunds

Man patīk šī divkosība cilvēkos. No vienas puses visi ignorē "R-5". "Nu jā, tas tāds hipsteru radio. Kas viņu vispār klausās....". Bet redz ka klausās. Visi!!!! Tikai nav drosmes atzīties...


tā īsti nevar saprast-esi dabūjis pa galvu ar tukšu maisu,vai akušiere bijusi pilnā?cik aprobežotam jābūt,lai bīdītu šādu komentāru? beidzot sāku saprast jeņķus,kuri 20 gadsimta sākumā mēģināja ierobežot šādu gudrīšu nākšanu pasaulē,aizliedzot sevišķi stulbām sievietēm dzemdēt. tas itkā iedzimstot. redzams ka šī cīņa pret civilizācijas absolūto idiotu vairākumu(70% pēc pasaules veselības organizācijas pēdējiem datiem),ir zaudēta.

Atbildēt

Ash

09.06.2015. 09:49

Un vispār izlasot vārdu savirknējuma tekstu, visu laiku tiek runāts par drāžšanu anālā, sūdiem un dibena atveri. Vai gadījumā pats šī "garadarba" autors nav kāds neatzīts, dibenbrāļu ordeņa biedrs, ja jau viņs ar kādu interesantu ierīci - Zilometru noteica ka Lauris ir zilāks nekā Kārlis Streips.
Pastāv iespēja, ka šis "garadarbs" ir šigada pediņpraida oficiālais singls.

Atbildēt

Ash

09.06.2015. 09:32

»

Optimists

Paldies, ka vismaz pie mums vēl nav tādi raidījumi bērniem kā Zviedrijā kur raidījuma vadītāji ir čuras un kakas, bet kā viesis tiek aicināts dibens...


Šis gabals ir labais. Kad pirmo reizi dzirdēju visu dienu varēja ierēkt.
Taču pasaulē kaut kur vēl bija - "bērnu raidījums" ar Pee & Poo (Čuriņa un Kakiņa)

Atbildēt

??

09.06.2015. 08:42

ĀRPRĀTS, vai normālam cilvēkam ar saviem nodokļiem jāuztur šis medijs?

Atbildēt

kāds

09.06.2015. 07:51

Normund, ej atpakaļ uz savu smilšu kasti un nemaisies, kad pieaugušie diskutē.

Atbildēt

Udox

09.06.2015. 05:55

Pēc pieredzes varu pateikt, ka repam obligāti nav jābūt tādam, kā citētajā gabalā. Tāpat kā jebkuru dziesmu veidu, repu var izpildīt normāls dziedātājs un var tāds, kuram tikai noteiktas problēmas prātā. Tāpēc uzreiz jāatzīst, ka šoreiz vaina jāuzņemas raidījuma vadītājiem, kas piekrita šādas dziesmas laišanai ēterā. Diemžēl jāpiekrīt, ka tas parāda raidījuma attieksmi un morālo pusi.

Atbildēt

Optimists

08.06.2015. 22:05

Paldies, ka vismaz pie mums vēl nav tādi raidījumi bērniem kā Zviedrijā kur raidījuma vadītāji ir čuras un kakas, bet kā viesis tiek aicināts dibens

http://www.laikmetazimes.lv/2015/01/26/eiropas-pirdiens-bernu-dveseles/

bet starplaikā dzimumlocekļi dzied dziesmas
https://youtu.be/8Wp9iNINHMc

Atbildēt

Normunds

08.06.2015. 18:44

Man patīk šī divkosība cilvēkos. No vienas puses visi ignorē "R-5". "Nu jā, tas tāds hipsteru radio. Kas viņu vispār klausās....". Bet redz ka klausās. Visi!!!! Tikai nav drosmes atzīties!!

"Brīdinām, ka šī radiopārraide var saturēt necenzētu valodu...." - kur problēma??? Atbilde - divkosībā un padomju mantojumā.

Tūkstošiem cilvēku, lieli un mazi, iet pa ielām. KATRU DIENU - garām uzšņāptām rupjeklībām uz ēku sienām, sētām, durvīm. Vai kāds tam pievērš uzmanību?

Šie paši tūkstoši klausās raidījumu "Pilnīgs vakars". Tur dzird sekojošo frāzi: "Brīdinām, ka šī radiopārraide var saturēt necenzētu valodu....", "BRĪDINĀĀĀM!!!!!!!!!!". "Uģi Poli! Slēdz citu staciju!!"

Taču šis stereotipiski-padomjiskais "smilšu rausis" klausās! Ar baudu!!!! Un vēl n-reizes ierakstā!!! Un tad nosoda. Tikai ne sevi, ka klausījies.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

08.06.2015. 17:29

»

Neiedziļinoties detaļās

Visa problēma ir tajā apstāklī, ka veidotā un nemitīgi attiecīgi pilnveidotā kūltūra virza cilvēkus dzīvot virtuālajā vidē. Jeb mēs dzīvojam pasaulē kuru veido un kontrolē masu mēdiji - jeb masu programmēšanas līdzekļi. Kūltūra, kīno, televīzija, mūzika veido cilvēkos izpratni kā jāfunkcionē sabiedrībai...


Bauriem "viņi" bļauj par mēdiju neatkarību lai šie mēdiji netiktu ietekmēti un turpinātu darīt kas ir "viņu" interesē. Bet ja kāds no žurnālistiem sāk darīt kautko pret viņu interesēm, tad tāds ātri pazaudēs darbu (ir daudz dažādu veidu kā to panākt)

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

08.06.2015. 17:27

Visa problēma ir tajā apstāklī, ka veidotā un nemitīgi attiecīgi pilnveidotā kūltūra virza cilvēkus dzīvot virtuālajā vidē. Jeb mēs dzīvojam pasaulē kuru veido un kontrolē masu mēdiji - jeb masu programmēšanas līdzekļi. Kūltūra, kīno, televīzija, mūzika veido cilvēkos izpratni kā jāfunkcionē sabiedrībai, tai skaitā piedāvājot jaunatnei uzvedības modeļus. Citiem vārdiem sanāk ka "izklaides industrija" NAV neitrāla! Tā piedāvā noteiktu idialoģiju un cilvēkos veido noteiktu skatījumu uz pasauli un tajā notiekošo. Tādejādi dzirdot saukļus par neatkarīgiem mēdijiem mēs uzreiz varam izdarīt secinājumus kas par cilvēkiem ir šie bļāvēji. Par piemēru var paņemt jebkuru TV kanālu. Šī kanāla izdzīvošana ir atkarīga no reklāmām, bet ja lielāko reklāmu daļu veido augļotāji tad diezzin vai mēs šajā kanālā sagaidīsim kritiku par šiem augļotājiem. Tādejādi pat neskatoties uz kanāla īpašniekiem jau rodas jautājums par kādu neatkarību vispār var iet runa?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

08.06.2015. 15:06

Trīs stundu prezentācija par melu midzeņiem ASV.
https://youtu.be/2eEY-9kUkyg

Šeit vācieši
https://youtu.be/OzyM_dCo0lo

pievērsiet uzmanību pie mums viss notiek ļoti līdzīgi, shēmas tās pašas tikai dekorācijas savādākas

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

08.06.2015. 14:14

Domāju tas viss iet vienā frontē ar pedarastiju, tiesu ķēķu sistēmām, likumīgajiem zagļiem jēkaba ielā un pārējo. Degradācija ar mērķi, kā nepieciešamais starppisms nākamajam etapam

Atbildēt

Uldis Sēne

08.06.2015. 11:27

Personiskā pieredze un novērojumi rāda, ka vulgaritāte veicina tikai vēl lielāku vulgaritāti un aprobežotību apkārtējā vidē.

Atbildēt

Ansis

08.06.2015. 11:18

Izcils radio saturs par tavu un manu/nodokļu maksātāju naudu/

Atbildēt

Fakts

08.06.2015. 10:27

Tāpēc jau Kaimiņu Saeimā arī iebalsoja, ka savos raidījumos izmanto rupju leksiku, jo tada patīk jauniešiem un tur neko nevar darīt.

Atbildēt

SpainisLV

08.06.2015. 09:11

Dimanta kungs drīkst visu jo viņš ir "īstens Lātvietis"

Atbildēt

Praatniex

08.06.2015. 08:48

Tam kantorim nebija kāda saistība ar slaveno LTV "žurnālisti" spriņģi? Ja tā, tad kāpēc gan labāko tradīciju garā nedēvēt šamējo par smirdīgu kuci?

Atbildēt

SĒRAIS

08.06.2015. 08:38

»

Haris-Ķirbim.

Jebkurš,daudzmaz pieklājīgs,cilvēks zina,kas ir labi un kas ir slikti.Un,nejauc demokrātiju ar visatļautību.Bēdīgi,ka sabiedrības degradācija Latvijā ir fakts


Nevis sabiedrības degradācija bet valdošās elites degradācija sasniegusi visaugstāko atļautības punktu.
Elites izpratnē demokrātija notiek pēc viņu stabules un labi darbojas princips...sen neesi dabūjis pa muti

Atbildēt

sērais

08.06.2015. 08:35

Skumji ka Rībena tiek ievēlēta saeimā...vēl skumjāk ka Dimants koriģē mediju jautājumus!!!
Visatļautība un sabiedrības pilnīga ignorance jebšu tautas mēlē " uzmešana pa pilno"
Pietuvinātie pakāpeniski aiņēmuši visas brīvās nišas un dara ko vien grib!
REŅĢĒDĀJIEM BŪS PAKLUSĒT JO MĒS ESAM KLĀT

Atbildēt

Haris-Ķirbim.

08.06.2015. 08:32

Jebkurš,daudzmaz pieklājīgs,cilvēks zina,kas ir labi un kas ir slikti.Un,nejauc demokrātiju ar visatļautību.Bēdīgi,ka sabiedrības degradācija Latvijā ir fakts.

Atbildēt

Ķirbim

08.06.2015. 07:56

Tu taču pat izteikties jēdzīgi neproti! :)
Nekomentē un nerādi savu aprobežotību!

Atbildēt

kirbis

08.06.2015. 07:32

Cik šarmaanti ir apzināties, ka mūsu vidū joprojām ir tik "pareizi" un bezgala tīri,kā destilēts aptiekas ūdens, tipāži, kas tikai sev vien izprotamu iemeslu pēc alkst sabiedrības priekšā uzzīmēties būt svētākam par pašu pāvestu. Žel tikai, ka aiz veca perdeļa "profesoriskas" skrupulozitātes, izgaršojot ikdienas dzīves runas paraugu apkopojumu un to "piesaisti" likumu pantiem ir palikusi, šķiet, tā līdz galam neizprasta virsjēga - a kāpec tas radio tā dara? Neba jau visu vecuma grupu auditorijas vienādi var par kaut ko pārliecināt - raugi, vieniem pietiek pakratīt ar pirkstu vai nocitēt vienu konkrētu noteikumu paragrāfu, un, skat - " bļa.." , " nah...", vai tautisko "pipel..." vairs mutē ni, ni, bet citiem - lai tie uzreiz moralizētājam nepagrieztu muguru, - tikai ar ilgu un neuzbāzīgu "pilināšanu" visādos kontekstos kaut ko panāksi. Jo demokrātiska sabiedrība ir gana daudzšķautnaina savos uzvedības modeļos, lietu izpratnē un izpausmes veidos. Jau 1/4 gadsimtu pagātnē tas laiks, kad Latvijā padomju cilvēki visi vienādiņ vienoti, pareizi visur bija, gluži kā tādas vienas vistas dētas olas. Tagad tas ideoloģiskais vienotības "rāmis" sen ir nost - esi dzīvē tāds, kāds pats gribi un spēj būt- itin visur un visā. Tāda nu reiz ir tā realitāte, ko mūsu gogātais morālista kgs ,spriežot pēc relīzes, acīmredzot, nav spējis saprast, ne arī, šķiet, dvēseliski pieņemt to dzīves daudzšķautnainību, ko sniedz demokrātiska sabiedrības modelis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...