Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Regulāri braucieni no mājām uz valsts darbu, no valsts darba uz papildienākumu gūšanas vietu, lasot lekcijas augstskolā, tad vēl braucieni uz visdažādākajiem saviesīgajiem un citiem pasākumiem, no mājām uz lidostu, no lidostas uz mājām, vēlme nekādā gadījumā ne ar savām kājām mērot attālumu no Vecrīgas līdz Kultūras ministrijas ēkai K. Valdemāra ielas sākumā un ne pat līdz Ministru kabineta ēkai - un tas viss ar taksometru uz nodokļu maksātāju rēķina. Pietiek šodien publisko apjomīgus datus par nu jau bijušā Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes priekšsēdētāja Aināra Dimanta taksometra tēriņiem par valsts naudu, kuri demonstrē īpaši nekaunīgu budžeta līdzekļu tērēšanu personiskā komforta vārdā.

Daļu no Dimanta tēriņiem par nepamatotiem ir atzinis arī Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, taču šai sakarā līdz šim ir cietusi tikai Aija Dulevska - Dimanta vietniece padomē, kura šiem tēriņiem bija piekritusi un tos apstiprinājusi.

Ja Dulevska ir bez iebildumiem no personiskajiem līdzekļiem samaksājusi KNAB uzlikto salīdzinoši niecīgo 100 eiro lielo administratīvo sodu, tad Dimants viņam aprēķinātos 305 eiro bez tiesāšanās atmaksāt negatavojas, jo uzskata, ka valsts naudu saviem braucieniem esot tērējis pamatoti.

Pietiek šodien publisko visus Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes lietvedībā esošos datus par Dimanta taksometru tēriņiem, - apjomīgā informācija uzskatāmi demonstrē, ko nu jau bijušais padomes priekšsēdētājs ir uzskatījis un joprojām uzskata par pamatotu nodokļu maksātāju līdzekļu tērēšanu.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...