Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem skaļākajiem populistiskajiem bļāvējiem: kāds ir viņu līdzšinējās darbības sausais atlikums?

Pēdējo pusotru gadu transporta un tranzīta nozare līdz ar Satiksmes ministriju atrodas Jaunās konservatīvās partijas rokās.

Kā tad šai partijai, kas cer jau tūlīt pie saviem “valdījumiem” pievienot arī Rīgas mēra amatu (uz to pretendē Linda Ozola), kā arī vairāk nekā desmit Rīgas domes deputātu amatus, komiteju un komisiju priekšsēdētāju amatus, kontroli pār pašvaldības uzņēmumiem un miljarda lielo galvaspilsētas budžetu, ir veicies pašu pārraudzītajā saimniecībā līdz šim?

Lūk, tikai pēdējie virsraksti un citāti no mediju ziņām pēdējo mēnešu laikā:

Dzelzceļa kravu pārvadājumu apmērs septiņos mēnešos Latvijā sarucis teju uz pusi

Tranzīta kravu apmērs caur ostām bija nieka 8,729 miljoni tonnu, kas ir par 55,5% mazāk nekā gadu iepriekš

Zemnieki ceļ trauksmi: sākas labības kulšana, bet Rīgas brīvostā tiek aizliegts pievest nokultos graudus ostas elevatoram

Ventspils ostas uzņēmumi: Ostu pārvalžu pārveide par komercfirmām var novest pie nozares sabrukuma

Latvijas Dzelzceļš sāk izpārdot mantu: piedāvās iegādāties 200 lietotus vagonus

Latvijas Dzelzceļš izsolīs septiņas dīzeļlokomotīves un stacijas ēku Blīdenē

Sākusies sliežu demontēšana un nodošana lūžņos dzelzceļa mezglā pie Andrejsalas

Ventspils brīvostai nepieciešams steidzams ārkārtas aizdevums no valsts līdzekļiem 15,3 miljonu apmērā pēc tam, kad bankas atsakās aizdot naudu, jo pēc JKP līdera Bordāna un deputāta Juraša lūguma ASV uzlika sankcijas Latvijas valstij pašai piederošajai Ventspils brīvostas pārvaldei

Aptur Kohēzijas fonda finansējumu pusmiljarda vērtajai dzelzceļa elektrifikācijai; zaudēti 318 miljoni eiro, kas būtu bijuši jāsaņem no ES klimata pārmaiņu fonda

Kravu apgrozījums pirmajā pusgadā krities visās trijās lielajās ostās

Satiksmes ministrs notur slepenu semināru kafejnīcā, kurā spriež par to, kā uzsākto cīņu pret brīvostām un tranzītu nevis apturēt, bet intensificēt

Skandāli pasažieru autopārvadājumu konkursā: uzvarējis nodokļus tikpat kā nemaksājošs pretendents, saistīts ar saskaņiešiem un GKR; ministrs un JKP — “viss kārtībā!”

Atsakās par Eiropas naudu modernizēt Daugavpils dzelzceļa mezglu pēc tam, kad konkursā uzvarējis “nepareizais” pretendents

Zaudējumu segšanai palielina Latvijas Dzelzceļa pamatkapitālu par vairāk nekā 30 miljoniem; naudu tam ņem no nodokļu maksātāju maciņiem

Par valsts uzņēmuma LDz Cargo padomes priekšsēdētājas vietnieku ievēlēts Danske Bank Rossija valdes priekšsēdētāja v.i. Edvīns Korneliuss (pēc tam, kad šīs pašas bankas Igaunijas struktūrvienību slēdza par miljardos mērāmām aizdomām par naudas atmazgāšanu)

Jautājums visiem rīdziniekiem: vai esat droši par šādiem kandidātiem šīs nedēļas vēlēšanās? Ko teiksiet?

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...