Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

Viedais Manels
31.10.2021.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!” TV24 raidījumā postulē bijusī veselības ministre Ingrīda Circene. Tātad ieslodzīt cilvēku mājas arestā, pie reizes liedzot viņam iztikas līdzekļus (darbu, kā ienākumu avotu), nav potes uzspiešana?!

Uzskatu, ka publikā tomēr labāk nerādīties deputātiem un ministriem, kas ieviesa nepotēto diskrimināciju, bet nupat jau genocīdu. Jau tagad varnešus pavada nievas un lamas. Ja man garām cilpotu kāds no šiem varmākām, es arī diez vai spētu noturēties, lai nepateiktu to, ko domāju.

Turklāt daudzi ļaudis saprot, ka par viņu tuvinieku nāvēm slimnīcās ir atbildīgi “pasaules ļaunīšu” dienderi, jo aizgājēji lētu, reiz pieejamu un efektīvu medikamentu vietā saņēma “ārstēšanu pēc izdzišanas protokola”. Tālab tieši vakcīndīleri slapstās, slēpjoties no tautas naida, jo ne katrs no pašreizējās varas cietušais latvzemietis spēs aprobežoties tikai ar verbālu emociju izpausmi.

Manuprāt, visi, kas pieņēmuši lēmumus par obligāto (lasi – spaidu) potēšanu, segregāciju un liedz zāles pret vīrusu, ir sabiedrības atkritumi un viņu vieta labākajā gadījumā ir politiskajā miskastē. Tieši tie, kas pagaidām sēž augstos krēslos, nevar iznākt sabiedrībā (atliek vien čupoties savā starpā), jo nejauši var tikt nolinčoti.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...