Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām. Objektivitātes līdzsvaram lieku klāt linkus informācijas avotiem. Paraksts - dīvāna eksperts.

Liriskais ievads

Pieņemu, ka neesmu vienīgā, kura ir nogurusi no pēdējā gada dzīves, visām tām negācijām un ikdienas ziņu reportiem par saslimušajiem un mirušajiem, no jautājumiem, uz kuriem nav atbildes. Labu brīdi dzīvoju, apzināti izvairoties no ziņām un C tēmas pieminēšanas. Un tad, ar acu kaktiņu ieraugot ziņu, kas ātrāk vai vēlāk varētu skart arī mani, es pamodos.

Ziņa - pedagogi ir nākošā grupa, uz kuru apsver pielietot piespiedu (laboju) - masveida vakcināciju. (Paldies vērīgiem lasītājiem - diemžēl neatrodu vairs to resursu, kurā redzēju šādu vārdu salikumu - pedagogu piespiedu vakcinācija. Raksti ir par masveida vakcināciju. Vārds vietā. Laboju. Un ar visu to tas nemaina lietas būtību, par ko rakstu tālāk.)

Pagājušā gada vasarā tos, kas teica, ka izklausās pēc piespiedu vakcinācijas, kontroles ar kovidpasēm, sauca par kovididiotiem un sazvērestības teoriju piekritējiem. 2020.gada decembrī, kādu nedēļu pēc pasākuma, kurā cilvēki pulcējas krastmalā, paužot bažas par cilvēktiesību pārkāpumiem, premjers atkārto – vakcinācija būs brīvprātīga, atslābstiet, ļaudis, mēs cienām demokrātiju - https://www.facebook.com/watch/?v=423524412019391.

Paiet pāris mēneši, ir 2021.gada pavasaris, un premjers joprojām runā par demokrātiju: mēs esam brīva valsts, tu vari izvēlēties – vakcinēties vai nestrādāt profesijā.. https://www.apollo.lv/.../karins-un-vairaki-ministri... "Nav spiesta lieta vakcinēties, un nav spiesta lieta iet uz darbu," teica Kariņš. Retorikas paraugstunda. Diemžēl arī cinisma.

Ziniet, ar ko man šis laiks asociējas? Ar 2. Pasaules kara sākumu, to, ko stāsta cilvēki, kas izgāja holokaustu. No sākuma viņiem tika palūgts uzšūt dzeltenu zvaigzni, un bija tiesības brīvi pārvietoties. Kārtībai. Jo tāds likums. Tad viņiem palūdza pārvākties uz noteiktu pilsētas daļu, joprojām saglabājot iespēju brīvi pārvietoties. Tad daļa no pilsētas vides tapa slēgta, tad viņus sadzina barakās, tad – aizveda uz nometnēm. Nu, un jūs zināt, ar ko tas beidzās.

Ja kas, tur arī bija daudzi, kuri teica „nevar būt” un „trust science”. Un, jā, kā tad bez zinātnes: tas režīms sadarbojās ar tā laika vadošajām tehnoloģiju kompānijām, konkrēti IBM https://en.wikipedia.org/wiki/IBM_and_the_Holocaust, nu, plus medicīniskie eksperimenti ar ieslodzītajiem, tai skaitā vakcinācijas: https://en.wikipedia.org/wiki/Nazi_human_experimentation...

Jau iepriekš atļāvos paust viedokli – manuprāt, mēs ejam cauri lielākajai smadzeņu skalošanai pasaules vēsturē. Un, skat, cik veiksmīgi, cik paklausīgi mēs visi esam izrādījušies. Un jau maskas sākam ražot ar dekoratīvajiem elementiem, - nu, smuki taču! Tā teikt, pirmās nedēļas ir pumpas ap muti un trūkst elpas, vēlāk pierod un, skat, nemaz nav tik slikti...

Pārdomām par to, kā notiek sociālās manipulācijas – Overtona loga modelis: http://www.infotop.lv/.../overtona-logs-sazverestibas...

Par to, uz ko šis viss iet. Versija. Sazvērestības, protams.

Ir tāds Pasaules ekonomikas forums, kas ik gadu rūpēs par pasaules labklājību ik gadu tiekas Davosā Klausa Švāba vadībā. Paralēli ekonomista, vadītāja darbam Švābs raksta arī grāmatas, pēdējās no kurām ir vīzija par 4. industriālo revolūciju un „lielo resetu”. https://en.wikipedia.org/wiki/Klaus_Schwab. Šeit var palasīt par viņa pēdējās grāmatas nākotnes iezīmēm. https://www.laikmetazimes.lv/.../lielais-restarts-%E2%80.../ Man domāt, tā tomēr nav vienkārši fantāziju grāmata.

Jebkurā gadījumā, vai tās ir Švāba vai citu scenāristu versijas, vai mēs ejam uz “zelta miljardu” vai digitālo identifikāciju, robotizāciju, nacionalizāciju vai “ideālo, brīvo sabiedrību, brīvu no dzimuma, rases, pilsonības” – mani, jāatzīstas, biedē visi šie scenāriju. Jo lielos vilcienos tas izskatās pēc leļļu meistariem un tehniskā personāla.

Mums būs brīvība akurāt kā tām govīm, kuras stāv savā steliņģī un tiek apgādātas ar visu, ko tām vajag “zaļai, labturību ievērojošai dzīvei”. Īpaši paklausīgas govis varēs iziet ganībās. Nu, ar elektrisko ganu, saprotams.

Vakar FB komentos man piespēlēja ļoti ilustratīvu un skaudru anekdoti. Par govīm saprotams. Viena saka – zini, klīst runas, ka mūs nokaus un izmantos desās. Uz ko otra atbild - atkal tu ar ar savam sazvērestības teorijām…

Jautājums

Pēc cik gadiem šāda veida izolācijā, kādā dzīvojam šobrīd, būs paaudze, kura ticēs visam, ko teiks skaļākais rupors? Vai spēs dzīvot bez antidepresantiem? Vai mācēs adekvāti komunicēt, sadarboties dzīvajā?

Ir skumji atzīt, ka ar visām mūsdienu tehnoloģiju, informāciju iespējām mēs izmantojam iespēju izvēlēties vienu no tiem 2 – 3 variantiem, ko mums piedāvā Google algoritms... Mūsu kritiskā domāšana degradē... Un, jo ilgāk mēs paliekam savās istabās, burbuļos aiz ekrāniem, jo vieglāk ar mums manipulēt.

Ir grūti noticēt, pieņemt, ka slimība, no kuras mūs it kā cenšas pasargāt, varētu izrādīties vien instruments varas sagrābšanā, kapitāla pārdalīšanā. Un es esmu bez pretenzijām uz to, ka man taisnība, vai es zinu, kā „dzīvot pareizi”. Taču, arī nezinot, man liekas svarīgi par šo runāt, diskutēt, jo kā vēl mēs varam tikt pie atbildēm, sakārtot savas domas?

Man šķiet, ka šobrīd esam nonākuši tajā stadijā, kad visi esam tik noguruši no šīs tēmas, ka vienkārši distancējamies kā no paziņojumiem no valdības, mediju ziņām, tā no alternatīviem viedokļiem un tādējādi dodam zaļo gaismu viegli īstenot to, ko nu valdība “ar Eiropas kolēģiem” piedāvās.

Man liekas svarīgi uzdot jautājumus, runāt par to, kas mūs satrauc, meklēt domubiedrus un paust savu viedokli, pat ja tas disonē ar oficiālo nostāju. Kā citādāk mainīt esošo situāciju, kurā mēs visi redzam absurdus ierobežojumus, pretrunīgas prasības, pa laikam atklājošās kļūdas (falsifikāciju?) statistikā utt. Es zinu, ka tas izklausās pēc “skudras ceļa”, taču, ja skudras ir simtiem un tūkstošiem?

Precedenti

Tālāk dalos ar informāciju par precedentiem, kuri, manuprāt, ir ļoti iedvesmojoši, parādot uzdrīkstēšanos iet pret straumi. Rēķinoties ar iespēju, ka es varu kļūdīties, pavelkoties uz falšajiem faktiem, lieku klāt informācijas avotus.

Briseles tiesa pagājušajā nedēļā akceptē 2 cilvēktiesību organizāciju prasību atcelt striktās Beļģijas sanitārās normas (sodi par nepareizu masku nēsāšanu, pulcēšanās ierobežojumi utt.). https://www.brusselstimes.com/.../belgium-must-lift-all.../

Floridas gubernators savā valstī (pavalstī?) aizliedz kovidvakcīnas izmantošanu kā cilvēka brīvību ierobežojošu dokumentu. Tava veselība, vakcinēšanās ir tava atbildība. Tev nav jāpublisko, vai esi vai neesi vakcinēts, ar ko tu slimo un kādā veidā. https://www.clickorlando.com/.../florida-governor-signs.../

Vācijā 1500 medicīnas jomas profesionāļu (trust science!) apvienojas un aicina pievienoties citas arodbiedrības, publiski deklarējot bažas par cilvēka tiesībām, veselību, labklājību un mediķu iespējām palīdzēt pacientiem saskaņā ar savu profesionālo viedokli, pret oficiālo politiku sērgas kontekstā https://www.epochtimes.de/.../buendnis-von-aerzten...

Mūsu pašu Guntis Bojārs, kurš tieši tādā pašā veidā kā iepriekšējā raidījumu praksē veic savu žurnālista pētījumu, parāda mums informāciju par vakcīnām, uzdod jautājumus, un jau nākošajās dienās raidījums, izrādās, ir nevis demokrātiskas valsts opcija iepazīties ar faktiem, pārrunāt dažādus viedokļus, bet sabotāža... Skatīsimies, kā šī lieta turpināsies: https://www.la.lv/neplp-vertes-raidijuma-aizliegtais...

Starptautiskajā kriminālajā tiesā ir iesniegta Izraēlas aktīvistu prasība pret Izraēlas valdību par noziegumiem pret cilvēci, iebilstot pret Pfizer īstenoto eksperimentu (Pfizer šefs nosauc Izraēlu par pasaules līmeņa laboratoriju) https://www.jpost.com/.../pfizer-ceo-albert-bourla-calls...

https://www.jpost.com/.../coronavirus-israeli-anti...

Tikai laiks dos atbildes uz visiem šiem jautājumiem, - kā uz tiesas spriedumu reaģēs Beļģijas valdība, cik cilvēku izies ielās nākošajos protesta gājienos Vācijā, Dānijā, Rumānijā, Kanādā utt. un kādas tam visam/šim visam būs sekas. (Nezinu, bet runā, ka Panorāmā šī brīža protesti netiek atspoguļoti, taču, kad sāc interesēties, internets piedāvā ļoti daudz liecību par pieaugošiem protestiem pret ierobežojumiem.)

Mazais cilvēks

Kas mani aizkustina, - doma, ka katra šī precedenta sākumā ir kāds “mazais cilvēks”. Ar visām savām šaubām, bailēm izgāzties, saņemt nosodījumu, represijas. Cik atraku netā – Briseles tiesas gadījumā sākums esot ar divām jaunām juristēm, kuras definēja prasību un iesniedza ar 2 cilvēktiesību organizācijām.

Kuri no mums ir gatavi iesniegt tiesā prasību par savu tiesību pārkāpšanu? Jā, protams, - kā to izdarīt korekti, juridiski pareizi? Kā būtu, ja situācijā, kad konkrēts cilvēks izjustu spiedienu no darba devēja atteikties no viņa izpratnes, kā rūpēties par savu veselību (lasi – saņemt obligāto vakcīnu), cilvēki apvienotos, sazinātos ar kādu no alternatīvām organizācijām, pieaicinātu juristus, definētu savas tiesības pašiem lemt par savu veselību?

Papētot tēmu, redzu, ka daudzi mediķi, izjūtot darba devēja spiedienu vakcinēties, vienkārši piekrīt, vienlaikus atzīstot, ka iet pret savām vērtībām. Pēc gada šajā vājprātīgajā darba intensitātē, kas ir bijis ārstniecības personām, cilvēki vienkārši deg ārā. Tur vairs nav iekšējā resursa cīnīties, tur vienkārši nav spēka iestāties par sevi, plus bailes zaudēt darbu, šantāža, psiholoģiskais spiediens. Citi, nonākot šajā izvēlē, vienkārši aiziet no darba.+ Tikai šaubos, ka tas ir vienkāršs lēmums. Vai pedagogiem šis gads ir bijis stipri vieglāks? Kāds ir viņu resurss? Tavs, mans?

Svarīgi

Svarīgi – es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties sekot tam, kam tici, rūpēties par savu veselību pēc saviem ieskatiem. Mums katram ir sava pieredze ar dažādiem preparātiem, slimošanas vēsturi, reakcijām uz vakcīnām, izpratne par to pielietošanu. Un tas IR nopietni – medicīnā ir ne tikai placebo efekts, kad cukurūdens dara dziedināšanas brīnumus, bet arī nocebo, - kad, baidoties no blaknēm, nevēlama rezultāta, tu saņem tieši šīs negatīvās reakcijas.

Taču, kas ir vēl svarīgāk (!!), - ir profesionāļi, kuriem atšķirībā no manis ir argumenti un ļoti kategorisks viedoklis, ka masveida vakcinācija šobrīd ir kļūda. Viedoklis no vīra, kurš visu mūžu strādā vakcīnu izstrādē. Beļģu ārsts, zinātnieks, vīrusologs Geert Vanden Bossche. Un viņa atklātā vēstule Pasaules Veselības Organizācijai https://37b32f5a-6ed9-4d6d-b3e1-5ec648ad9ed9.filesusr.com...

Īsumā - vīruss mutē, vakcīnas nepasargā no infekcijas, vakcinācija pandēmijas laikā ir totāli kļūdaina taktika, tā palīdz radīt jaunus vīrusa paveidus utt. Tēmas izklāsts - šī paša autora intervija: https://www.youtube.com/watch?v=ZJZxiNxYLpc...

Līdzīgs viedoklis bija arī februārī notikušajai konferencei Krievijas aktīvistiem (mediķi, akadēmiķi, biologi) https://fb.watch/4HhmCK791E/

Priecē, ka arī Latvijā ir mediķi, kas, neskatoties uz piedzīvotajām represijām, turpina runāt par šīm medicīniskajām pretrunām un rāda alternatīvos ceļus, - Lauris Līcītis, Edgars Mednis un citi, varbūt ne tik plaši pazīstami, bet tādi ir. https://www.youtube.com/watch?v=t8ONGiV35QU...

Kopsavilkuma vietā

Viens jautājums brīvprātīgo un apmaksāto vakcīnu sakarā - jūs esat kapitālismā redzējuši kaut ko par brīvu, izņemot sieru peļu slazdā?

Kad gāzt pesticīdus zemē, sabiedrības veselības žēl nav, cukuru, konservantus pārtikā – arī nav žēl, padarīt atkarīgus no digitālām ierīcēm, mācīt iepirkt alkoholu, nevis iet sportot, - nē, nav žēl, pataisīt par kredītu vergiem mūža garumā, - nē, ko nu tur, nav žēl...

Taču ļaut pašiem izveseļoties no specifiskas saslimšanas, kura daļai saslimušo norit bez simptomiem, daļai atveseļošanās un sekas ir līdzīgi kā pēc regulārās gripas/pneimonijas, pat ja daļai ar stipri ilgākiem un nepatīkamiem simptomiem, savukārt daļa, jā, daļa, jo īpaši senioru vecumā mirst, - nē, to mēs nedrīkstam atstāt pašplūsmā.

Tik ļoti nedrīkstam, ka piedāvājam vakcīnas, kuras, kā tiek mēļots vēl nav izgājušas visas klīniskās pētījuma stadijas, tik ļoti, ka, ja vakcīnas blakņu statistika ir nepatīkama, vakcīnu vienkārši pārdēvē jaunā vārdā. Nu, akurāt kā spēlē ar vientiešiem lielveikalos, kad neejoša prece ar pārlīmētu cenu uz dzeltena fona un nosaukumu “akcija” tiek izķerta veikalniekam par prieku.

Patiesība ir kaut kur pa vidu vai tur ārā. Dod, Dievs, mēs līdz tai nonāksim, dod, Dievs, veseli. Domājam, runājam, jautājam, meklējam atbildes un rūpējamies par sevi un tiem, kas mums līdzās! Lai mums visiem izdodas!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....