Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas, ja nu kāda nelaime notiek.

Formāli es esmu sludinājis vardarbību, jo tekstā ir izmantota alegorija par rīkstītēm (žagariņiem). Patiesais iemesls - spēle ir uz lielām likmēm. Es esmu nopietnākais pretinieks.

Mani mēģina demonizēt arī ebreju jautājumā, kaut gan vienmēr esmu paudis ebrejiem atbalstošu pozīciju un aicinājis mūsu tautu līdzināties ebrejiem. Demonizācija notika, kad uzskatāmi parādīju, kad mani, veselu cilvēku, diskriminē, aizliedzot ieiet restorānā, sporta zālē vai citur. Ar ko tas atšķiras no aizlieguma sēdēt uz soliņa?

Es esmu par brīvību un pret cilvēku dalīšanu! Un simboli ir zaļi, dzelteni, zili, jebkādi. Es varu piespraust dzeltenu auseklīti vai zaļu zvaigzni, no tā būtība nemainās - mani, pilnīgi veselu cilvēku, diskriminē, it kā es būtu netīrs, neiederīgs sabiedrībā, it kā es nevaru sēdēt uz soliņa. Un es zinu, pie kādām šausmām vēsturē tas noveda. Es nevēlos tam atkārtojumu.

Mans bans Facebook nav “robotu” roku darbs, bet politisko pretinieku. Turpmāk mana komunikācija būs retāka, bet vēl precīzāka. Sekojiet man! Jums ir jāsaprot, ja no trases noņems mani, politiskā opozīcija beigsies. Es esmu spēcīgākais pretinieks viņiem, tāpēc loģiski man ir jāiztur spēcīgākais sitiens. Lai Jums jauka diena!

* Latviski – aizliedzis, izslēdzis

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...