Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policija pagājušā gada beigās izbeigusi nodokļu izvairīšanās kriminālprocesu, kurā figurēja Kaspara Caunes vadītā SIAVannas.lv, - viņš pēdējās dienās guvis plašu atpazīstamību saistībā ar divām Rīgā sadedzinātajām Lamborghini markas automašīnām. Pietiek šodien publicē šo izteiksmīgo dokumentu, saskaņā ar kuru Caunes rīcībā nav konstatēts noziedzīga nodarījuma sastāvs.

Kā rāda Finanšu policijas lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu, Caune tajā figurējis kā SIA Vannas.lv valdes loceklis. Dokumentā detalizēti izklāstīta Finanšu policijas loģika un metodes, izmeklējot šāda veida kriminālprocesus, un šo metožu izmantošanas likumsakarīgais iznākums.

Par Caunes uzņēmējdarbību daudz ko izsaka fakts, ka kriminālprocesā figurējušais viņa vadītais uzņēmums Vannas.lv, kā rāda Lursoft dati, oficiāli pieder SIA Akes Ltd (kuru tāpat vada Caune), tas savukārt – SIA MR Holdings (kuru tāpat vada Caune), tas savukārt – SIA Akes Ltd (kuru, kā jau minēts, vada Caune).

Plaši un acīmredzami kompetenti lasītāju komentāri saistībā ar šo uzņēmēju lasāmi šeit. Savukārt vienīgā Valsts ieņēmumu dienesta reakcija uz visu publiskoto informāciju par „Lamborghini Cauni” ir bijusi šāda: „Valsts ieņēmumu dienests kategoriski noraida saistību ar rakstā minētajām personām. Vēršam uzmanību, ka nedz rakstā minētais Kaspars Caune, nedz rakstā pieminētā viņa dzīvesbiedre nav Valsts ieņēmumu dienesta darbinieki. VID nevar uzņemties atbildību un komentēt to, ko kāda persona norāda savos sociālo tīklu kontos vai citās vietnēs.”

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...