Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

„Mēs turpināsim darboties, kaut arī tuvāko dienu laikā var būt nepieciešamība samazināt lidojumu skaitu un lidmašīnu floti,” – tas teikts aviokompānijas airBaltic vadītāja Bertolta Flika elektroniskā pasta vēstulē, kas izsūtīta uzņēmuma darbiniekiem un nonākusi arī Pietiek rīcībā. Kā skaidro Fliks, tas atkarīgs no iznākuma uzņēmuma pārrunās ar ārvalstu lidostām, pakalpojumu sniedzējiem u.c.

Vēstulē darbiniekiem Fliks arī informē, ka nepieciešamība vērsties tiesā ar tiesiskās aizsardzības pieteikumu radusies, jo Latvijas valdība turpinājusi bloķēt ikvienu lēmumu saistībā ar uzņēmuma kapitāla palielināšanu.

„Ir grūti saprast, kādi ir Dombrovska un viņa Prudentia padomdevēju mērķi, bet tie acīmredzami nav vērsti uz airBaltic glābšanu,” norādīts vēstulē. Tajā Fliks gan nemin savas kompānijas BAS dotos, bet nepildītos solījumus valdībai.

Pietiek publicē pilnu angļu valodā rakstītās vēstules tekstu:

„Dear Colleagues,

Today at 15.30, airBaltic has filed for legal protection. This step has become necessary, because the Latvian Government continued to block every decision concerning a capital increase.

On Friday last week, BAS agreed to all conditions of the Government, but it came not as a surprise, that the Government didn't take a decision anyway. It is difficult to understand, what is the agenda of Mr. Dombrovskis and his advisors from Prudentia, but it is clearly not directed at saving airBaltic.

I have worked with airBaltic for 16 years and as a President for the company for almost 10 years. The step taken today, has not been taken lightly. Legal protection is not a bankruptcy, however a difficult process. We will continue to operate, however there may be a need to reduce the schedulé and the fleet over the next few days. This will depend on our ability, to negotiate with lessors, airports, ground - handlers etc.

We will continue to work, let us not be distracted by the current uncertainty and we need to keep a safe and sound operation. Please let us keep in mind, that we need our passengers, if want to come out of this situation.

Bertolt Flick

President and CEO airBaltic.”

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...