Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Par radušos situāciju esam informējuši Ceļu policijas (CP) bataljona komandieri, lai viņš izsaka darbiniekiem aizrādījumus un pārrunā šo situāciju ar CP bataljona darbiniekiem, - šādi Valsts policija reaģējusi uz Pietiek lasītāja iesūtītajiem fotoattēliem, kuros redzami saldi guļoši ceļu policisti.

"07.02.2016 pulksten 04:38, uz K.Ulmaņa gatves pretī lielveikalam Maxima. Policisti sargā mūsu nakts mieru, saldi čuč savā automašīnā. Vai tādi policisti, kuri guļ par nodokļu maksātāju naudu, mums vajadzīgi?" - šādi Pietiek šodien publicētās fotogrāfijas komentēja to autors

Savukārt Valsts policija neliedzas - tā tiešām ir bijis: "Precizējot šīs situācijas apstākļus, esam noskaidrojuši, ka darbinieki tajā naktī aizdomās par ātruma pārkāpšanu un braukšanu reibumā bija apturējuši kādu transportlīdzekli.

Notikuma vietā tika veikti alkohola koncentrācijas izelpā mērījumi un aizpildīti visi nepieciešamie dokumenti. Pats dzērājšoferis pēc dokumentu aizpildes kājām bija devies uz savu dzīvesvietu, taču ekipāžai bija jāuzturas notikuma vietā, lai sagaidītu autoevakuatoru.

Pēc autoevakuatora ierašanās darbinieki no notikuma vietas prom devušies pulksten 4.45, ko apliecina arī ekipāžas GPS signāla dati.

Gulēt darba laikā ir absolūti nepieņemami, tādēļ par radušos situāciju esam informējuši CP bataljona komandieri, lai viņš izsaka darbiniekiem aizrādījumus un pārrunā šo situāciju ar CP bataljona darbiniekiem."

Foto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...