Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pietiek izdevies noskaidrot, ka sudrabkrāsas automašīna BMW ar valsts numuru JU 1911, kas jūlija sākumā pie tirdzniecības centra Mols notrieca iedzērušu saimnieku vaļā palaistu suni un pēc tam no notikuma vietas aizbrauca, nemēģinot sniegt vēlāk klīnikā mirušajam sunim kādu palīdzību, pieder 1988. gadā dzimušajam Jānim Grudulam, kurš dzīvo Madonas novada Barkavas pagasta Vīcupos.

Šī notikuma aculiecinieks, kurš nāvējoši savainoto suni nogādāja klīnikā, ar ierakstu sociālajā vietnē Facebook vēlējās vainīgo auto vadītāju atrast, jo bija pārsteigts ne tikai par to, ka tas savas automašīnas tīrību vērtējis augstāk par dzīvnieka glābšanu, bet arī to, ka pretēji solītajam no notikuma vietas vienkārši aizbēdzis.

„Es tikai braucu garām un ieraudzīju notriekto suni, tāpēc apstājos. Vadītājs, protams, ir vainīgs, ka neuzmanības dēļ notrieca suni, bet  galvenokārt vainīgi bija saimnieki, kuri skrēja pāri ielai. Man nepatika, ka vadītājs pēc avārijas necentās palīdzēt sunim, jo viņam negribējās likt asiņaino ķermeni savā bagāžniekā un vest arī iedzērušos saimniekus uz klīniku. Tāpēc es paņēmu suni kopā ar viņiem savā mašīnā un aizvedu pie veterināra. Vadītājs solīja braukt pakaļ, bet aizlaidās,” sociālajā tīklā raksta izpalīdzīgais autovadītājs.

„Visi cilvēki ir dažādi, vienam rūp citu dzīve, otram rūp tikai savas mantas. Labi, kā lielākā daļa tomēr sastāv no tiem, kuriem nav vienaldzīgas citu sāpes. Es tikai gribēju, ka viņš izlasa manis rakstīto un viņam paliks kauns par savu rīcību. Esmu pārliecināts, ka karma tevi panāks!” suņuka glābējs piebilst Facebook ierakstā.

Pēc visa spriežot, viņam gan nāksies krietni ilgi gaidīt, līdz automašīnas īpašnieks sāks izjust kādu kaunu, jo īpaši neuztraucas arī par kaitējumu cilvēkiem: kā rāda Pietiek rīcībā esošie dati, suņa notriekšanas brīdī automašīnas īpašnieks nebija pat papūlējies iegādāties tai OCTA polisi.

Bembists Jānis Gruduls no Barkavas pagasta nekādā oficiālā uzņēmējdarbībā nav iesaistīts, rāda Lursoft datu bāze. Taču, pateicoties kādam Pietiek lasītājam, jau esam noskaidrojuši viņa darba vietu, - par to kopā ar, cerams, uzņēmuma vadības komentāru informēsim nākamajā publikācijā.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...