Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Ieslodzījuma vietu pārvaldē ar jaukiem apsveikumiem ir nosvinēti kādreizējās padomjzemes bruņoto spēku svētki – 23. februāris, taču gan pārvaldes priekšniece Ilona Spure, gan pārvaldi pārraugošā Tieslietu ministrija un ministrs, Nacionālās apvienības pārstāvis Dzintars Rasnačs par notikušo klusē.

„Interesanti, ko kvēlais nacionālo interešu aizstāvis Dzintars Rasnačs domā par to, kā viņa „paspārnē” – Ieslodzījuma vietu pārvaldē tiek svinēta PSRS armijas dibināšanas diena? Bija, piemēram, skaisti apsveikumi vīriešiem drukāti un laminēti par valsts līdzekļiem,” – ar šādu pavadvēstuli Pietiek no kāda lasītāja saņēma šāda apsveikuma attēlu.

Taču sākotnēji izrādījās, ka ne Rasnačam, ne arī Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniecei Spurei par notikušo nekas nav sakāms, - piektdien visas dienas garumā viņi abi par „skaistajiem apsveikumiem” izteikties nevēlējās. Neoficiāli Pietiek ir zināms, ka Spure par 23. februāra apsveikumiem ir bijusi informēta jau laikus, taču pret šādu neformālu padomju armijas svētku svinēšanu viņas vadītajā iestādē nav iebildusi.

Savukārt pati Spure pēc ilgākām pārdomām pirmdien Pietiek pavēstīja: „Portālā Pietiek publicētā apsveikuma attēls liecina vien par to, ka tā ir atsevišķu cilvēku privāta iniciatīva, nevis Pārvaldes vadības saskaņots, atbalstīts jeb organizēts pasākums. Šāda veida pasākumus vai svinības Pārvalde ne iepriekš, ne arī tagad neorganizē. Tādēļ lūdzu Jūs atsaukt portālā Pietiek 25.februārī publicēto nepatieso informāciju par to, ka "Spure par 23. februāra apsveikumiem ir bijusi informēta jau laikus, taču pret šādu neformālu padomju armijas svētku svinēšanu viņas vadītajā iestādē nav iebildusi". No šā gada 21.februāra līdz 24.februārim atrados komandējumā ārpus Latvijas.”

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...