Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kopš Indriķa Latvieša jaunā romāna „Nāve” („Bailes 4”) pirmās daļas nākšanas klajā pagājis jau gandrīz mēnesis, un grāmata joprojām ir vispieprasītākā Latvijas lielākajos grāmatveikalu tīklos – „Jāņa Rozes” un „Valtera un Rapas” grāmatnīcās. Taču jau tuvākajās nedēļās varētu būt gaidāms jauns pārsteigums, kas romānam „Nāve” atņems Latvijā vispieprasītākās grāmatas godu.

Izdevēji pagaidām nevar apstiprināt, ka šim pārsteigumam varētu būt kāds sakars ar Lato Lapsas sociālajā tīklā Twitter publicēto, iespējams, jaunas grāmatas vāku, uz kura līdz ar norādi „pietiek.com” lasāms nosaukums „Kolaborants 2: Vonsoviča faili”.

Kā zināms, pēc padomju okupācijas varas kolaborantam un komunistam, tagadējam advokātam un miljonāram Romualdam Vonsovičam un viņam okupantu varas vārdā taisītajiem spriedumiem veltītās grāmatas „Kolaborants” iznākšanas LR Prokuratūra sāka kriminālprocesu pret Lato Lapsu, apsūdzot par Romualda Vonsoviča nomelnošanu un bijušā padomju tiesneša un viņa dzīvesbiedres Baibas Strautmanes vajāšanu. Lieta pašlaik tiek izskatīta tiesā.

Vai tiešām jau tuvākajās nedēļās klajā varētu tikt laista Indriķa Latvieša grāmata, kas būtu veltīta tieši jauniem faktiem par padomju kolaboranta Romualda Vonsoviča darbību, kā liek domāt publiskotais iespējamais grāmatas vāks, - par to pašlaik vēl ir pāragri sniegt informāciju. Taču ilgi vairs nebūs jāgaida. Izdevēji pagaidām var atklāt tikai to, ka, mūsdienu latviešu valodā izsakoties, tā būs „bomba”.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...