Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vo

10.12.2017. 13:09

»

Pastalām

Mozaīkā: Latviešu tautas atmiņai jauns trieciens ir Kangera noorganizētā kampaņa ap „čekas maisiem”. Trieciens vispamatīgāk skar latviešu jaunās paaudzes nevērtīgāko daļu, kurai par Latvijas vēsturi jau pamatskolā ir iezombēts kropls priekšstats. Triecienu atbalsta valdošā kliķe. Kampaņa ir reti nelietīga...


Kāpēc tu, priedīti šeit tikai fragmentu no tā sava "gara darba" pārkopēji? Varēji taču visu rakstu pārkopēt vēlreiz.Un vēl klāt arī kādu no citiem saviem, pret latviešu tautu vērstajiem ķengu rakstiem. Vienīgā tauta, ko Latvijas masu saziņas līdzekļos var lamāt un zākāt uz nebēdu ir latviešu tauta. Neviena drošības iestāde tevi neapvainos starpnacionāla naida kurināšanā, neviena prokuratūra neizvirzīs apsūdzību, neviena tiesas netiesās. Pamēģini kaut ko tamlīdzīgu uzrakstīt par krieviem vai žīdiem, uzreiz nokļūsi aiz restēm.

Atbildēt

Pastalām

10.12.2017. 12:47

Mozaīkā: Latviešu tautas atmiņai jauns trieciens ir Kangera noorganizētā kampaņa ap „čekas maisiem”. Trieciens vispamatīgāk skar latviešu jaunās paaudzes nevērtīgāko daļu, kurai par Latvijas vēsturi jau pamatskolā ir iezombēts kropls priekšstats. Triecienu atbalsta valdošā kliķe. Kampaņa ir reti nelietīga, jo zinātniskās pētīšanas demagoģiskajā aizsegā Kangeris vēlas pazemot un izrēķināties ar latviešu padomju laika inteliģenci. Turklāt šis nelietis nemaz neslēpj, bet lepojas ar savu antipatriotisko un cilvēciski zemisko rīcību. Vienā medijā lasāms: „Tomēr, spriežot pēc sarunas ar Kangeri, visticamāk, nekāda īpaša metodoloģija nemaz netiks piedāvāta. Viņaprāt, gluži vienkārši jāpublisko visi dokumenti ar norādi, ka konkrētās personas bijušas atrodamas aģentu sarakstā, bet par viņu sadarbības formu un veidu nav precīzu ziņu. “Lai katrs pats pēc tam skaidrojas, kā tur nokļuva un kāda bija viņa sadarbība ar VDK. Mēs nevaram izmeklēt katra cilvēka likteni, nespējam noteikt, kurš piekrita brīvprātīgi, kurš piespiedu kārtā,” teica izpētes komisijas vadītājs””. Noņemšanās ap „čekas maisiem” un VDK kopumā ir tendēta uz tautas garīgās veselības bendēšanu, kas ir ļoti izdevīga pašmāju neliešiem – „prihvatizātoriem”, jaunajiem „miljonāriem”. Nevienam nav noslēpums par LR drošības iestāžu kadru izcelsmi. DP sāka strādāt bijušie VDK virsnieki. Principā tas ir pareizi un pret to nebūtu iebildumu. Valsts drošību katrā ziņā vajadzēja uzticēt profesionāļiem. Taču fantastiska amoralitāte ir LR valdošās kliķes un DP priekšniecības noorganizētā VDK kompromitēšana, jau 90.gadu sākumā VDK oficiāli atzīstot par „noziedzīgu un tādu, kas vērsta pret Latvijas tautas interesēm”. Tā varēja rīkoties vai nu nelabojami idioti vai nelabojami morālie monstri. Parlaments, valdība, DP spice izlikās nesaprotam, ka VDK pasludināšana par noziedzīgu iestādi attiecas arī uz tās tiešo mantinieci – DP. Morālie monstri izlikās nesaprotam, ka tādējādi arī DP ir pasludināta par noziedzīgu iestādi. Saprotams, tāda šizofrēnija ir iespējama tikai sociuma adekvātā līmenī. Sociums nav spējīgs konstatēt, ka tiek uzskatīts par debilu masu. Pašlaik latviešu garīgi nepilnvērtīgā daļa, protams, nav spējīga apjēgt vēl divus momentus: 1) LR ir nesalīdzināmi nevērtīgāka un pret tautu noziedzīgāka nekā LPSR; 2) ja kāds ir jānosoda un jāsoda, tad tā ir PSKP un VDK līderu nelietīgākā daļa, kura radīja izcili kroplu LR – kriminālo noziegumu citadeli - un kura ir latviešu tautas bende.

Atbildēt

sociāli atstumtais

10.12.2017. 10:39

... starp citu - ,, kurš no viņiem ir lielākais kretīns ? ,,

Atbildēt

Č m atvēršana, lustrācija, nožēla,

10.12.2017. 06:39

»

Žulis

Tā nu tas "pavisam nejauši ir gadījies", ka čekas kartotēka ir kļuvusi par "brīvās, neatkarīgās Latvijas valsts" noslēpumu. Lai to varētu pētīt, ir vajadzīga pieeja valsts noslēpumiem. Tiem, kuriem ir pieeja valsts noslēpumiem ir jādod paraksts par šo noslēpumu neizpaušanu. Vienvārdsakot, pētīt jau ...


izlīgšana ar sabiedrību un sevi, mainoties sabiedrības sistēmai, atzīšanās noziegumos, termiņa notecēšana, kam deva 30 vai cik tur gadus, lai neatvērtu tos maisus. Nekas tāds nenotiek. Tas bija č m tā saucamā atvēršana. Formāli dažus paķēra tur Andrejevu utt. tā saucamos č m piecīšus un visa lustrācija! Ar Ādamsona lietu lustrāciju uztaisīja par farsu un tas viss.

Ko tad mēs redzam? Komunisti un čekisti ir savās vietās, tikai iesādēm nosaukumi pamainīti un amatpersonām jaunas pakāpes pieškirtas, ka pat vēsturniekiem gatavi dot pielaidi noslēpumiem, pataisot ari tos par savējiem.

Komisijas darbu grib padarīt par farsu. Indiācija ir L. Grantiņš H86. Nekāds viņš ne politiķis, ne apērsumu spējīgais radīt, konviņam piešuj. Cietušais, kas nevar samierināties ar VDK un čekistu noziegumiem, laužot viņa locekļus un liekot cietumā pat šodien. Tāds puskukū pensionārs, cietušais, tiek uzdots par valsts apvērsuma organizētāju.

Tāpat Grūtupa slepkavība, Lemberga lietu tukšgaita, bailes, anonimitāte komentējot, priedīšu vēmieni, Maizīša likumpārkāpumi LR tiesību normas č m personu datu sakarā piemērošana LPSR personām, dzēšot č k VDK noziedznieku datus, slēpjot VDK noziegumu pēdas... Nekādas nožēlas, noziegumi bez žēlastības turpinās.

Atbildēt

Žulis

09.12.2017. 23:44

Tā nu tas "pavisam nejauši ir gadījies", ka čekas kartotēka ir kļuvusi par "brīvās, neatkarīgās Latvijas valsts" noslēpumu. Lai to varētu pētīt, ir vajadzīga pieeja valsts noslēpumiem. Tiem, kuriem ir pieeja valsts noslēpumiem ir jādod paraksts par šo noslēpumu neizpaušanu. Vienvārdsakot, pētīt jau it kā drīkst, bet nevienam nedrīkst stāstīt to, ko tu tur esi izpētījis. Bet, ja nevienam nedrīkst stāstīt, tad kāda jēga pētīt?
Vispār jau tās runas par VDK arhīva pētīšanu ceturtdaļgadsimta garumā ir visai uzjautrinošas. Kad cilvēki sāk spriedelēt, vai tos čekas maisos ir vai nav pareizie dokumento un cik no tiem maisiem ir pa šiem gadiem papīru izvākts, viņi pat neapjēdz, ka ar šo vārdiņu "pētīšana" viņi ir slaidi apmuļķoti, maldināti un viņu domas veiksmīgi novirzītas strupceļā. Redziet, pētīt var infuzorijas mikroskopā, bet VDK darbība Latvijā IR JĀIZMEKLĒ! Tas nozīmē, ka nevis jāsēž un jārakņājas pa pus gadsimtu veciem papīriem un jāraksta kaut kādi "zinātnisko pētījumu traktāti", bet izmantojot VDK kartotēkā u.c. dokumentos ietverto informāciju, jāveic konkrētas izmeklēšanas darbības. Kā tas darāms, to zin jebkurš izmeklētājs. Normālas izmeklēšanas rezultātā (t.sk. nopratinot iesaistītās personas), ļoti viegli varētu noteikt kas ir kas un kādu lomu kurš spēlējis šīs iestādes dienestā. Pēc tam var taisīt arī zinātniskos pētījumus, ja kādam uznāk tāda vēlēšanās. Tikai to visu, protams, vajadzēja darīt gadus divdesmit atpakaļ. Katrs gads, kas pagājis "pa tukšo", mazina šo dokumentu praktisko nozīmi. Kāpēc tas tā ir noticis, man liekas nevienam nav jāpaskaidro.

Atbildēt

Pareizi

09.12.2017. 22:28

»

hm

Kārtējais blefs - "... un VDK darbības kaitējuma izvērtējumu, ko VDK nodarījusi Latvijas valstij un tās iedzīvotājiem...


„Čekas maisu” komisijas izveidošana ir tāds pats bezjēdzīgs un iracionāls pasākums kā visi citi valdošās kliķes pasākumi, valsts varai nespējot funkcionēt intelektuāli adekvāti. Kā parasti, intelektuālā neadekvātība sten kopā ar dziļu amoralitāti un sociālās histērijas stimulēšanu, kārtējo reizi apliecinot baisas aprobežotības, baisas nekaunības un baisas nelietības summu latviešu masu mentalitātē. Lai saskaņā ar MK rīkojumu zinātniski pētītu VDK dokumentus, nav vajadzīgs tos publicēt un tajā skaitā nav vajadzīgs atvērt „čekas maisus”, par kuru atvēršanas nepieciešamību klaigā melnas kaislības apdulluši latviešu zemcilvēki ar komisijas priekšnieku Kangeri priekšgalā. Kangeris nemaz netaisās izpildīt MK rīkojumu un pētīt dokumentus. Savukārt MK netaisās par to viņu padzīt. Kangeri interesē vienīgi publiski pazemot ciltsbrāļus – nesalīdzināmi talantīgākus, gudrākus cilvēkus par šo Stokholmas mastodontu. Komisiju izveidoja2014.gada 20.augustā saskaņā ar MK rīkojumu Nr.433. Rīkojuma nosaukums ir šāds: „Par speciālās starpdisciplinārās komisijas izveidi Valsts drošības komitejas dokumentu izpētei”. Rīkojumā teikts: „Saskaņā ar likuma "Par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu un personu sadarbības fakta ar VDK konstatēšanu" 18. panta 1.2 daļu izveidot speciālo starpdisciplināro komisiju bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu zinātniskai (tai skaitā vēsturiskai un juridiskai) izpētei, kā arī materiālā un morālā kaitējuma izvērtēšanai, ko bijusī Valsts drošības komiteja nodarījusi Latvijas Republikai un tās iedzīvotājiem”. Komisijas darba reglamentā ir atkārtots rīkojumā teiktais: „Komisijas darbības mērķi ir bijušās Valsts drošības komitejas (starptautiski citējamā zinātniskajā literatūrā konvencionāli apzīmēta ar saīsinājumu KGB) dokumentu zinātniska, tostarp vēsturiska un juridiska, izpēte un materiālā un morālā kaitējuma izvērtēšana, ko Valsts drošības komiteja nodarījusi Latvijas Republikai un tās iedzīvotājiem”. Protams, tā ir tukša blādīšanās, kuras aizsegā jau ir iztērēts pusmiljons no tautas naudas. Ko nozīmē vēsturiskai, kad VDK vēsture jau sen ir zināma pamatīgāk nekā, teiksim, Dziesmu svētku vēsture? Ko nozīmē juridiskai? Tas vispār nav saprotams! Ko nozīmē izvērtēt materiālo kaitējumu? Ko nozīmē izvērtēt morālo kaitējumu? Tas atkal vispār nav saprotams! Ko nozīmē izvērtēt atsevišķi nodarīto kaitējumu LR un atsevišķi iedzīvotājiem? Kādu kaitējumu VDK varēja nodarīt LR, ja LR tika inkorporēta PSRS? Katram normālam cilvēkam ir saprotams, ka komisija ir idiotiska ākstība. 2017.gadā komisija sāka gatavot sev jauno maiņu no „stipendiātiem”. No tiem katram ir „vadītājs” un „konsultants”. Tas ir vispār jocīgi un nekādi nesaskan ar MK rīkojumu, bet toties ir laba iespēja sadalīt valsts budžeta naudiņu.

Atbildēt

kurts

09.12.2017. 21:56

Kā varēja notikt ka okupācijas ierosinātaji un izpildītāji joprojam saimnieko un posta Latviju,aktīvi bloķe okupantu slepeno līdzstrādnieku kartoteku atslepenošanu,bet jābēguļo,jāslāpstas,jāslēpjas zem nikiem okupācijas un okupantu līdzstrādnieku atmaskošanas atbalstītājiem,kuri pie tam tiek ar dažādām metodēm ierobežoti savās tiesībās?

Atbildēt

Tā jau tas arī plānots VDK stilā

09.12.2017. 21:50

»

Vārdu sakot

Starp visu citu, turpinās murgošana un savstarpējā nesaskaņa, neskaidrības un nekonsekvence, kad, kā tiks izlemts. Skaidrības nav un domāju, nebūs


nomuhļīt to VDK dokumentu lietu, citam citu no procesa dalībniekiem vainojot. Tad izdos MK noteikumus, kā plānots 2018. g. novembrī ar pretrunīgām tēzēm un tekstiem kā līdz šim un, kas publiski gribēs redzēt tos atkritumus, kas būs palikuš, tie varēs tos skatīties, kā Škēle rādīja savus zalta tualetes podus žurnālistiem.

Nomuhļīs un pievilks ķeksīti. Ievēlēs Maizīti, kam terminš beidzas 2018. g. maijā, atkal SAB direktora amatā kā pateicību par darbu - VDK dokumentu viltošanu un VDK noziedznieku noziegumu pēdu slēpšanu.

Atbildēt

jim

09.12.2017. 21:20

Lidz 31.maijam bus tads pats tukhpalaga otchots ka shis doklads! :-) :-) :-)

Atbildēt

hm

09.12.2017. 21:04

Kārtējais blefs - "... un VDK darbības kaitējuma izvērtējumu, ko VDK nodarījusi Latvijas valstij un tās iedzīvotājiem,..."
Kādu kaitējumu VDK varēja nodarīt Latvijas valstij, ja no tā laika, kad Latvija tika atjaunota vai pārdibināta, VDK taču vairs nepastāv. Kaut kāds sviests!
Viena tāda komisija jau imitēja drudžainu darbību, uzskaitīja it kā Latvijai radītos zaudējumus Padomju Savienībā. Un ... trīspirkstu kombinācija. Šī radniecīga komisija. Bet komisijas locekļiem galvenais - naudiņa. Visiem citiem - aprakstīti papīrīši labākajā gadījumā - iekuram.

Atbildēt

Skumjais

09.12.2017. 20:16

Narkomāna ģīmis pridurskis

Atbildēt

Vārdu sakot

09.12.2017. 19:06

Starp visu citu, turpinās murgošana un savstarpējā nesaskaņa, neskaidrības un nekonsekvence, kad, kā tiks izlemts. Skaidrības nav un domāju, nebūs.

Atbildēt

СШАdurskis

09.12.2017. 18:23

Izglītības un zinātnes ministrijas ieskatā, komisijas locekļiem, kas plāno veikt SAB TSDC pieejamo VDK dokumentu izpēti, ir nekavējoties jāaizpilda pieejas valsts noslēpumam aptaujas anketa, lai Drošības policija veiktu drošības pārbaudes procedūru, jāapliecina gatavība ievērot normatīvajā regulējumā noteiktās saistības attiecībā uz fizisko personu datiem un privāto dzīvi, kamēr Ministru kabinets nav noteicis datu publiskošanas apmēru un kārtību, un jāpabeidz VDK dokumentu zinātniskā izpēte atbilstoši darba plānam paredzētajam termiņam un piešķirtā finansējuma ietvaros.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...