Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo tā būs vīrišķīga rīcība veikt savu kļūdas labojumu un atļaut strādāt veikaliem brīvdienās.

Cilvēki, kas tagad drēgnumā nīkst rindās un šķauda viens otram virsū dažādus baciļus, varētu iepirkties svētkiem arī tad, kad ir brīvāks brīdis, nevis tad, kad veikali vaļā.

Veikali ir atvērti brīvdienās daudz kur Eiropā, jo tas nu ir skaidrs kā 1+1, ka garāks darbalaiks ļauj mazāk drūzmēties, tātad arī risks inficēties ir mazāks. Uzlieciet labāk lielākus sodus par masku nevalkāšanu un kontrolējiet vairāk braukšanu no un uz Lietuvas, kas diemžēl notiek.  

Jau pagājušajā nedēļā cilvēki minūti pēc veikalu atvēršanas drūzmējās, lai nopirktu cigaretes. Cigarešu un alkohola spekulantiem bizness brīvdienās iet uz urrā. Jau šobrīd pa Rīgas mikrorajoniem braukā un staigā vīri un sievas ar cigarešu maisiem un nodrošina alkohola piegādes (bez formalitātēm). Vai valstij no tā ir labums nodokļu ziņā? Kontaktēšanās notiek tāpat. Spirķik - vodka - sigareti covidlaikmeta stilā! 

Apskatieties un palasiet, kas šobrīd notiek veikalos un cilvēku sajūtās. Cilvēki paliek arvien dusmīgāki, un tam ir pamats: 

https://www.facebook.com/skatieslatvija/posts/1693652330807170

Nu, esam tik drosmīgi un lemjam par labu tautai! Inficēšanās taču mazāka nepalika, kad aizslēdza veikalus brīvdienās – tieši pretēji, kļuva vēl lielāka!  Paldies un mierīgus, klusus un veselīgus Ziemassvētkus!

Pircēji no Teikas, kam vakar vakarā nācās drūzmēties: Arnis, Ligita, Viola, Dzintra, Renārs, Māra, Kate

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...