Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vjačeslava Dombrovska vadītā Izglītības un zinātnes ministrija, iztiekot bez oficiāli izsludināta iepirkuma, apjomīgi iepirkusies Radio SWH un saistītajās radiostacijās, - tā rāda Pietiek rīcībā nonācis ministrijas un AS SWH līgums, ko šodien publiskojam pilnībā.

Līgums, kas slēgts par kopumā 24 apmaksātiem raidījumiem Radio SWH, Radio SWH+ un Radio SPIN FM, Pietiek avotiem ministrijā papildus tajā minētajām summām un tematikai radījis jautājumus arī par citām detaļām - piemēram, par to, ka dīvainā kārtā līgumam vispār nav minēts sagatavotājs, kas valsts pārvaldes sistēmā nav ikdienišķi.

"Var jau būt, ka tiešām ierēdņi gribēja reklamēt "izglītības procesus Latvijā", tomēr ministra biroja vadītāja kā vizētāja līgumam bez sagatavotāja ļauj aizdomāties, vai tā nav politiskā uzpirkšana, pērkot par valsts naudu politisko reklāmu esošajam izglītības ministram pirms regulētā priekšvēlēšanu perioda, kurš laikam sākas 2014. gada janvārī," - šādi Pietiek izteicās kāds ministrijas darbinieks, kas vēlējās palikt anonīms.

Pietiek saistībā ar šo līgumu ir nosūtījis virkni jautājumu ministrijai, taču atbildes pagaidām nav saņemtas. Tikmēr publicējam līgumu pilnā apmērā.

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...