Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Venti

09.08.2017. 09:32

A kas tas par LEMBERGU, tas kas valsti gribēja pārdot, ta gan goda vīrs.

Atbildēt

Z

05.08.2017. 22:50

Bet Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes priekšnieka P.Bauskas izglītība jau arī nav nedz juridiskā, nedz ekonomiskā..

Atbildēt

Vērotājs

05.08.2017. 11:20

»

KGB

Tie korumpētie pedagogi ir jādrāž!!!! Par kādiem līdzekļiem,šis-KLAUNS , visu laiku ir dzīvojis??????? ŠĶĪBĀ MUTE


Mute šķība paliek no amfika vai koka, ja pāršņaucas par daudz

Atbildēt

KGB

04.08.2017. 18:49

Tie korumpētie pedagogi ir jādrāž!!!! Par kādiem līdzekļiem,šis-KLAUNS , visu laiku ir dzīvojis??????? ŠĶĪBĀ MUTE!!!!!

Atbildēt

jaajaa

04.08.2017. 18:12

»

jautājums

Esam [nodokļu neiekasēšanas] līderi starp Baltijas valstīm. Man ir kauns, ka Igaunijā budžets ir lielāks par desmit miljardiem, bet mums - it kā lielākai valstij ar lielāku ekonomiku, ir pāri septiņiem miljardiem. Teikšu, kā ir - tas rīvē kantes,» komentē Vējonis...


...Igauniju ar Latviju salīdzināt nevajag...pateicoties savam degslāneklim tā ir viena no bagātākajām ES valstīm (valsts statuss, protams, ir stiepjams jēdziens, salīdzinot lielās un mazās valstis)...:)

Atbildēt

Fizruks

04.08.2017. 17:05

»

zatlera Āzis rihards

Izrādās, ka Iekšlietu ministriju vada... fizkultūras skolotājs


Un, vai tas ir kas slikts? Nevari nokārtot krosiņa normatīvu ?
IeM fizkultūras skolotājs noteikti daudz vairāk ir iemācījies un prot vairāk ne kā Tu, Āzi

Atbildēt

Vidists

04.08.2017. 13:08

»

vidiste

Edijs Ceipe ir cilvēks ar lielo burtu. Lai viņam veselība un izturība pret skauğiem


Lielākā daļa ir cilvēki ar lielo burtu.

Atbildēt

vidiste

04.08.2017. 12:47

Edijs Ceipe ir cilvēks ar lielo burtu. Lai viņam veselība un izturība pret skauğiem.

Atbildēt

Patiesība

04.08.2017. 07:32

Redzams, ka cilvēks ļoti mīl labi paēst! Tādu naktī satiksi sirdstrieka garantēta.

Atbildēt

RAN_CAN_can

03.08.2017. 22:14

Ceips ir študējis arī Policijas akademijā, tik nepietika rievu (vai arī naudas), lai pabeigtu .....

Atbildēt

zeke

03.08.2017. 18:20

»

!

Ceipe ir Latvijas seja, nedod dievs tādu satikt naktī uz klusas ielas


tādus parasti sastop v mestah ne stoļ otdaļonnih :)

Atbildēt

!

03.08.2017. 16:20

Ceipe ir Latvijas seja, nedod dievs tādu satikt naktī uz klusas ielas!

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 16:13

»

Zeme

Tad sanāk ka visa Tava teorija balstās uz Vājoņa vienu izteikumu :)))))) ? Un ja Tu saisti to ka Igaunija iekasē vairāk par 10 miljardiem ar Fin policijas darbu :)))) Nu tad man jāsaka "prātiņ nāc mājās" ! Varbūt vispirms izlasi kautvai grāmatu "Bailes" par visiem oligarhu stipendiātiem un ofšoriemun...


1. Ak šitā nav Tev prezidents labs? Nū..
Igaunijas valsts budžets ir Igaunijas FM mājas lapā, bet Latvijas mūsu FM mājas lapā .
Ciparu ...cik nevajag! Pēti!
http://www.fin.ee/budgeting
http://www.fm.gov.lv/lv/sadalas/valsts_budzets/
2. un ko tad tieši Finanšu policija ir darījusi oligarhu apkarošanā?
Kur ir krimināllietas par atklātām un likvidētām ofšoru ķēdēm, shēmām un afērām? Bet oligarhi taču pamatā ar finanšu mahinācijam/ noziegumiem nodarbojas, kas ir tieša Ceipes un Finanšu finanšu policijas kompetence.
Bet Tu man ar padomiem... sak, lasi grāmatiņas!

Atbildēt

es

03.08.2017. 15:36

»

patiesībā

Ir sacīts: "Var jau iespējami skaļi un bezgalīgi ilgi dēvēt sū#u par zapti – dēļ tam tas saldāks nekļūs un tīkami smaržot nesāks


Es atbildēšu uz Tavu tekstu .... Patiesībā var jau pulēt un pūst hūtes trompetē, bet zini - viņa trompete saldāka un smaržīgāka no tā nepaliks.

Atbildēt

Zeme

03.08.2017. 15:32

»

jautājums

Esam [nodokļu neiekasēšanas] līderi starp Baltijas valstīm. Man ir kauns, ka Igaunijā budžets ir lielāks par desmit miljardiem, bet mums - it kā lielākai valstij ar lielāku ekonomiku, ir pāri septiņiem miljardiem. Teikšu, kā ir - tas rīvē kantes,» komentē Vējonis...


Tad sanāk ka visa Tava teorija balstās uz Vājoņa vienu izteikumu :)))))) ? Un ja Tu saisti to ka Igaunija iekasē vairāk par 10 miljardiem ar Fin policijas darbu :)))) Nu tad man jāsaka "prātiņ nāc mājās" ! Varbūt vispirms izlasi kautvai grāmatu "Bailes" par visiem oligarhu stipendiātiem un ofšoriemun tad raksti murgus par to kas ir vainīgs kāpēc Igauņi iekasē vairāk.

Atbildēt

nu tad jau

03.08.2017. 12:05

»

Čižiks

Varbut vid var ceipi nosutit uz augstskolu


varbūt tomēr vajadzētu sākt ar nosūtījumu uz palīgskolu?

Atbildēt

Jocīgi!

03.08.2017. 10:36

LATVIJAS REPUBLIKAS MINISTRU KABINETĀ ATRODOTIES UZRAKSTS: "VIENS LIKUMS- VIENA TAISNĪBA VISIEM!". UZ VID FINANŠU POLICIJAS PĀRVALDES PRIEKŠNIEKU TAS LAIKAM NEATTIECAS!!!

Atbildēt

Jocīgi!

03.08.2017. 10:19

Kāpēc LR Ministru prezidents, LR Finanšu ministre un VID priekšniece nereağē uz likumpārkāpumu un neatceļ no amata VID FINANŠU POLICIJAS PĀRVALDES PRIEKŠNIEKU, SAKARĀ AR NEATBILSTOŠU IZGLĪTĪBU!!!

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 10:00

»

nu nu :)))

Salīdzini gan, ar kā saki, Igauņu bāleliņiem. Ciparus un salīdzinājumus studijā, kā arī publiskus avotus no kurienes šis salīdzinājums ir ņemts !!! Jeb, varbūt, ka Tev nekādu salīdzinājumu nav un esi kārtējais tukšais irsējs


Esam [nodokļu neiekasēšanas] līderi starp Baltijas valstīm. Man ir kauns, ka Igaunijā budžets ir lielāks par desmit miljardiem, bet mums - it kā lielākai valstij ar lielāku ekonomiku, ir pāri septiņiem miljardiem. Teikšu, kā ir - tas rīvē kantes,» komentē Vējonis.
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/605375-vejonis_man_ir_kauns_ka_igaunija_budzets_ir_lielaks_par_10_miljardiem
------------
Igaunijā 1,3 miljoni iedzīvotāju ar 10 miljardiem nodokļu ieņēmumos pret Latvijas 1,9 milj. iedzīvotāju ar 7 miljardiem nodokļu ieņēmumos...
Nū..Igauņiem Finanšu policiju pedagoģijas maģistri nevada...

Atbildēt

nu nu :)))

03.08.2017. 09:51

»

jautājums

Skaidrs, ka noliek. Īpaši, ja paskatās, kā Latvijā veicas ar finanšu noziegumu izmeklēšanu un ēnu ekonomikas apkarošanu


Salīdzini gan, ar kā saki, Igauņu bāleliņiem. Ciparus un salīdzinājumus studijā, kā arī publiskus avotus no kurienes šis salīdzinājums ir ņemts !!! Jeb, varbūt, ka Tev nekādu salīdzinājumu nav un esi kārtējais tukšais irsējs ????

Atbildēt

M

03.08.2017. 09:47

Ceipe ir visgodīgākais un neuzpērkamākais cilvēks kādu zinu un tāpēc kautkādu tukšu muldēšanu par izglītību es uzskatu par plusu viņam, jo hūtes stipendiāti neko citu tā arī nav atraduši un viss kas ir - tas ir tukša un bezjēdzīga muldēšana un kautkādas vecas zupas simtās reizes atsildīšana.

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 08:58

»

gogolis

Es nesaskatu neko sliktu, aplamu vai nosodāmu. Darba pieredze un vadītāja cienīgas rakstura īpašības ir daudz, daudz svarīgāka par izglītību. Ne pirmais, ne pēdējais gadījums, kad izglītībai izrādījusies sekundāra loma - dzīve visu noliek savās vietās


Skaidrs, ka noliek. Īpaši, ja paskatās, kā Latvijā veicas ar finanšu noziegumu izmeklēšanu un ēnu ekonomikas apkarošanu...
Ciparus var salīdzināt ar igauņu bāleliņiem ...

Atbildēt

gogolis

03.08.2017. 08:50

Es nesaskatu neko sliktu, aplamu vai nosodāmu. Darba pieredze un vadītāja cienīgas rakstura īpašības ir daudz, daudz svarīgāka par izglītību. Ne pirmais, ne pēdējais gadījums, kad izglītībai izrādījusies sekundāra loma - dzīve visu noliek savās vietās.

Atbildēt

jautājums

03.08.2017. 08:49

Nu tāpēc arī esam...kur esam!
pat ja tas cilvēks gribētu-viņš vienkārši neko nejēgtu sakārtot. Bet ja negrib un nevienam citam valstī arī to nevajag...viss rullē!
Bet jau pedagoģijas maģistrs (2 pakāpe)-tad kāda ir pirmā augstākās izglītības pakāpe? ja 1994.g tad visdrīzāk bakalaurs tur nebūs, bet tad ir jābūt kādam padomju augstākās izglītības diplomam pamatā.
Tur nu tiešām būtu jāpaskatās-kas tā par programmu un cik ilgi (cik gadi/kursi) viņš tur ir mācījies...ka tik nesanāk -šofera tiesības+deju kursi...
2) ko nozīmē, ka vadītājam nekas nav jājēdz no pamatfunkcijām? VID vadītājam nav jājēdz, pārvaldes vadītājiem nav jājēdz, departamentu direktoriem nav jājēdz...Un kuram tad ir jājēdz apkopējai?
Bet par ko vadītāji tad tās dižās algas saņem?
Vispār...Posts!

Atbildēt

Jenots

03.08.2017. 08:41

Tāpēc arī mani darbā neņēma ,jo man ir spēcīga izglītība un pieredze tiesību zinātnēs, operātīvajā darbā! VID ir mēslu midzenis ar tādiem priekšniekiem fīrētājiem un kukuļ-pateicību nēmējiem! Pretīgi!

Atbildēt

ha

03.08.2017. 08:34

Absurds. Tāpēc taču nespēj atklāt ekonomiskos noziegumus, ja visas šīs n- tās policijas vada diletanti.

Atbildēt

....

03.08.2017. 08:33

Finanšu policija nav politisks kantoris, kur vienalga kāda izglītība. Finanšu policijas vadītājam ir jāpārzina izmeklēšanas un operatīvās darbības likumi, ja grib, lai iestāde neiebrauc auzās. Cik kolosāli viegli ir negodīgam darbiniekam manipulēt ar šefu, kurš neko nesajēdz.............

Atbildēt

kolēģis

03.08.2017. 07:40

VID ieceļ amatos ne pēc izglītības, bet pēc paklausības , ka tik labs cilvēks!! Arī nodrošinājuma pārvaldes direktore pec izglītības šuvēja !

Atbildēt

nu

03.08.2017. 06:51

»

Ļoti labi

Direktors operatīvās lietas neved un izmeklēšanu neveic, kā arī direktora kompetencē nav tiesību iejaukties tajās lietās. Direktora pienākums ir vadīt iestādi un saskarsme ar padotajiem un man liekas ka šādai izglītībai tieši ir liels pluss


ja direktors tikai attālināti nojauš, ko dara padotie, ir vajadzīgi vietnieki, kas saprot, kas tad īsti notiek :) te nu tā ādministrācija aug un izmaksas ar.

Esmu pedagogs + 2 maģistra grādi, diemēžl finanšu politiku un potenciālos noziegumus tas nu man nekādi neatļauj izprast. Kā var darīt darbu, ko nesaprot? Kur padotie ir=et at jautājumiem, ja ko nesaprot?

Atbildēt

Ļoti labi

03.08.2017. 06:40

Direktors operatīvās lietas neved un izmeklēšanu neveic, kā arī direktora kompetencē nav tiesību iejaukties tajās lietās. Direktora pienākums ir vadīt iestādi un saskarsme ar padotajiem un man liekas ka šādai izglītībai tieši ir liels pluss.

Atbildēt

Tā ir

03.08.2017. 06:30

Šis pedagoģijas maģistrs gan ir mēģinājis labot situāciju un bija iestājies Policijas akadēmijā, lai studētu tiesību zinātnes. Tomēr iegūt jurista diplomu tā arī nespēja. Atrunas, ka Policijas akadēmijā tika likvidēta, neder, jo visi, kuri mācījās tika pārcelti automātiski uz LVU, iegūstot attiecīgos diplomus. Laikam kungam pietrūka uzņēmības, pacietības... vai kā cita. Kad presē parādījās kunga CV, tajā bija lasāms "mācījies Policijas akadēmijā"

Atbildēt

nu un ?

03.08.2017. 06:19

Nu vada pedagoģijas maģistrs ?! Un ko ? Kas tur slikts tā arī nesapratu ? Vienīgais sliktums ir tajā, ka puzes hūtem un viņa atbalstītājiem tas nepatīk.

Atbildēt

kurkuma

02.08.2017. 22:35

»

xx

Nu un ? Labāk būtu uztraukušies, kas vada valsti ! Kas ir premjers un prezidents ? Privātskolās audzināti valsts līderi


Kāds pamats xx viedoklim, ka valsti (LV) vada premjers un prezidents?

Atbildēt

xx

02.08.2017. 22:28

Nu un ? Labāk būtu uztraukušies, kas vada valsti ! Kas ir premjers un prezidents ? Privātskolās audzināti valsts līderi ?

Atbildēt

riebjas

02.08.2017. 22:23

nu tak vai ta pirmais šāds te, pilns ar tādiem blatņikiem

Atbildēt

Mjaz

02.08.2017. 22:11

Peleeciibas,vienas vienīgas peleeciibas,mja !

Atbildēt

PALDIES LAPSA

02.08.2017. 21:59

Patiesi baisi paliek lasot, kas notiek.

Atbildēt

redzi

02.08.2017. 21:13

»

Pētersones sekotāji

Nesaprotu vienu- vai tiešām tikai žurnālistiem jāatklāj visas šīs valsts iestāžu nebūšanas?! Par ko saņem algās tūkstošus tie ierēdņi un amatpersonas, kuriem jāatbild par diletantu pieņemšanu darbā, par to kvalifikāciju un atbilstību ieņemamajam amatam. Pētersone savā laikā profesionālos un pieredzējušos...


valsts pārvalde pašlaik ir būvēta tā, ka vadītājs pasaka- paņemt un atlases cilvēks ņem. Viņš var norādīt uz neatbilstību, bet tas neko nemainīs, jo "ir jāņem", citādi pats priekšnieks var tikt aiziets. Tālāk atlases cilvēkam ir 2 ceļi- iet uz bezdarbniekiem, bet ar taisnības apziņu vai izlikties neredzam, jo ēst gribas, vēl ir trešie, kuri vispār nesaprot, ko dara, jo paši ir māsu brāļu bērni.

Atbildēt

HA!

02.08.2017. 21:02

Vai tad nav taisnība tiem, kuri saka, ka Latvija ir neizdevusies valsts ? Vismaz 4.maija repoblika pēc tādas izskatās.

Atbildēt

zatlera Āzis rihards

02.08.2017. 20:44

Izrādās, ka Iekšlietu ministriju vada... fizkultūras skolotājs

Atbildēt

Nja

02.08.2017. 20:32

Lembergs grib iedabūt par priekšnieku Podiņu un Lapsa palīdz, tā tas jāsaprot?

Atbildēt

Čižiks

02.08.2017. 19:57

Varbut vid var ceipi nosutit uz augstskolu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

FotoEs labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai operāciju zālē bez maskas neietu. Man nav grūti uzlikt masku arī veikalā un vilcienā, bet neredzu jēgu, jo no vīrusa maska nesargā gandrīz nemaz.
Lasīt visu...

21

Par pulksteņa grozīšanu

FotoReizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons, kurš aizrāvās ar vaboļu un insektu kolekcionēšanu. Hudzonam ļoti gribējās, lai pēc darba viņam atliek vairāk dienasgaismas stundu savam hobijam.
Lasīt visu...

3

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

FotoLai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums rudenī visā Eiropā un citur pasaulē ir otrais vilnis vai pirmā viļņa turpinājums, pēc mierīgas vasaras atkal kāpj inficēto un saslimušo skaits, un valstis spiestas atgriezties pie ierobežojumiem. Kumulatīvā 14 dienu incidence uz 100 tūkstošiem iedzīvotājiem Eiropā 25.oktobrī zem rādītāja 100 bija vien 5 valstīs, Latviju ieskaitot. Vidējais ES/EEZ un UK rādītājs – 249,8 (23.10.).
Lasīt visu...