Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.

2. JKP solījumi Rīgai ir jauna līmeņa “3x500 un miljons koki”. Jo Jūs uzskata par pilnīgiem debīliķiem. Proti, programma “Pirmais mājoklis Rīgā”, kas paredzēs nodrošināt 1500 dzīvokļus gadā jaunajām ģimenēm. Lai Jūs saprastu. Lai nodrošinātu 1500 dzīvokļus, ir jāuzbūvē vismaz 30 mājas ar 50 dzīvokļiem katrā. Gadā! Kur tās 30 mājas gadā būvēs? Par kādu naudu? Tie ir simtiem miljonu. Kur tos simtus miljonus ņems? Nav svarīgi! Miljons koki jeb 700 futbola laukumi ar priedēm Rīgas centrā, 1500 dzīvokļi gadā un 3x500. Balsojiet!

3. Mediķu organizācijas neapmierinātas, ka neesot algas pielikums. Bet, mīļie draugi, kad Jūs beidzot sapratīsiet, ka, koķetējot ar Vienotību, Jūs vienmēr aptīs ap pirkstu? Par savām tiesībām ir jāpastāv līdz galam.

4. Latvijas “demokrāti” tagad glābs Krieviju un Baltkrieviju. Tur pie varas aizsēdējušies Putins un Lukašenko. Pagaidiet. Tas, ka mums 20 gadus ir Vienotība (no tiem virs 10 gadiem premjers un finanšu ministrs), turklāt vispār bez jebkāda tautas mandāta prezidentam un premjeram, tas ir normāli. Tad aizsēdējušies nav.

5. Levits - tautai nevar uzticēt vēlēt prezidentu. Skaidrs, jo tad Levitu neievēlētu. Bet šis arguments, ko pauž Nācijas tēvs, ir trula demagoģija. Tauta esot pārāk stulba, ievēlēšot nepareizo. Pirmkārt, tauta var ievēlēt, kuru vēlas. Un, ja vēlas nepareizo, tad tā arī ir tautas izvēle un tiesības. Jo vara pieder tautai. It kā. Otrkārt, partijas karteli kad tautai jāvēl, tad ir viss pilnīgā kārtībā. Jo zina, ka uztaisīta sistēma, lai Vienotība ar karteli būtu mūžīgi varā. Kā Putins vai Lukašenko. Neredzu atšķirību.

6. Kariņu parādīja CNN. Veiksmes stāsts. Ko vēl citu vajag pilnai laimei. Ne jau daudzo naudu.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...