Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vēlos izteikt dažas pārdomas par Pietiek publicēto rakstu par to, kā KNAB priekšnieka vietnieci Jutu Strīķi pēc jau kārtējā konflikta KNAB vadībā tiek plānots virzīt uz Satversmes aizsardzības biroja priekšnieka vietnieces posteni.

Strīdi KNAB sākās, kad biroja priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks bez pārējo priekšnieku piekrišanas vienpersoniski iecēla Ilzi Jurču (attēlā) par vietnieci. Domājat, ka Streļčenoks vada iestādi? Nē - Jurča, jo viņš ļoti labi zina, kas notiks ar viņu, ja nostāsies pret Jurču...

Atcerieties, kurš uzsāka karu ar Normundu Vilnīti! Jurča. Ne tikai Strīķei ir zems novērtējums. Arī Diānai Kurpniecei ir D, Juridiskās daļas vadītājai Ilzei Draveniecei pat E un izdots rīkojums par viņas pilnvaru samazināšanu, bet iekšējās drošības nodaļas vadītājai - C. Un neviena nav parakstījusi novērtēšanas veidlapu! Pieprasiet šīs novērtēšanas veidlapas un varēsiet pasmieties, par ko Jurča ar kolēģiem salikuši šādus novērtējumus...

Paprasiet arī par Jurčas juridisko izglītību - cik ilgi mācījusies Policijas akadēmijā. KNAB mājas lapā norādīts, ka no 2000. līdz 2006. gadam, bet īstenībā 1, 2 vai 3 semestrus. Un arī viņas novērtēšanas veidlapu - redzēsiet, cik izcila viņa ir Streļčenoka un pašas skatījumā!

KNAB ētikas komisija vairākkārt ir vērtējusi Jurčas neētisko uzvedību pret kolēģiem un uzskatījusi, ka viņa jāsoda, bet Streļčenoks atteicās viņu sodīt. Viena kolēģe viņas dēļ aizgāja no KNAB.

Ticiet man, Streļčenokam un Jurčai atbalsts ir tikai Valsts amatpersonu darbības kontroles nodaļā (VADKN) un ne no visiem - VADKN dažas personas ir vienlīdzīgākas par citiem un ar lielākajām piemaksām regulāri ne par ko, jo izpilda visas viņu abu iegribas!!!

Jutai nav jāaiziet, bet gan galvenajam nelaimju cēlonim jau no laika gala - Jurčai, jo viņa iedomājas, ka KNAB ir viņas privātais kantoris.

Un apkarošanas bloks ir vienots, bet novēršanas bloks - sašķelts! Kā smejas KNAB, Streļčenoks ir vēl drastiskāks nekā Vilnītis, Streļčenokam visu laiku liekas, ka viņam kāds taisa podstavas!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...