Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Jaunajam P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājam Rinaldam Muciņam noteikta 8000 eiro liela mēnešalga, savukārt slimnīcas valdes locekļiem mēnešalga ir noteikta 5000 eiro apmērā. Tiesa, ne piemaksas, ne prēmijas vai naudas balvas slimnīcas vadība šogad neesot saņēmusi, liecina slimnīcas sagatavotā informācija, ko, ņemot vērā lasītāju interesi, publicējam pilnībā:

„Atbildot uz 2020.gada 11.aprīļa iesniegumu ar lūgumu sniegt informāciju par VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” valdes locekļiem un padomes locekļu atalgojumu 2020.gadā, sniedzam sekojošu informāciju:

1. No 2020.gada 1.janvāra līdz šim brīdim valdes locekles Elitas Bušas atlīdzība par valdes locekļa pienākumu veikšanu ir 4595.00 EUR/bruto mēnesī. Piemaksas, prēmijas vai naudas balvas nav tikušas izmaksātas.

2. No 2020.gada 1.janvāra līdz šim brīdim valdes locekļa Jāņa Komisara atlīdzība par valdes locekļa pienākumu veikšanu ir 4595.00 EUR/bruto mēnesī. Piemaksas, prēmijas vai naudas balvas nav tikušas izmaksātas.

3. No 2020.gada 1.janvāra līdz šim brīdim valdes locekles Ilzes Kreicbergas atlīdzība par valdes locekļa pienākumu veikšanu ir 4595.00 EUR/bruto mēnesī. Piemaksas, prēmijas vai naudas balvas nav tikušas izmaksātas.

4. No 2020.gada 10.februāra valdes priekšsēdētāja Rinalda Muciņa mēnešalga ir 8000.00 EUR/bruto mēnesī. Piemaksas, prēmijas vai naudas balvas nav tikušas izmaksātas.

5. Reinim Ceplim no 2020.gada 10.februāra līdz 2020.gada 2.martam par padomes locekļa pienākumu veikšanu bija noteikta atlīdzība 2700.00 EUR/bruto mēnesī, bet, sākot no 2020.gada 3.marta, par padomes priekšsēdētāja pienākumu veikšanu noteikta atlīdzība 3000.00 EUR/bruto mēnesī. Piemaksas, prēmijas vai naudas balvas nav tikušas izmaksātas.

6. Renaldas Jurkevičius no 2020.gada 10.februāra līdz šim brīdim par padomes locekļa pienākumu veikšanu ir noteikta atlīdzība 2700.00 EUR/bruto mēnesī. Piemaksas, prēmijas vai naudas balvas nav tikušas izmaksātas.

7. Jurim Lapšem no 2020.gada 10.februāra līdz šim brīdim par padomes locekļa pienākumu veikšanu ir noteikta atlīdzība 2700.00 EUR/bruto mēnesī. Piemaksas, prēmijas vai naudas balvas nav tikušas izmaksātas.

8. Attiecībā uz minēto personu darba samaksu VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” valde, padome, kapitāldaļu turētājs vai kāda cita persona nav pieņēmuši nekādus lēmumus. 5.punktā minētās izmaiņas nav saistītas jauniem lēmumiem, padomes locekļu un padomes priekšsēdētāja atlīdzība ir noteikta kapitāla daļu turētāja 10.februāra lēmumā, un Padomes priekšsēdētāja atlīdzība tiek piemērota no dienas, kad saskaņā ar  Komerclikuma 297.panta pirmo daļu sabiedrības padomes locekļi no sava vidus ievēlēja padomes priekšsēdētāju.”

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...