Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Portāla Pietiek šodien publicētais ekonomikas ministra Arta Kampara blogs ir īpaši interesants vienā ziņā – vēl joprojām šai amatpersonai, kas aizvien dziļāk iestieg pretrunās un cenšas savus melus un nekompetenci aizsegt ar savai partijai raksturīgajām vaimanām par ļauno spēku pasūtījumu, ir bail atbildēt uz veselu virkni tai pēdējās dienās uzdotu skaidru, konkrētu un vienkāršu jautājumu. Pietiek atgādina šos jautājumus, uz kuriem godīgam cilvēkam nebūtu problēmu atbildēt atklāti un skaidri, bet uz kuriem neveiksmīgais uzņēmējs un ministrs tā arī nav spējis vai vēlējies rast atbildi.

1) kā Kampara kungs skaidro to, ka viņam piederošajā uzņēmumā Firma Ronis darbinieku algas ir ievērojami mazākas nekā nozarē un vidēji nesasniedz pat minimālās darba algas līmeni?

2) kā Kampara kungs skaidro komentē šo algu līmeni kontekstā ar viņa publisko iestāšanos pret "aplokšņu algu" maksāšanu uzņēmumos?

3) vai Kampara kunga uzņēmumā pēdējo divu gadu laikā ir veikts VID audits? Ja jā, kādi bijuši tā rezultāti?

4) kā Kampara kungs skaidro to, ka viņam savā uzņēmumā izdodas noturēt darbiniekus, maksājot viņiem divas un pat trīs reizes mazākas algas nekā vidēji nozarē?

5) vai Kampara kungu nemulsina tas, ka viņa uzņēmumā oficiāli maksāto algu līmenis tam neļauj piedalīties iepirkumos atbilstoši Publisko iepirkumu likuma grozījumiem?

6) kā Kampara kungam piederošajam uzņēmumam izdevies 2010. gadā nemaksāt SEB bankai hipotekārā kredīta pamatsummu?

7) No kurienes ir ņemti Frankfurter Allgemeine Zeitung intervijā Jūsu minētie dati par 600 eiro lielo vidējo neto mēnešalgu Latvijā? Jūs taču, cerams, kā ministrs redzat atšķirību starp "neto" un "bruto" - jeb tomēr ne? Jeb kārtējais žurnālists - šoreiz Vācijā - veic pret Jums zemisku kampaņu?:)

8) Vai Jums tika nosūtīts intervijas teksts saskaņošanai pirms publicēšanas? Ja jā, kurš to laboja un saskaņoja - Jūs vai kāds cits?

Piebildīsim, ka šeit vēl nav minēti iepriekš Kampara ignorētie - labi saprotamu iemeslu dēļ - jautājumi: gan par mistisko sievas dāvinājumu, gan par paniski slēpto vēl mistiskāko ministra firmas investoru, kas naudu izsniedz, bet kapitāldaļas pretim neprasa, gan par labdari, kas ministra firmai krīzes laikos izsniedzis pamatīgu bezprocentu kredītu. Un tā tālāk, un tā tālāk...

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vispirms – ierēdņu bezatbildība, pēc tam – mēģinājumi atrast kādu vainīgo

FotoUzņēmums "Grindeks" ir viens no visveiksmīgāk strādājošajiem biržā kotētajiem Latvijas uzņēmumiem, un likumsakarīgi, ka arī tā akciju cena biržā ir bijusi pietiekami augsta. 2015. gadā tā svārstījās no 4,9 līdz 7,2 EUR par akciju. 2016. gadā vidējā cena bija 5,20 eiro par akciju, bet pašlaik ir virs 7 eiro par akciju.
Lasīt visu...