Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

2017.gada 9.martā medijos izskanēja informācija, ka Eiropas Savienības pārvietošanas programmas ietvaros uz Latviju no Itālijas ir pārvietotas septiņpadsmit personas. Visas personas ir vīrieši bez ģimenēm no Āfrikas valsts Eritrejas. Ņemot vērā, ka ar šo soli ir notikusi būtiska atkāpe no Latvijas Republikas Saeimā un Ministru kabinetā pieņemtās Latvijas nacionālās pozīcijas, kur vēlamais bēgļu profils ir ģimenes ar bērniem, vēlos, lai Jūs sniegtu atbildes uz šādiem jautājumiem.

1) Kāpēc attiecībā uz šo 17 personu pārvietošanu ir notikusi būtiska atkāpe no Latvijas nacionālās pozīcijas?

2) Uz kāda pamata PMLP izskata Eritrejas pilsoņu patvēruma meklētāju pieprasījumus, ņemot vērā, ka karš Eritrejā beidzās pirms 17 gadiem?

3) Cik daudz “drošās valstis” šie Eritrejas pilsoņi ir šķērsojuši, līdz ir sasnieguši Itāliju? Un kāpēc viņi nav palikuši “drošajās valstīs” Ziemeļāfrikā?

4) Kā šīs personas pamato savus pieprasījumus, lai tām tiktu piešķirts bēgļa statuss? Ar kādu apdraudējumu viņi saskaras dzimtenē?

5) Ja personām ārpus Eiropas Savienības draud briesmas, tad kāpēc šie vīrieši ir pametuši savus ģimenes locekļus nedrošā vidē?

6) Ņemot vērā, ka ceļa attālums no Eritrejas līdz Itālijai ir aptuveni 4 000 kilometru un attālums mainās atkarībā no izvēlētā maršruta, kā šīs personas ir nokļuvušas līdz Itālijai? Cik viņiem ir izmaksājis ceļš? Vai viņi ir sadarbojušies ar kontrabandistiem? Kur viņi ir raduši līdzekļus, lai veiktu tik tālu ceļojumu?

7) Cik ir kopējās tiešās un saistītās izmaksas saistībā ar šo personu pārvietošanu no Itālijas uz Latviju?

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

Foto2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi kritizējusi vairākus runātājus ikgadējā Indijas Zinātnes kongresā par neracionālu, galvenokārt reliģijā balstītu pieņēmumu izteikšanu”. Sašutumu izraisīja, piemēra, Āndhra Pradēšas centrālās universitātes vicekanclera Nagešvara Rao apgalvojums, ka “dēmonu dievam Rāvanam savulaik bijuši lidlauki mūsdienu Šrilankas teritorijā un 24 veidu lidmašīnas,” (“Vadošā Indijas zinātnieku konferencē vadību pārņem reliģisku teoriju sludinātāji”, Delfi, 2019, 7. janvāris).
Lasīt visu...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...