Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Mūsu partiju šobrīd cenšas šķelt, cerot, ka mūsu partijā būs nodevēji. Ļoti aktīvi. Šajā pirmssvētku laikā un tieši šajās dienās (bet tas nenotiks).

Savu veco draugu, ar kuriem kopā pie svinību galda sēdēts (foto varat meklēt arhīvos) un kuru labā strādāts iepriekš daudzus jo daudzus gadus (varat paanalizēt vēsturi, kuri tika piesegti). Nespējot vēlēšanās iegūt papildus balsis, Juta Anna nodarbojas ar citu partiju (mūsu partijas) biedru vervēšanu VDK (KGB) vislabākajā manierē un tradīcijās, lai iegūtu papildus balsis Kariņa, Rinkēviča vai Ašeradena valdībai (nevis vienojoties demokrātiskā ceļā uz cieņpilniem sadarbības noteikumiem par deklarāciju tautas interesēs, bet ar čekas vervēšanas metodēm).

Ar publiskiem meliem, ar nesankcionēti ierakstītām sarunām Saeimas telpās (un par to ir pierādījumi, jo arī es tiku ierakstīts draudzīgas sarunas ar JKP spici laikā Saeimas telpās), nesankcionēti izsekojot Saeimas deputātus intrigu vērpšanas nolūkos (es ceru, ka Drošības policija reaģēs, jo nesankcionēta Saeimas deputātu izsekošana ir pretlikumīga un apdraud valsts drošību un demokrātiju kā tādu). Tas ir JKP tiesiskums un godīgums - vervēšana, intrigas, izsekošana un sarunu ieraksti, lai varētu vervēt un intrigot.

Saeimā darbā pieņemti (iefiltrēti) 10 izbijuši KNAB darbinieki, kuru mērķis ir novērot. Un ne jau lai novērstu korupciju, bet lai varētu vervēt un intrigot, šķelt un piekopt VDK (KGB) turpināšanos. Jebkurā attīstītā demokrātijā tas būtu skandāls. Un arī mūsu valstī tas netiks pieļauts. Čeka šeit neatgriezīsies, arī OIK straujai likvidēšanai (nevis ilgstošai vilcināšanai) būs jābūt valdības dienas kārtībā.

P.S. Šis ir mans personīgais viedoklis un paziņojums, par kuru informēšu arī frakciju.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vīzija glamūra inteliģencei

Foto2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā un neizsakāmi dievinātā “šodienas nācijas tēva”, “pravieša”, “zvaigznes, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus”, “otra Kārļa Ulmaņa” uzruna latviešu tautai.
Lasīt visu...

21

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

FotoTuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas ir cieši saistīts ar līdzdalību vēlēšanās.
Lasīt visu...

12

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

Foto1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no valdības saņemt licenci naftas meklēšanai Baltijas jūrā! Dombrovskis izteicās, ka viņam neesot informācijas par paša grāmatas finansējuma avotiem.
Lasīt visu...

6

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

FotoVelmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām, par cenu, kas vairākkārt zem tirgus cenas. Valsts nesa zaudējumus, likvidatori uzvārījās.
Lasīt visu...