Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Mūsu partiju šobrīd cenšas šķelt, cerot, ka mūsu partijā būs nodevēji. Ļoti aktīvi. Šajā pirmssvētku laikā un tieši šajās dienās (bet tas nenotiks).

Savu veco draugu, ar kuriem kopā pie svinību galda sēdēts (foto varat meklēt arhīvos) un kuru labā strādāts iepriekš daudzus jo daudzus gadus (varat paanalizēt vēsturi, kuri tika piesegti). Nespējot vēlēšanās iegūt papildus balsis, Juta Anna nodarbojas ar citu partiju (mūsu partijas) biedru vervēšanu VDK (KGB) vislabākajā manierē un tradīcijās, lai iegūtu papildus balsis Kariņa, Rinkēviča vai Ašeradena valdībai (nevis vienojoties demokrātiskā ceļā uz cieņpilniem sadarbības noteikumiem par deklarāciju tautas interesēs, bet ar čekas vervēšanas metodēm).

Ar publiskiem meliem, ar nesankcionēti ierakstītām sarunām Saeimas telpās (un par to ir pierādījumi, jo arī es tiku ierakstīts draudzīgas sarunas ar JKP spici laikā Saeimas telpās), nesankcionēti izsekojot Saeimas deputātus intrigu vērpšanas nolūkos (es ceru, ka Drošības policija reaģēs, jo nesankcionēta Saeimas deputātu izsekošana ir pretlikumīga un apdraud valsts drošību un demokrātiju kā tādu). Tas ir JKP tiesiskums un godīgums - vervēšana, intrigas, izsekošana un sarunu ieraksti, lai varētu vervēt un intrigot.

Saeimā darbā pieņemti (iefiltrēti) 10 izbijuši KNAB darbinieki, kuru mērķis ir novērot. Un ne jau lai novērstu korupciju, bet lai varētu vervēt un intrigot, šķelt un piekopt VDK (KGB) turpināšanos. Jebkurā attīstītā demokrātijā tas būtu skandāls. Un arī mūsu valstī tas netiks pieļauts. Čeka šeit neatgriezīsies, arī OIK straujai likvidēšanai (nevis ilgstošai vilcināšanai) būs jābūt valdības dienas kārtībā.

P.S. Šis ir mans personīgais viedoklis un paziņojums, par kuru informēšu arī frakciju.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...