Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Gadījums ar profesora Uģa Gruntmaņa atgriešanos ASV apliecina, ka Latvijā "partiju karteļa" kretīnmenedžments ar "lielākajiem kretīniem", "šoferu dēliem" un visvisādi manipulējamiem jefiņiem, saliktiem vadošajos amatos, joprojām reāli pastāv. Lūk, mūsu novada piemērs.

Novadā baumo, ka jaunais Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš, iestājoties (negaidīti vairumam novada iedzīvotāju) Nacionālajā apvienībā, ir izraudzīts mēra amatam, jo viņam "aste esot bluķī".

Proti, "lielie blēži" izskaitļojuši, ka jaunā censoņa nepaklausības gadījumā Būvvalde un Valsts darba inspekcija varēšot viņa ražotni "aizklapēt ciet", tādēļ amatā viņš būšot "bezierunu paklausīgs".

Turklāt viņš esot iegrābies kredītos, apķīlājot visu mantu, bet parādsaistības neesot norādījis valsts amatpersonas deklarācijā.

Baumas pārbaudīju. Lūk, fakti.

SIA Softwood Edgars Avotiņš ir vienīgais patiesā labuma guvējs.

SIA Softwood ilgstoši ir prāvu nodokļu summu parādā VID, turklāt parāda summa pieaug. Visa uzņēmuma manta kā lietu kopība, kā arī lietu kopības nākamās sastāvdaļas ir ieķīlātas Altum.

Bānūžos mātes viensētā reģistrētā uzņēmuma faktiskā ražotne atrodas Bilskas centrā. Tā nav reģistrēta VID kā SIA struktūrvienība, jo tam nav tiesiska pamata.

Ražošana notiek telpās bez nomas līguma/maksas - uz privātīpašnieka zemes, valstij piekrītošā būvē, kura NAV pat reģistrēta Valsts zemes dienesta kadastrs.lv

Valsts amatpersonas deklarācijā par 2019. gadu Edgars Avotiņš nav norādījis, ka ir veicis komercdarbību arī kā individuālais komersants "e-koks" (reģistrējies mātes viensētā, 2019. gadā ražo taras dēlīšus) un šādā statusā visa viņa (kā komercķīlas devēja) manta kā lietu kopība ieķīlāšanas brīdī, kā arī lietu kopības nākamās sastāvdaļas ir ieķīlātas Latvijas Hipotēku un zemes bankā (tagad Altum).

Tā ar paklausīgu "kadru atlasi" Latvijā funkcionē "partiju kartelis", un joprojām atrodas jefiņi, kuri, esot "s... līdz ausīm", pieņem šos "spēles noteikumus".

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...