Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Jau kādu laiku nākas novērot ne vien amatpersonu īpatnu darbību, bet arī tādu personu izdarības, no kurām cilvēki intuitīvi gaida atbalstu un palīdzību - advokātu neprofesionālu, neētisku un visādā ziņā amorālu uzvedību. Turklāt līdzīgi kā situācijā ar amatpersonām arī advokātiem ir savs "jumts", kurš sadarīto piesegs un paglābs no iespējamām sekām, t.i. Zvērinātu advokātu padome.

No šai publikācijai pievienotajiem dokumentiem redzams, ka sieviete noslēgusi vienošanos ar zvērinātu advokāti Karīnu Landmeseri. No pievienotajiem rēķiniem redzams, ka advokāte prasījusi avansa maksājumus EUR 500 apmērā. No rēķiniem redzams, ka advokāte saņēmusi avansā kopsummā EUR 800, kuru izlietojums netiek norādīts.

Pēc kārtējās tiesas sēdes saņemot rēķinu ar nepamatoti aprēķinātām summām (tiek norādīts laiks tiesas sēdē - 5 stundas, bet tiesas sēde faktiski ilga 30 minūtes), sieviete atteicās maksāt prasītos EUR 500 par 30 minūtēm tiesā, no kurām tikai 10 minūtes tika realizēta aizstāvība, un palūdza atdot lietas materiālus. Uz ko advokāte K. Landmesere atbildēja, ka materiāli tiks atdoti tikai tad, kad tiks samaksāts.

Par šādu advokātes rīcību tika iesniegta sūdzība Zvērinātu advokātu padomei. Padome, kā jau "jumtam" nākas, norādīja, ka advokāte visu darījusi pareizi. Un vispār pierādiet, ka esat devusi naudu!

Bez šaubām nauda tika dota, jo diez vai advokāte strādātu pro bono. Turklāt tas izriet no pašas advokātes rēķiniem. Savukārt sekoja tas, ka advokāte, jūtot deguma smaku, rakstīja tiesai vēstuli ar nolūku kaitēt procesā iesaistītām personām, tostarp sūdzību iesniegušajai sievietei.

Var tikai iedomāties, cik vēl ir tādu advokātes lamatās iekritušo cilvēku. Un nemaz neizbrīna tas, ka Zvērinātu advokātu padome īpaši neiespringst par to, ka advokāte (domājams ilgstoši) tik klaji pieraksta darba stundas, kuras pat fiziski nav bijis iespējams nostrādāt grafika un izskatāmo jautājumu dēļ. Šī virtuve šķiet vēl nopietnāka nekā vienam otram politiskās elites pārstāvim. 

Dokumenti

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...