Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kad un kurā brīdi Otto Ozols atšifrēja Artusa Kaimiņa divkoša dabu un slepeno sadarbību ar politisko eliti? Domāju, ka aizdomas bija jau sen, bet punktu pielika īpaši pretīga KPV LV komandas rīcība.

Tas notika pavasarī - Otto Ozols izplatīja kritisku paziņojumu par prezidenta Raimonda Vējoņa nespēju izrādīt elementāru līdzjūtību un piedošanu Ansim Bērziņam.

Artuss Kaimiņš, sajuzdams iespēju izsist politisko kapitālu, steigšus pievienojās šim paziņojumam un publicēja to savā portālā ritakafija.lv.

Tomēr pēc brīža kaut kādu iemeslu dēļ viņš ne tikai aizmirsa par Anša Bērziņa aizstāvību, bet pat izdzēsa šo aicinājumu no sava portāla.

Facebook lapā ieraksta oriģināls vēl palicis (skat. attēlā), bet pašā portālā ir izdzēsts. Līdzīgi kā Ilmāra Poikāna gadījumā arī Anša Bērziņa stāstu un likteni Artuss Kaimiņš izmantoja tikai tik ilgi, kamēr tas bija izdevīgi. 

Otto Ozols neaicināja attaisnot Ansi Bērziņu, atstājot lēmumu tiesas ziņā, tikai norādīja, ka par savu nodarījumu Ansis Bērziņš ir gana daudz pa cietumiem izvazāts un šobrīd sods jau sen ir kļuvis pārmērīgs un nesamērīgs sevi cienošai valstij un sabiedrībai. Tagad tas izskatās pēc politiskās elites brutālas atriebības un mēģinājuma iebiedēt.

Kaimiņš, dzēšot materiālus par Ansi Bērziņu, acīmredzot klusībā sadarbojas ar šo pašu politisko eliti. Vai varbūt cer, ka Vējonis būs mazliet atsaucīgāks, kad būs jānosauc Saskaņas un KPV LV izvirzītais premjera kandidāts - klaji prokremliskais Vjačeslavs Dombrovskis vai ļoti šaubīgais advokāts Aldis Gobzems.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...