Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Kad pašvaldība būs pašu valdība?

Nils Josts, Rīgas domes deputāts
22.05.2016.
Komentāri (38)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:))))))

10.06.2016. 21:23

Ko jūs gribat? Pārdaugava taču pārsvarā latviešu rajons...
Izskatās, ka mēra kungs uzsācis pagaidām nevardarbīgu, morālu Maidanu pret Rīgu, Latviju un latviešiem. Tā teikt, tādu mini Daunbasiņu...
Redzēsim, pie kā tas novedīs.

Atbildēt

Saulvedis

25.05.2016. 13:32

»

Saulvedi

Kas tev tajā galvā darās? Varbūt laiks meklēt speciālistu palīdzību? Tu taču apdraudi apkārtējos


Pilnīgi piekrītu, karš, kāds ir Putina kungam Doņeckā, Donbasā (ko noliedz, kā jau ārprātīgs nacists), nogalinot krievus un ukraiņus, ir vienīgā "Tvaika ielas alternatīva" V.V.Putina kungam.

Atbildēt

atkal kārtējais

24.05.2016. 21:10

pilnmēness.
un atkal skarbi traumētu "anāli(ti)ķu" izpildīšanās, pēc pilnas programmas.

Atbildēt

Muļķu Zeme, XXI gadsimts

24.05.2016. 18:44

»

Panamas papīrs

tu patiešām esi nesekmīga kaktu aborta rezultātā izdzimis totāls TIZLENIS


Es, Untūns Mzpusēns (literārais pseidonīms) pazīstams ar iesauku Mazpisāns, patiešām esmu nesekmīgs kaktu aborta rezultāta izdzimums, muļķis no Muļķu zemes, totāls TIZLENIS. Beidzot esmu to sapratis, atvainojos visiem, kurus esmu aizskāris. Brīžiem sarakstos pats ar sevi. Esmu nolēmis ārstēties. No mana CV. Esmu publicēts portālā PIETIEK, kad L.Lapsas portāls kā atsevišķu rakstu pārpublicēja kādu manu komentāru. Bez tam plašāku ievērību sabiedrībā esmu guvis ar savu dzejas gara darbu „Muļķu Zeme, XXI gadsimts”. Reiz, visiem dzirdot, manu darbu, tiesa tikai dažus vārdus no tā kā „muļķu zeme” kādā LTV1 raidījumā citēja arhibīskaps J.Vanags. Domāju, ka esmu nozīmīga figūra 21. gadsimta dzejā Latvijā un kultūrā vispār, mani, kā jau ģeniālu dzejnieku, šodien vēl neatzīst..

Atbildēt

Panamas papīrs

24.05.2016. 15:16

»

Tizlenis

Lai tevi, draņķa mikropisān, varētu satikt un sadot starp acīm, jo normālu valodu nesaproti


Izskatās, ka tev, nabaga cilvēciņ, nelīdzēs ne baldriāna tabletes, ne kaut kas stiprāks - vienīgais iespējamais ārstniecības līdzeklis, ko vajag TIK glupai galvai kā tavējā, ir cirvis.

tu patiešām esi nesekmīga kaktu aborta rezultātā izdzimis totāls TIZLENIS.

Atbildēt

Saulvedis

24.05.2016. 13:46

»

Ash

Precīzi! Izskatās durkā - "Brīvais mikrofons. Izsakās visi, kas rīta zāles dabūjuši


Pilnīgi piekrītu - Tvaiķene pilna ar napoleoniem un putiniem, visi gaida ierodamies īsto V.V.Putinu.

Atbildēt

Ash

24.05.2016. 10:23

»

Jo jo

Tvaika ielā ATVĒRTO DURVJU DIENA


Precīzi! Izskatās durkā - "Brīvais mikrofons. Izsakās visi, kas rīta zāles dabūjuši."

Atbildēt

PPIISSAAAANNAAM

23.05.2016. 18:29

»

CENZĒTS

...


Ej tak tu vienreiz galīgi d!rst, stulbais āzi! Kā tu te visiem esi noriebies... Pierakstīties pie psihiatra uz konsultāciju, to jau nu tu nedarīsi, vai ne? Jo pats sev liecies varen vesels un visnotaļ gudrs. Diezgan tipisks klīnisks gadījums.

Atbildēt

Saulvedis

23.05.2016. 16:41

»

brīvais radikālis

Tad vācies no šejienes, sorosītu prostitūt


Pilnīgi piekrītu, šis pretīgais krievu nacista purns pārāk bieži redzams kā reklama uz katra stūra. Krievu prostitūta, sorosīsts Ušakovs, nevacas prom uz Krieviju, piedirš mūsu mīļo Tēvzemi!

Atbildēt

to jo jo

23.05.2016. 10:54

http://www.delfi.lv/news/arzemes/krievijas-karakugi-no-kaspijas-juras-uz-siriju-izsavusi-26-raketes.d?id=46559975

Atbildēt

Saulvedis

23.05.2016. 10:52

»

Jo jo

Tvaika ielā ATVĒRTO DURVJU DIENA


Pilnīgi piekrītu, karš kāds ir Putina kungam Doņeckā, Donbasā (no noliedz kā jau vājprātīgs nacists) nogalinot krie4vus un ukraiņus, ir vienīgā "Tvaika ielas alternatīva" Putina kungam. Ceru, ka krievu nacists, Putina kungs, neizmantos pret Baltiju humānākas bumbas - neitronu. Vai izvēlēsies labprātīgi pieteikties kādā psihoneiroloģiskā klīnikā pie Kaspijas jūras, kur sev uzbūvējis "Hitlera bunkuru" un pazemē atrodas Krievu armijas ģenerālštābs. Tieši no šejienes šis ārpratīgais 2015. gada 7. okt. pavēlēja četriem Krievijas Jūras spēku karakuģiem no jūras uz Sīriju izšaut 26 raķetes. Tās esot trāpījušas teroristu organizācijas "Islāma valsts" kaujiniekiem. Vienīgā problēma, kā transportēt līķu vienības no daudzdzīvokļu mājām uz kapiem. Vai pārvietojamās krematorijās tos sadedzināt daudzstāvu māju pagalmos, vai izšķīdināt parvietojamos skābes katlos.

Atbildēt

123123

23.05.2016. 10:10

»

Nilam

Dienvidu tilts tika iezīmēts Rīgas attīstības plānā jau 1937.gadā, un to izdarīja arhitekts Lamze. Bojāra laikā 3.kārtā bija paredzēts arī savienojums pa jaunu Ozolciema trasi blakus vecajai ar Vienības gatvi. Aksenoka un Birka valdīšanas laikā jūtami pieauga izmaksas! (kāpēc?) un izdomāja 4.kārtu. ...


Ja tos nozagtos ~110 miljonus piedzīs, tad kārtas būs cik vajag. Protams, ja nebūs kā vienmēr pie teikšanas pilsētā kārtējie birki,rāvji,aksenoki un tie varenie domnieki, kuriem visiem tika pa saldumiņam no tilta.

Atbildēt

Saulvedis

23.05.2016. 08:25

»

LAIMNESIS

atombumbas ta sola anglickie generale,ja stulbs sorosiet,vēl par stulbāku izlikties nu nevajag,galīgi šāmējiem jumis brauc


Pilnīgi piekrītu, ASV eksperti secinājuši, ka tiešām Putina kungs gatavo atombumbas, tās mazās, kas gaisā uzsprāgst un nenodara meteriālos postījumus, ar radiāciju tikai iznīcina krievu okupantus, jaukteņus ar krievu okupantiem tā saucamos mikropisānus, kas dzīvo šajos Rīgas mikrorajonos, jo nevēlas atgriezties Krievijā. Latviešu nācija ir izsūtījumā un gaida, kad varēs atgriezties no Rietumiem.

Putina kungs nežēloja ne krievus, ne brāļus ukraiņus Dombasā, Doņeckā un Krimā.Tagad būs kārta okupantiem un okupācijas jaukteņiem tā saucamajiem mikropisāniem.Paldies Putina kungam, krievu nacistam, kas neieredz šos krievu okupantus, kas nemīl Krieviju, paliekot Rīgā.

Atbildēt

Saulvedis

23.05.2016. 06:17

»

AUSEKLĪTIS

LAI VEICĀS UN PANĀKUMUS UŠAKOVA KUNGS,jo vairāk sorosiešu gav,gav,tas nozīmē, ka "SASKAŅAS CENTRS",RĪGAS DOME uz LATVIJAI PAREIZĀ CEĻĀ,kaut diemžēl, praktiski TAUTSAIMNIECĪBAS SABRUKUMU LATVIJĀ,pēc bruseles un tēvoča semija norādījumiem,atjaunot izaugsmi nav iespējams,valstiņa donoru SLOGĀ,diemžēl.Cerība...


SC nākošājās vēlēšanās saskaitīs, skaitot pareizi, 15%, jo pārāk prokremliski. Nevienam jau Rīgā negribas ar okupantu un mikropisānu mikrorajoniem ķēpāties, tāpēc atdeva Ušākovam. Rīgai šie rajoni ir liels vides un morālais slogs.

Veselības un okupantu, mikropisānu problēmas LV var atrisināt pāris atombumbas, ko LR sola Putina kungs.

Atbildēt

Edge

22.05.2016. 22:15

»

Nilam

Dienvidu tilts tika iezīmēts Rīgas attīstības plānā jau 1937.gadā, un to izdarīja arhitekts Lamze. Bojāra laikā 3.kārtā bija paredzēts arī savienojums pa jaunu Ozolciema trasi blakus vecajai ar Vienības gatvi. Aksenoka un Birka valdīšanas laikā jūtami pieauga izmaksas! (kāpēc?) un izdomāja 4.kārtu. ...


CSDD apkopotā informācijas liecina, ka gada laikā – no 2013.gada marta līdz 2014.gada martam sieviešu autovadītāju skaits pieaudzis par vairāk nekā 8100 daiļā dzimuma pārstāvēm.
=====================================================
Ja vēl papildus aptuveni 800 000 reģistrēto autovadītāju un automobiļu skaitu palielinās daiļā dzimuma pārstāves - , tad nepietiks pat ar 5. kārtu. Visu Latviju krustām šķērsām drīz ar autoceļiem un dzelzsceļiem pārklās - galīgi tā "neredzamā tirgus" rokā nestrādā!

Atbildēt

Nilam

22.05.2016. 19:19

Dienvidu tilts tika iezīmēts Rīgas attīstības plānā jau 1937.gadā, un to izdarīja arhitekts Lamze. Bojāra laikā 3.kārtā bija paredzēts arī savienojums pa jaunu Ozolciema trasi blakus vecajai ar Vienības gatvi. Aksenoka un Birka valdīšanas laikā jūtami pieauga izmaksas! (kāpēc?) un izdomāja 4.kārtu. Jācer, ka Saskaņieši tomēr pabeigs to, pie kā paši strādāja jau Bojāra laikā.

Atbildēt

AUSEKLĪTIS

22.05.2016. 19:05

LAI VEICĀS UN PANĀKUMUS UŠAKOVA KUNGS,jo vairāk sorosiešu gav,gav,tas nozīmē, ka "SASKAŅAS CENTRS",RĪGAS DOME uz LATVIJAI PAREIZĀ CEĻĀ,kaut diemžēl, praktiski TAUTSAIMNIECĪBAS SABRUKUMU LATVIJĀ,pēc bruseles un tēvoča semija norādījumiem,atjaunot izaugsmi nav iespējams,valstiņa donoru SLOGĀ,diemžēl.Cerība,ka piebaldzēns piebeigs sorosa vienotos,kā šī "darbība"aprikā,čiks.

Atbildēt

Muramīns

22.05.2016. 18:12

»

lauķis

Bet ja tā labi parok , vai tā tas ir


Da, ja tur kas nopietns būtu, visādi sorosa trubā pūtēji jau 3 gadus atpakaļ būtu izrakuši un apkošļājuši 800 reizes visās iespējamajās vietās. Viss ko redzu šobrīd, ir nožēlojama siekalošanās ap vienas tantes palaistām baumām. Mans secinājums pašam priekš sevis - attiecībā uz Ušakovu var rakt, bet līdz šim nav, ko izrakt.

Atbildēt

Muramīns

22.05.2016. 17:57

Smieklīgi gan tie latvju nacionāltūdaliņi! Lai nu kurš, bet Ušakovs ir balts un pūkains, salīdzinot ar visiem, kuri Rīgā ir saimniekojuši pirms viņa. Pa lielam vienīgais, ko pārmest ir regulāri kultivētas baumas, kuras jau n-tos gadus nevar un nevar pārvērsties kādās konkrētākās apsūdzību formās vai TV3 debiloīdmeļu un manipulētāju jaunalkšņu apgalvojumi, kuri sākas ar vārdiem "iespējams, ...", "no RD tuviem avotiem tapis zināms, ..." un tamlīdzīgi.

Atbildēt

švamme

22.05.2016. 16:26

Nu piedodiet, mani šķebina ieraugot šo neko necienošā okupanta ģīmi, šis bija vienīgais saits, ko esot ārpus Dzimtenes, un pat eiropas, bija patīkami lasīt, ka latviešu tautas nīdēja purnu nevajadzēja skatīt katru mīļu dienu.

Atbildēt

lauķis

22.05.2016. 16:26

»

latvāņi smird

nils grib zakt.. latvāņa gēns nedod mieru.. dižciltīgam tīrasiņu "nilam" nevajag ēst, pietiek ka ļauj zakt


Da liec tu mieru tam Nilam , labāk padomā kāpēc ir Nils.
Tikai nesaki ka Kremlis vainīgs , būs aplam.

Atbildēt

lauķis

22.05.2016. 16:24

Pēc esošās politmafujas esošajiem likumiem SC ir pilnīgi leģitīms veidojums , vēl vairāk , ausinis tiek saukts par Ušakova kungu , ja neticat tad uzprast Kučinskim , Dzintaram , da jebkuram politmafijas loceklim , visi teiks ka Ušakovs ir kungs , visi teiks ka Ušakovs savējais.

Atbildēt

latvāņi smird

22.05.2016. 16:02

nils grib zakt.. latvāņa gēns nedod mieru.. dižciltīgam tīrasiņu "nilam" nevajag ēst, pietiek ka ļauj zakt

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

FotoValsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), simboliski atzīmējot vienu gadu kopš prezidenta stāšanās amatā. Valsts prezidents ar LNB pārstāvjiem pārrunāja humanitāro zinātņu un digitālās jomas nozīmi Latvijas kā modernas valsts stiprināšanā.
Lasīt visu...