Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zāļu lieltirgotavām

01.04.2016. 13:52

»

vel no malas

Nu kuram tas Belevič uzkāpa uz astes


zāļu lieltirgotavām

Atbildēt

vel no malas

27.06.2015. 18:22

Nu kuram tas Belevič uzkāpa uz astes

Atbildēt

egils

19.06.2015. 16:59

Tikko ASV kādu ''augstāko''jūdu kristīgās cilvēku zombētāju priesteru komamdu atkal pieķēra par pedofīliju= lielu veču mazu nepilngadīgu puisīsu izvarošnu /neizdevās noslēpt/. Un arī šie homoseksuālisti jau savā iedzimtībā ir šo jūdu iedzimtais divdzimuma grēks , kas raksturīgs viņu t.s. pelēkai humanoīdu rasei, kā jaunākai uz Zemes=tikai 5775 gadus. Ahzis par dārznieku, tur jau tas kauns!

Atbildēt

andris

16.06.2015. 17:41

Pāradresāts; Tagad aktuālie ir ''Lielie Projekti'' , kas ir vērsti pret Baltās rases cilvēkiem, pamatā Eiropā. Lai tie ''Varenie'', kas grib uzspiest pieņemt mums vēl pie 500 000-šiem, kas jau šeit dzīvo nelegāli Latvijas okupācijas rezultātā,no 1339.,1945.-1990.g. jaunus Afrikāņus utml. citas mentalitātes būtnes.. Zinām, ka katru gadu no 10-3000 mums ierodas Jaunie imigranti =t.s. Uztutēšanās atauju veidā, tas ir par naudu, kuras izcelsme arī nav pieprasīta. Tātad, lai TIE,,, kas grib šādu murgu izvērst, lai 1-nu gadu kādu tādu paņem pie sevis ģimēnē un 24 st. diennaktī ar vidokamerām TV rāda šo ''cirku'', būtu stipri interesanti.:))

Atbildēt

egils

29.05.2015. 17:15

PāRADRESāCIJA: Aleksejs Shmakovs-Jūda Eg. Lev. izmantotais princips-:Pēc Toras-:Dodiet man pieeju jaunatnei un "es" kā vampīrs sanemšu milzu tīru enerģiju savējo ...rebēm jau pasaules mērogā...atslēga "pieejai" caur Nacionālās Apvienības jaunatni! :))

Atbildēt

GENUKKKK

28.05.2015. 20:25

TE NU IR SKAIDRA LIETA PAR TO,KAM MINISTRS SAVU AMATU IZMANTO....BAET STRADINJUS TA ARI PAMETA UN NESAKARTOJA,GALVENAAS TIKAI PASHA INTERESES

Atbildēt

Aivis

28.05.2015. 14:40

Ir ļoti dīvaini, ka Belēvičs atvēris tieši tās frontes, kurās ir vinjam "bijis" bizness. Neesmu spečuks ne farmācijā, ne pārtikas biznesā, bet man vismaz sajūta, ka dzeks mēģina pats pa tiešo sakārtot biznesa vidi. Nesaprotu, kāpēc neviens vinjam tiešā tekstā nevar pajautāt par patiesā labuma guvejiem no šiem grozijumiem

Atbildēt

Spo

28.05.2015. 10:54

Visiem aiz laimes plaukstiņas sitējiem - piefiksējiet cenas un pēc gada salīdziniet. Un tad paskatīsiemies vai gribēsies vēl spiegt. Jau šobrīd zāles no Latvijas masveidā tiek izvestas, jo ir lētākas kā citur Eiropā. Un tad kad zālītes trūkst - tad pieslēdzas tādi jauki uzņēmumi kā Saules aptieka, kas ieved nereģistrētās zāles, uz kurām neattiecas nekādi cenu ierobežojoši mehānismi - var likt virsū cik grib un tas, kam tās zāles vajag - maksā un maksās, ko prasa

Atbildēt

Nu es jau

27.05.2015. 17:01

tik vienu nesaprotu - kā mums te varētu būt nodalīta likumdevēja vara no izpildvaras, kad viens jautrītis sēž uz 2 krēsliem vienlaicīgi un visi super-valsts super-juristi izliekas to neredzam. Manuprāt, tas nav ne smieklīgi, ne nožēlojami vairs, bet vienkārši stulbi. Bija un ir " tā zarniņa" par tievu pateikt skaļi, ka no partijas izstājies deputāts automātiski zaudē mandātu, jo ievēlēja jau no partijas (kas gan arī ir "iebarots" tautai veids kā balsot, ne Satversmē sākotnēji noteiktais), bet kauns taču savējiem patiesību acīs runāt....

Atbildēt

no malas

27.05.2015. 15:54

»

vai die!

Ko var likt saites uz veciem, apmaksātiem rakstiem? Tāpat, kā apmaksātus rakstus var sagatavot šeit, tā arī aiz robežas


Vai die! Nu tak paskaties uz avotu... Ne visa Eiropa un ne visi plašsaziņas līdzekļi ir tik korumpēti un pērkami kā LAtvijā. Azis par dārznieku - lūk, kas ir Belevičs veselības ministrs.
Līdzīgi kā savā laikā Meļņiks - finanšu ministrs, bet viņam vismaz pietika veselā saprāta nākošā dienā atkāpties!

Atbildēt

vai die!

27.05.2015. 12:50

»

no malas

http://eutoday.net/news/eu-investigation-demanded-into-problematic-latvian-health-regulations...


Ko var likt saites uz veciem, apmaksātiem rakstiem? Tāpat, kā apmaksātus rakstus var sagatavot šeit, tā arī aiz robežas.

Atbildēt

no malas

27.05.2015. 11:27

http://eutoday.net/news/eu-investigation-demanded-into-problematic-latvian-health-regulations
http://brusselstimes.com/euaffairs2 (Latvia health minister accused of seeking law changes to 'benefit' his own family's business)

Beleviča alkatība ne tikai apdraud pacientus, bet arī apkauno valsti. KNAB un visi pārējie izliekas neredzam un nesaprotam.

Atbildēt

sola

27.05.2015. 10:47

Re kā sarosījušies otkatu meistari. Par ko gan dakterīši tagad braukās mistiskās ekskursijās-konferencēs?Sen jau bija laiks iztrenkāt dažu labu ierēdni naudas uzkrājēju un tai aģentūras neaizstājamajai darbiniecei VID beidzot varētu veikt privāto auditu. Taksistus un šloserus dzenāt, tur jūs esat meistari, bet te....ko zarna par tievu jeb vai vienkārši negribas?

Atbildēt

hortenzija

27.05.2015. 07:44

Ja jau raksta autors ir cilvēks ar pārliecību, kādēļ slēpj savu vārdu? Izskatās diezgan nožēlojami.

Atbildēt

no malas

27.05.2015. 07:41

»

Uh

Vai varētu KNABis pievērsties šī raksta autoram un painteresēties vai ievērota pētnieciskās žurnālistika ētika


Varbūt vispirms jāsāk ar Beleviču un viņa ģimenes biznesu?

Atbildēt

Atkal Es

27.05.2015. 00:58

»

Es

Visitikai cepās par šo un cepās, nolēmu iedziļināties un papētīt...


Lapsa, neesi maita, raksta autora vārdu - studijā!
Tautai jāzin savi "varoņi" :D

Atbildēt

Es

27.05.2015. 00:57

Visitikai cepās par šo un cepās, nolēmu iedziļināties un papētīt.
"Cienījamais" raksta autor, pēc ši raksta es saprotu, ka:
1) lētākas zāles - slikti;
2) monopols - labi;
3) konkurence - slikti.
Piedodiet, pat man, kas neko nejēdz no farmācijas biznesa ir skaidrs, ka esošie importētāji kauc, jo "ņem tacu biznesu nost", un pie tam vēl kādu, ir pietiekami daudz dzirdēts par otkatiem valsts iepirkumos farmācijas jomā ...

Atbildēt

LV

26.05.2015. 20:37

Raksts satur maldinošu informāciju, un tajā ir daudz teksta, kas sakrīt ar Starptautisko inovatīvo farmaceitiskās firmu asociācijas viedokli. Mazai informācijai - šajā asociācijā ir Latvijas pārstāvji (starp citu viņi pelna apgrozot zāles Latvijā). Zāļu sagāde , ko veiks aptiekas, ja zāļu vairumtirgotāji atsaka šīs zāles piegādāt, palīdzēs pacientiem zāles saņemt. Tāda ir arī citu valstu prakse. Protams te parādās jauns spēlētājs, kas visu laiku sekos līdzi vai zāļu lieltirgotavas veic savas funkcijas un tas jau nemaz daudziem nepatīk. Ir gadījumi, kad zāļu lieltirgotavas atsaka aptiekai zāļu piegādes. Tad ko darīt, gaidīt, lai pacients gaida! Paralēlais imports jau Latvijā darbojas vairāk par 10 gadiem. Parasti ārvalsts firmas visus baida ar viltojumiem, vecs stāsts, bet viltojumu sakarā jārunā pavisam citā kontekstā. Viltojumi ienāk arī legālā zāļu aprites sistēmā, un tiek realizēti caur lieltirgotavām.

Atbildēt

Uh

26.05.2015. 20:30

Vai varētu KNABis pievērsties šī raksta autoram un painteresēties vai ievērota pētnieciskās žurnālistika ētika?

Atbildēt

???

26.05.2015. 18:10

Un tas, ka mūsu ražotāju zāļes ir lētākas ārvalstīs, ne kā Latvijā, tas esošajā sistēmā ir normāli. Latvijas zāļu politika ir tik sačakarēta līdz šim, ka jebkuras izmaiņas dos pozitīvu rezultātu. Pērku omeprozole Krievijā 50 santīmi par paciņu, Latvijā tā maksā 5-6 ls. Un viss uzcenojums nav nevis par izejvielām un ražošanas procesu, bet gan birokrātiju. Analgīnu sen nomainīja visādi nealgīni ar daudz reiz lielāku cenu, nekā analgīns un tas jūsuprāt ir normāli.

Atbildēt

ezis

26.05.2015. 18:01

»

tantuks M.

Es vienkārši negribu pat domāt,ka Beleviča kungs varētu rīkoties tik bezatbildīgi,sak'.lai tik gāž šurp dajebko,lai tirgo dajebko,lai cilvēki rij zāļu vietā dajebkādus mēslus...un lai mirst nost.Nespēju tam piekrist,gribētos dzirdēt argumentāciju no paša ministra


bet nedzirdēsi. belēvičs jau sen parādījis savu attieksmi pret vienkaŗšiem lumpeņiem un visādiem vaukšķiem, klusē jau kuro nedēļu pēc OFICIĀLI uzdotiem jautājumiem no pietiek.com puses! bet kāda starpība ka klusē, lai jau. daudz daiļrunīgāk visu par viņu pasaka viņa darbi un attieksme.

Atbildēt

tantuks M.

26.05.2015. 17:07

Es vienkārši negribu pat domāt,ka Beleviča kungs varētu rīkoties tik bezatbildīgi,sak'.lai tik gāž šurp dajebko,lai tirgo dajebko,lai cilvēki rij zāļu vietā dajebkādus mēslus...un lai mirst nost.Nespēju tam piekrist,gribētos dzirdēt argumentāciju no paša ministra.

Atbildēt

zero

26.05.2015. 16:17

»

kāsējs

ko gribu to daru


Liekas ka par visu jau samaksāts

Atbildēt

kāsējs

26.05.2015. 16:14

ko gribu to daru

Atbildēt

ance

26.05.2015. 15:49

Jābūt lielam talantam, lai tādu dezinformāciju ar analfabētisma piesitienu sadriķētu. Mīļo cilvēk, taču palasiet kaut ko vairāk nekā tikai likumprojektu- sen jau visi Jūsu minētie argumenti ir atstrādāti citos likumos! Mums paralēlais imports valstī strādā vismaz jau gadus 10(?),ja nemaldos. Līdz šim tas nepiedalījās valsts iepirkumā, un no tā Jums ir visvairāk bail- kartelis gan pašķīdīs, tas nu reiz ir skaidrs!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Suverenitātes portrets pakta jubilejas sakarā

Foto2019.gada 23.augustā paiet 80 gadi kopš Vācijas un Padomju Savienības līguma noslēgšanas. Tas bija triviāls līgums par neuzbrukšanu. Līgumu parasti dēvē par Molotova-Ribentropa paktu. Līdz 1939.gada 23. augustam cilvēce pazina daudzus paktus, kā dēvē starptautiskos līgumus. Arī Latvijas Republika savas pastāvēšanas laikā ir bijusi līdzautore daudziem paktiem. Droši var teikt, ka neviens no tiem nekad nav ieguvis sabiedrības plašāku ievērību. Ne reti par paktiem sabiedrība netiek detalizēti informēta. Paktu producēšana ietilpst diplomātisko attiecību segmentā un ārlietu ministrijas rūpēs.
Lasīt visu...