Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zāļu lieltirgotavām

01.04.2016. 13:52

»

vel no malas

Nu kuram tas Belevič uzkāpa uz astes


zāļu lieltirgotavām

Atbildēt

vel no malas

27.06.2015. 18:22

Nu kuram tas Belevič uzkāpa uz astes

Atbildēt

egils

19.06.2015. 16:59

Tikko ASV kādu ''augstāko''jūdu kristīgās cilvēku zombētāju priesteru komamdu atkal pieķēra par pedofīliju= lielu veču mazu nepilngadīgu puisīsu izvarošnu /neizdevās noslēpt/. Un arī šie homoseksuālisti jau savā iedzimtībā ir šo jūdu iedzimtais divdzimuma grēks , kas raksturīgs viņu t.s. pelēkai humanoīdu rasei, kā jaunākai uz Zemes=tikai 5775 gadus. Ahzis par dārznieku, tur jau tas kauns!

Atbildēt

andris

16.06.2015. 17:41

Pāradresāts; Tagad aktuālie ir ''Lielie Projekti'' , kas ir vērsti pret Baltās rases cilvēkiem, pamatā Eiropā. Lai tie ''Varenie'', kas grib uzspiest pieņemt mums vēl pie 500 000-šiem, kas jau šeit dzīvo nelegāli Latvijas okupācijas rezultātā,no 1339.,1945.-1990.g. jaunus Afrikāņus utml. citas mentalitātes būtnes.. Zinām, ka katru gadu no 10-3000 mums ierodas Jaunie imigranti =t.s. Uztutēšanās atauju veidā, tas ir par naudu, kuras izcelsme arī nav pieprasīta. Tātad, lai TIE,,, kas grib šādu murgu izvērst, lai 1-nu gadu kādu tādu paņem pie sevis ģimēnē un 24 st. diennaktī ar vidokamerām TV rāda šo ''cirku'', būtu stipri interesanti.:))

Atbildēt

egils

29.05.2015. 17:15

PāRADRESāCIJA: Aleksejs Shmakovs-Jūda Eg. Lev. izmantotais princips-:Pēc Toras-:Dodiet man pieeju jaunatnei un "es" kā vampīrs sanemšu milzu tīru enerģiju savējo ...rebēm jau pasaules mērogā...atslēga "pieejai" caur Nacionālās Apvienības jaunatni! :))

Atbildēt

GENUKKKK

28.05.2015. 20:25

TE NU IR SKAIDRA LIETA PAR TO,KAM MINISTRS SAVU AMATU IZMANTO....BAET STRADINJUS TA ARI PAMETA UN NESAKARTOJA,GALVENAAS TIKAI PASHA INTERESES

Atbildēt

Aivis

28.05.2015. 14:40

Ir ļoti dīvaini, ka Belēvičs atvēris tieši tās frontes, kurās ir vinjam "bijis" bizness. Neesmu spečuks ne farmācijā, ne pārtikas biznesā, bet man vismaz sajūta, ka dzeks mēģina pats pa tiešo sakārtot biznesa vidi. Nesaprotu, kāpēc neviens vinjam tiešā tekstā nevar pajautāt par patiesā labuma guvejiem no šiem grozijumiem

Atbildēt

Spo

28.05.2015. 10:54

Visiem aiz laimes plaukstiņas sitējiem - piefiksējiet cenas un pēc gada salīdziniet. Un tad paskatīsiemies vai gribēsies vēl spiegt. Jau šobrīd zāles no Latvijas masveidā tiek izvestas, jo ir lētākas kā citur Eiropā. Un tad kad zālītes trūkst - tad pieslēdzas tādi jauki uzņēmumi kā Saules aptieka, kas ieved nereģistrētās zāles, uz kurām neattiecas nekādi cenu ierobežojoši mehānismi - var likt virsū cik grib un tas, kam tās zāles vajag - maksā un maksās, ko prasa

Atbildēt

Nu es jau

27.05.2015. 17:01

tik vienu nesaprotu - kā mums te varētu būt nodalīta likumdevēja vara no izpildvaras, kad viens jautrītis sēž uz 2 krēsliem vienlaicīgi un visi super-valsts super-juristi izliekas to neredzam. Manuprāt, tas nav ne smieklīgi, ne nožēlojami vairs, bet vienkārši stulbi. Bija un ir " tā zarniņa" par tievu pateikt skaļi, ka no partijas izstājies deputāts automātiski zaudē mandātu, jo ievēlēja jau no partijas (kas gan arī ir "iebarots" tautai veids kā balsot, ne Satversmē sākotnēji noteiktais), bet kauns taču savējiem patiesību acīs runāt....

Atbildēt

no malas

27.05.2015. 15:54

»

vai die!

Ko var likt saites uz veciem, apmaksātiem rakstiem? Tāpat, kā apmaksātus rakstus var sagatavot šeit, tā arī aiz robežas


Vai die! Nu tak paskaties uz avotu... Ne visa Eiropa un ne visi plašsaziņas līdzekļi ir tik korumpēti un pērkami kā LAtvijā. Azis par dārznieku - lūk, kas ir Belevičs veselības ministrs.
Līdzīgi kā savā laikā Meļņiks - finanšu ministrs, bet viņam vismaz pietika veselā saprāta nākošā dienā atkāpties!

Atbildēt

vai die!

27.05.2015. 12:50

»

no malas

http://eutoday.net/news/eu-investigation-demanded-into-problematic-latvian-health-regulations...


Ko var likt saites uz veciem, apmaksātiem rakstiem? Tāpat, kā apmaksātus rakstus var sagatavot šeit, tā arī aiz robežas.

Atbildēt

no malas

27.05.2015. 11:27

http://eutoday.net/news/eu-investigation-demanded-into-problematic-latvian-health-regulations
http://brusselstimes.com/euaffairs2 (Latvia health minister accused of seeking law changes to 'benefit' his own family's business)

Beleviča alkatība ne tikai apdraud pacientus, bet arī apkauno valsti. KNAB un visi pārējie izliekas neredzam un nesaprotam.

Atbildēt

sola

27.05.2015. 10:47

Re kā sarosījušies otkatu meistari. Par ko gan dakterīši tagad braukās mistiskās ekskursijās-konferencēs?Sen jau bija laiks iztrenkāt dažu labu ierēdni naudas uzkrājēju un tai aģentūras neaizstājamajai darbiniecei VID beidzot varētu veikt privāto auditu. Taksistus un šloserus dzenāt, tur jūs esat meistari, bet te....ko zarna par tievu jeb vai vienkārši negribas?

Atbildēt

hortenzija

27.05.2015. 07:44

Ja jau raksta autors ir cilvēks ar pārliecību, kādēļ slēpj savu vārdu? Izskatās diezgan nožēlojami.

Atbildēt

no malas

27.05.2015. 07:41

»

Uh

Vai varētu KNABis pievērsties šī raksta autoram un painteresēties vai ievērota pētnieciskās žurnālistika ētika


Varbūt vispirms jāsāk ar Beleviču un viņa ģimenes biznesu?

Atbildēt

Atkal Es

27.05.2015. 00:58

»

Es

Visitikai cepās par šo un cepās, nolēmu iedziļināties un papētīt...


Lapsa, neesi maita, raksta autora vārdu - studijā!
Tautai jāzin savi "varoņi" :D

Atbildēt

Es

27.05.2015. 00:57

Visitikai cepās par šo un cepās, nolēmu iedziļināties un papētīt.
"Cienījamais" raksta autor, pēc ši raksta es saprotu, ka:
1) lētākas zāles - slikti;
2) monopols - labi;
3) konkurence - slikti.
Piedodiet, pat man, kas neko nejēdz no farmācijas biznesa ir skaidrs, ka esošie importētāji kauc, jo "ņem tacu biznesu nost", un pie tam vēl kādu, ir pietiekami daudz dzirdēts par otkatiem valsts iepirkumos farmācijas jomā ...

Atbildēt

LV

26.05.2015. 20:37

Raksts satur maldinošu informāciju, un tajā ir daudz teksta, kas sakrīt ar Starptautisko inovatīvo farmaceitiskās firmu asociācijas viedokli. Mazai informācijai - šajā asociācijā ir Latvijas pārstāvji (starp citu viņi pelna apgrozot zāles Latvijā). Zāļu sagāde , ko veiks aptiekas, ja zāļu vairumtirgotāji atsaka šīs zāles piegādāt, palīdzēs pacientiem zāles saņemt. Tāda ir arī citu valstu prakse. Protams te parādās jauns spēlētājs, kas visu laiku sekos līdzi vai zāļu lieltirgotavas veic savas funkcijas un tas jau nemaz daudziem nepatīk. Ir gadījumi, kad zāļu lieltirgotavas atsaka aptiekai zāļu piegādes. Tad ko darīt, gaidīt, lai pacients gaida! Paralēlais imports jau Latvijā darbojas vairāk par 10 gadiem. Parasti ārvalsts firmas visus baida ar viltojumiem, vecs stāsts, bet viltojumu sakarā jārunā pavisam citā kontekstā. Viltojumi ienāk arī legālā zāļu aprites sistēmā, un tiek realizēti caur lieltirgotavām.

Atbildēt

Uh

26.05.2015. 20:30

Vai varētu KNABis pievērsties šī raksta autoram un painteresēties vai ievērota pētnieciskās žurnālistika ētika?

Atbildēt

???

26.05.2015. 18:10

Un tas, ka mūsu ražotāju zāļes ir lētākas ārvalstīs, ne kā Latvijā, tas esošajā sistēmā ir normāli. Latvijas zāļu politika ir tik sačakarēta līdz šim, ka jebkuras izmaiņas dos pozitīvu rezultātu. Pērku omeprozole Krievijā 50 santīmi par paciņu, Latvijā tā maksā 5-6 ls. Un viss uzcenojums nav nevis par izejvielām un ražošanas procesu, bet gan birokrātiju. Analgīnu sen nomainīja visādi nealgīni ar daudz reiz lielāku cenu, nekā analgīns un tas jūsuprāt ir normāli.

Atbildēt

ezis

26.05.2015. 18:01

»

tantuks M.

Es vienkārši negribu pat domāt,ka Beleviča kungs varētu rīkoties tik bezatbildīgi,sak'.lai tik gāž šurp dajebko,lai tirgo dajebko,lai cilvēki rij zāļu vietā dajebkādus mēslus...un lai mirst nost.Nespēju tam piekrist,gribētos dzirdēt argumentāciju no paša ministra


bet nedzirdēsi. belēvičs jau sen parādījis savu attieksmi pret vienkaŗšiem lumpeņiem un visādiem vaukšķiem, klusē jau kuro nedēļu pēc OFICIĀLI uzdotiem jautājumiem no pietiek.com puses! bet kāda starpība ka klusē, lai jau. daudz daiļrunīgāk visu par viņu pasaka viņa darbi un attieksme.

Atbildēt

tantuks M.

26.05.2015. 17:07

Es vienkārši negribu pat domāt,ka Beleviča kungs varētu rīkoties tik bezatbildīgi,sak'.lai tik gāž šurp dajebko,lai tirgo dajebko,lai cilvēki rij zāļu vietā dajebkādus mēslus...un lai mirst nost.Nespēju tam piekrist,gribētos dzirdēt argumentāciju no paša ministra.

Atbildēt

zero

26.05.2015. 16:17

»

kāsējs

ko gribu to daru


Liekas ka par visu jau samaksāts

Atbildēt

kāsējs

26.05.2015. 16:14

ko gribu to daru

Atbildēt

ance

26.05.2015. 15:49

Jābūt lielam talantam, lai tādu dezinformāciju ar analfabētisma piesitienu sadriķētu. Mīļo cilvēk, taču palasiet kaut ko vairāk nekā tikai likumprojektu- sen jau visi Jūsu minētie argumenti ir atstrādāti citos likumos! Mums paralēlais imports valstī strādā vismaz jau gadus 10(?),ja nemaldos. Līdz šim tas nepiedalījās valsts iepirkumā, un no tā Jums ir visvairāk bail- kartelis gan pašķīdīs, tas nu reiz ir skaidrs!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No LNT ziņām atvadoties

FotoDecembra pašā sākumā apcerīgi un mazliet skumīgās noskaņās atvadījāmies no LNT ziņām. Arī man bija tāda kā savāda sajūta – nu kā var beigties kaut kas tāds, kas šķities vienmēr klātesošs? Nozīmīgās pārmaiņas Latvijas mediju telpā gan bija izziņotas jau kādu brīdi iepriekš ar sekojošo neizbēgamo ņemšanos par to, kā tā drīkst, vai vispār drīkst un kur skatās policija NEPLP!
Lasīt visu...

21

Mēs, Rīgas līga, atbalstām lēmumu par Rīgas domes atlaišanu

Foto6. decembrī VARAM ministrs paziņoja, ka ir lēmis rosināt Rīgas domes atlaišanu. Šo lēmumu, visticamāk, atbalstīs arī Saeima. Iznākums šādā gadījumā būs Rīgas domes ārkārtas vēlēšanas jau nākamā gada sākumā.
Lasīt visu...

6

Spriņģes idejas sasaucas ar Gēbelsa propagandu par rases tīrību

Foto17. novembrī, diskutējot sociālajā tīklā Twitter, žurnāliste Inga Spriņģe izteicās, ka iedzīvotāji, kuri parakstās par Saeimas atlaišanu ir “stulbeņi” (stupid people) un “idioti”, turklāt piebilda, ka šādi cilvēki “nav spējīgi uz pašorganizēšanos, un viņus parasti kāds vada”.
Lasīt visu...

6

Rīgas dome bija atlaižama jau šā gada sākumā līdz ar Gerharda iesniegto likumprojektu

FotoRīgas domes atlaišana tika iniciēta jau šā gada sākumā, kad Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadīja Kaspars Gerhards. Likumprojekts tika precizētā redakcijā iesniegts tā laika premjerministram lemšanai par dokumenta tālāko virzību. Diemžēl nekādas tālākās darbības nesekoja, līdz ar to secināms, ka Rīgas domes atlaišanas likumprojekts vēl pat šodien guļ kādā valdības mājas plauktā vai atvilktnē.
Lasīt visu...

21

Rīgas domes darbība ir ne tikai nelikumīga, bet arī neatbilstoša sabiedrības interesēm

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izstrādāts likumprojekts par Rīgas domes (RD) atlaišanu. Jaunās RD vēlēšanu datums likumprojektā noteikts 2020.gada 29.februārī, bet atkarībā no Saeimas lēmuma tas var tikt precizēts. Līdz jaunā domes sasaukuma pirmajai sēdei likumprojekts paredz RD iecelt pagaidu administrāciju.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra beigas

Foto25.novembrī Rīgas medijos bija lasāma atraktīva (piesaistoša, pievilcīga, vilinoša) ziņa: “Valsts prezidentam Egilam Levitam ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu būtu jāvienojas par Latvijas izdevumu aizsardzībai samazināšanu, lai nodrošinātu finansējumu mediķu atalgojumam, aģentūrai LETA norādīja partijas “Saskaņa” līderis Jānis Urbanovičs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Svētā inkvizīcija

Attieksmi pret Svēto inkvizīciju šis rakstiņš lasītāja uzskatos var mainīt tikai tad, ja godīgi atbildēsi uz manu jautājumu: vai tici maģijai? Vai tici, ka...

Foto

Jāsaprot, ka pārsvarā visas runas par 3A varu ir tukša vāvuļošana

Šķēle, kā varam nojaust, pēc Sorosam kalpojošo mediju domām, ir visuvarens, visuresošs un visuredzošs. Kā...

Foto

Vai ir vērts vākt parakstus 13. Saeimas atlaišanas ierosināšanai?

Uz šo jautājumu ir jāatbild katram Latvijas vēlētājam pašam. 13. Saeimā tika ievēlēti vairāk nekā 60 jaunu,...

Foto

Ticība rituāla spēkam

«Tuksnesī parādījās Jānis Kristītājs un sludināja kristību par apliecinājumu grēku nožēlai, kas ļauj saņemt grēku piedošanu. Tad pie viņa iznāca visa Jūdeja un...

Foto

Rīgas administratīvajā teritorijā neviens nav atcēlis veco labo principu, ka demokrātija ir kompromisu māksla

29.novembrī atkal notika otra lielākā valsts politiskā kuģa pašūpināšana, izvēloties otro Rīgas...

Foto

Runājiet bez bufera

Šā gada 20. novembrī LTV Panorāmā bija īsa intervija ar mūsu amatpersonu Eiropas Komisijā....

Foto

Nacionālā apvienība ir latviešu nacionālisti šī vārda labākajā nozīmē

Nacionālā apvienība (NA) ir kā dadzis acīs daudziem. Gan tiem, kas vēlētos Latvijā ievest lēto darbaspēku un...

Foto

Nevajag mācīt un apstulbot

Nevajag mani mācīt, cik amorāli ir atlaiJst Saeimu! Neuzķeršos! Tas, ka manu viedokli valkā arī kāds gramatiku vāji zinošs savādnieks, tautvaldību neizprotošs...

Foto

Sašutuma ventīlis “Atlajst Sajmu!”

Es arī esmu sašutis. Mūsu sabiedriski politiskās (elites) barvežu bezkaunības un alkatības kokteilis tiešām spridzina, un neredzēti straujā parakstu vākšana par iniciatīvu Saeimas atlaišanai...

Foto

Gļēvulības anatomija. Tārpi zupā. Latvijas politiķu bezkaunības un cinisma virsotnes

Pirms divpadsmit gadiem - 2007. gada 16. novembrī, tieši pirms svētkiem, politoloģe Vita Matīsa rakstīja par...

Foto

Sistēma un opozīcija

Cilvēku dzīvē ļoti svarīga loma ir prasmei lietas un parādības interpretēt sistēmiski. Ne katram cilvēkam mēdz būt tāda prasme. Ne katra cilvēka prāts...

Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Levita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums,...

Foto

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

Sakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu...

Foto

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

Zinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz...

Foto

Atlajst sajmu?

Es ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas,...

Foto

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

Kur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa....