Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Godātais izglītības un zinātnes ministra kungs! Saziņā ar daudziem ZRP aktīviem biedriem daru Jums zināmu tautas viedokli par obligāti veicamiem darbiem stāvokļa uzlabošanai valstī. Tauta bija piešķīrusi lielu uzticības kredītu ZRP tādēļ, ka cerēja uz patiesi latviskas valdības izveidošanu. Taču "mīlestības naktī uz SC" politikāņiem, kad eksprezidenta kanceleja mēģināja uzurpēt partijas biedriem piederošo varu, dotā uzticība ir sagrauta. Ar vārdiem to vairs nevarēs atjaunot. Tiem, kas ieguvuši reālo varu, kalpošana tautai ir jāapliecina ar reāliem darbiem. Tikai tā var izpirkt nedarbus un nodevību.

Apstākļos, kad SC apliecina Krievijas imperiālistiskās politikas turpināšanu un veic Latvijas valstiskuma graušanu, ir nepieciešams veikt sekojošus konkrētus pasākumus:

I. LR valdībai jāsniedz konkrēts paziņojums, kurā jānosoda impēriskās pārkrievošanas politikas turpinātāji un jāpaskaidro, ka Latvijā krievu valodai nepienākas pār lietuviešu, igauņu, baltkrievu, poļu, ukraiņu, žīdu vai čigānu valodām pārāks statuss.

II. Jāpaskaidro, ka slāvu tautības Latvijā nevar asimilēties, bet tikai tām ir dota iespēja atgriezties savu senču pamatetnosā, ko veido latvieši un lietuvieši. To neapstrīdami apliecina vēstures, valodniecības un antropoloģijas dati.

III. Nekavējoties jānodrošina kontrolētas patiesas Latvijas vēstures mācīšana skolās, īpaši izskaidrojot masu tautas senatnīgumu un arī to, cik nodevīgi un brutāli PSRS laupīja LR neatkarību. Nedrīkst noklusēt arī carisma un komunistu īstenoto rusifikācijas politiku, jo integrācija ir iespējama tikai uz kopīgi apzinātas vēsturiskās patiesības pamata.

IV. Ar likumu nekavējoties jāaizliedz skolu un bērnu dārzu dalījums pēc nacionālā principa, jo tā ir segregācija un sabiedrības šķelšana. Minoritāšu skolās jānodrošina to valodu un kultūras mācības.

V. Ar likumu jānosaka, ka Latvijas iedzīvotāji, kuri veic darbības ar mērķi ierobežot latviešu tautas tiesības savā tēvu zemē realizēt pašaizsardzības pasākumus nācijas saglabāšanai, ir izraidāmi no Latvijas.

VI. Izglītības un zinātnes ministrijai popularizēt antropoloģes Raisas Deņisovas mūža darbu un veikumu, tāpat arī neatkarīga vēsturnieka Oļģerta Ziļicka mūža darbu Baltu vēstures pētniecībā un nodrošināt minēto zinātnieku apbalvošanu ar augstākās raudzes Triju Zvaigžņu ordeņiem, tā atzīstot viņu darba nozīmi un aktualitāti tieši mūsdienās.

Ministra kungs, šīs lietas nav apspriežamas, bet izpildāmas, turklāt jo operatīvāk, jo labāk. Un neaizbildināties, ka Kembridžas Universitātē Jums to nemācīja, patiesība nepieder universitātēm, bet Dievam. Tāpēc tā ir jārespektē tieši tāda, kāda tā ir. Ceru, ka, kalpojot patiesībai un vēsturiskajai taisnībai, pierādīsit sevi kā MINISTRU. Lai Dievs palīdz!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...