Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Kam pieder invalīdu stāvvietā pie tirdzniecības centra Spice Home "nomestais" Range Rover automobilis ar Saeimas caurlaidi logā? Pietiek izdevies noskaidrot, ka ar Saeimas deputātiem tam nekāda oficiāla sakara tomēr nav, - "galvas invalīds" meklējams libāniešu izcelsmes uzņēmēja Džonija Tohmes ģimenē.

Automašīna Range Rover ar "īpašo" valsts reģistrācijas numuru LB1 un Saeimas caurlaidi vējstiklā invalīdu stāvvietā pie tirdzniecības centra Spice Home bija novietota maija vidū, un sākotnēji šķita, ka nebūs nekādu problēmu noskaidrot "galvas invalīdu" pēc Saeimas caurlaides numura.

Taču izrādījās, ka Saeimas kanceleja automašīnām izsniegtās caurlaides (stāvēšanas atļaujas Saeimas ēkas tuvumā) uzskata par īpaši slepenu informāciju, kas "nepiederošām" personām netiekot atklāta, jo šādā veidā tikšot pārkāpti personisko datu aizsardzības normatīvie akti.

Tiesa, Pietiek izdevās noskaidrot, ka automašīna nebūt nav reģistrēta uz fiziskas personas vārda, - "galvas invalīdu auto" oficiāli pieder SIA Ambassador ar adresi Jūrmalā, Pilsoņu ielā 1. Šai SIA oficiāli ar Saeimas deputātiem nav nekāda sakara - tās vienīgā īpašniece ir Harita Tohme, bet valdes loceklis - viņas dzīvesbiedrs, Libānas pilsonis Džonijs Tohme.

Pēc šīs informācijas noskaidrošanas nedaudz mainījās arī Saeimas kancelejas skaidrojums - nu jau tā bija gatava atklāt, ka attiecīgā caurlaide esot izsniegta kādai personai, kas dzīvojot Saeimas ēkas tiešā tuvumā - Jēkaba ielā 20/22.

No neoficiāliem avotiem Pietiek zināms, ka, visticamākais, konkrētajā gadījumā "galvas invalīde" varētu būt tieši Harita Tohme, jo viņas vīrs braukā ar automašīnu, kuru rotā cits "īpašais numurs".

Interesanti, ka "galvas invalīdes" uzņēmumam reindžrovera ekspluatācija pērn varētu būt bijusi galvenais uzņēmējdarbības postenis, - uzņēmuma apgrozījums saskaņā ar Lursoft datiem 2015. gadā bijis 4907 eiro.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...