Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Farmaceite

14.11.2015. 12:47

LFB darbojas pati par sevi un domā tikai kā iegūt līdzekļus sevis uzturēšanai. Paustais viedoklis par farmaceitu interešu aizstāvību ir nulles vērts, jo nekas netiek darīts farmaceitu interesēs.Kā jau tika minēts, ir tālākizglītības kursi, moduļi un sertifikācija, un tas viss par lielu naudu, neapmeklēsi, strādāt nevarēsi. Taču tas, ka reāli aptiekās trūkst kadri, jaunie farmaceiti negrib aptiekās strādāt,un tik daudzās aptiekās strādā nefarmaceiti aiz letes, taču LFB izliekas to neredzam un kāda vispār ir farmācijas perspektīva Latvijā, tad šeit LFB vispār neko nedara un izliekas, ka problēmu nav!

Atbildēt

Nu, nu

05.11.2015. 21:03

»

režīms

Šito jautājumu gan mierīgi var izrunāt pašā Farmaceitu biedrībā - tas nu gan nav nekas slepens. Jocīgi, ka šeit un anonīmi. Nu - zinot, ka aptiekās pie zāļu pārdošanas nelikumīgi darbojas nefarmaceiti (reizēm) - apmēram skaidrs, no kuras puses vējš pūš. Visvieglāk šmaukties ir haosa apstākļos - uz ko...


Pašā biedrībā jau nu neko nevar izrunāt - viena satrupējusi organizācija, kuras "galva" tikai domā, kā vairāk ievākt naudu nevis pārstāvēt farmaceitu un arī asistentu intereses. Gan reģistrācijas maksa (pagaidām neliela, bet cik ilgi), gan ievērojami paaugstinātā sertifikāta maksa, it kā nezinot, kādas ir farmaceitu algas un ka reti kuram sertifikātu varētu apmaksāt darda devējs. Bet "kronis" visam ļoti apšaubāmā tālāizglītības programma - patiesībā sev naiads raušanas programma, jo no farmaceitu vidus parādās vieni un tie paši vārdi. Sava bodīte, kas uztausījusi kursus, ko obligāti jāapmeklē praktiski visiem - moduļa kursi. Neko negatīvu par sevi šī biedrība nevēlas dzirdēt.

Atbildēt

režīms

04.11.2015. 15:05

»

Pīters

Ja Tev nepatīk ka kāds parakstās ar pseidonīmu, tad , lūdzu , pats paraksties ar pilnu vārdu un uzvārdu. Baiļu režīms ir iestājies


Nebiju domājis, ka atslēgas vārds ir ''anonīmi'' - šeit visi raksta anonīmi. Baiļu režīms patreiz dēļ Gunčas plosīšanās ir visā farmācijas nozarē!

Atbildēt

režīms

03.11.2015. 23:28

Šito jautājumu gan mierīgi var izrunāt pašā Farmaceitu biedrībā - tas nu gan nav nekas slepens. Jocīgi, ka šeit un anonīmi. Nu - zinot, ka aptiekās pie zāļu pārdošanas nelikumīgi darbojas nefarmaceiti (reizēm) - apmēram skaidrs, no kuras puses vējš pūš. Visvieglāk šmaukties ir haosa apstākļos - uz ko arī aptieku būšana G vadībā čāpo. Nu jau ir pilnīgs sviests (baiļu režīms) valstī - tā kā Ziemeļkorejā utml. - visi iebaidīti līdz bezprātam! Mutes visiem ciet.

Atbildēt

informācija

03.11.2015. 18:11

Farmaceitu reģistrācija var būt pamatota tikai, ja Farmācijas likumā pastāv norma par aptiekas vadīšanai vajadzīgo darba pieredzi. Reģistrējoties farmaceitiem, reģistrā tā parādās. Laikam Vācijā ir līdzīga pieredze. Daudzās valstīs ir ļoti spēcīgas un stipras profesionālās asociācijas un tur to tās arī dara.
Cita pamatojuma farmaceitu reģistrācijai nav!!!

Farmaceitiem,kuri nestrādā aptiekā, nekāda reģistrācija nav vajadzīga !!! Farmaceiti stādā daudz kur. Likt viņiem reģistrēties - tā ir preturna ar EK tiesību normām. Bet iepriekš bija gan tāda doma, lai vairotu ienākumus un peļnu LFB, likt reģistrēties visiem. Tās bija pilnīgi apsurdas idejas!!! Bet šo ideju nesēji joprojām darbojas farmācijas nozarē.

Farmaceitu sertifikācija ar eksāmenu ir pretrunā EK tiesību normām.

Atbildēt

Pensionēts farmaceits.

03.11.2015. 17:18

Izskatās, ka tas aptieku tīkls ir padarīts par barošanās sili visiem, kam nav slinkums. Nepietiek ar to, ka mežonīgi saceltas visvienkāršāko medikamentu cenas, vēl arī farmaceitu reģistrācija izdomāta, kas tīra kabatas pašiem farmaceitiem un atdod naudu kaut kādai mistiskai brīvprātīgai biedrībai. Jā, te nu jāsaka, ka manā laikā gan tādu cūcību nebija. Manā laikā 1. Rīgas medicīnas skola sagatavoja farmaceitus, bet RMI provizorus. Pirmajiem bija vidējā profesionālā, bet otrajiem augstākā izglītība farmācijā. Un nekāda reģistrēšanās vai sertificēšanās nebija vajadzīga. Gan farmaceiti, gan provizori varēja vadīt aptiekas, tirgot un izgatavot zāles. Nezinu, kāpēc tagad ir izgudroti tādi farmaceitu asistenti. Kaut gan, arī aptiekas tagad vairs nav aptiekas, bet gan vienkāršas zāļu tirgotavas, jo lielākajā daļā t.s. aptieku zāles jau sen kā vairs neizgatavo. Tātad tur strādājošajiem vairs nav jāzin pat puse no tā, kas bija jāzin un jāprot mums.
Var jau redzēt, kur tas ir novedis. Ja kādreiz vienkāršās zāles ( acu pilieni, ziedes, mikstūras u.t.t.) tika izgatavotas vai safasētas aptiekās uz vietas un par kapeikām pārdotas slimniekiem, tad tagad tās pašas zāles tiek ražotas rūpnieciski un piegādātas aptiekām par desmit un pat simtkārtīgām cenām. Piemēram, borspirta pudelīte, kas kādreiz maksāja 3 kapeikas, tagad maksā vairāk kā divi eiro. Līdzīgi ir ar citiem spirta un ūdens šķīdumiem. Kuriozi ir tas, ka rūpnieciski ražotām zālēm, tieši otrādi, vajadzēja būt lētākām par aptiekā ražotajām, nevis dārgākām.
Tā nav krāpšana. Tā jau ir atklāta bezkaunīga slimu cilvēku aplaupīšana, kas tagad notiek Latvijā! Un valsts šo laupīšanu savā likumdošanā atbalsta, bet valsts institūcijas Zāļu valsts aģentūra un VM gādā, lai viss varētu netraucēti turpināties.
Tikai nevajag teikt, ka tie bija citi laiki un citas cenas. Jā, cenas ir cēlušās. Baltmaizes kukulītis vairs nemaksā 22 kapeikas, bet maksā nepilnu eiro. Tomēr, ja nenormālo zāļu sadārdzinājumu pārceltu uz maizi, tad baltmaizes kukulītim šodien vajadzētu maksāt apmēram 20 eiro.
Tad nu padomājiet.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Troļļi

FotoTroļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos kolektīvos. Baumošana un nepatiesību izplatīšana par kādu vai kādiem ir troļļošanas pirmsākums.
Lasīt visu...

21

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

FotoSavulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par banku paradīzi tā netapa, drīzāk – par banku likvidatoru paradīzi. Sekoja sapnis par “tiltu starp Austrumiem un Rietumiem”, kas arī palicis neizsapņots. Vīzija par miljoniem Rīgas šprotu visā Krievijā palojošajās Latvijas piena upēs pamanījās izplēnēt ne vienreiz vien, neraugoties uz Latvijas uzņēmumu spītīgo vēlmi pēc katras krīzes tirgū atgriezties no jauna.
Lasīt visu...

6

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

FotoSaskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā". Satversmes 22.pantā ir noteikts, ka "Saeimas sēdes ir atklātas".
Lasīt visu...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...