Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šajās dienās Jūrmalā, jahtkluba Vikings piestātnē Lielupē pietauvojusies iespaidīga jahta – ar Latvijas karogu, taču vēl bez Latvijas numuriem. Zinoši cilvēki stāsta, ka vairāk nekā miljonu eiro vērtā „rotaļlieta” paredzēta nu jau bēdīgi slavenajam Rīgas kuģu būvētavas „saimniekam” Vasilijam Meļņikam.

Oficiāla apliecinājuma tam pagaidām nav, taču nozares pārstāvji zina stāstīt, ka luksus klases jahta Sunseeker 56 ir absolūti jauna, ieradusies Lielupē tieši no Lielbritānijas ražotāja Sunseeker International un tās cena ir aptuveni miljons mārciņu – tātad vairāk nekā 1,1 miljons eiro.

Ja šī jahta patiešām paredzēta Meļņika vajadzībām, tā būs tikai kārtējā dārgā „rotaļlieta” miljonāra izklaidēm. Viņa kolekcijā, tikai norakstīti uz dažādām juridiskām personām, kā zināms, ir gan otrā svaiguma rolsroiss, gan aptuveni 140 tūkstošus eiro vērtais Mercedes Benz G 63 AMG luksus klases auto. Savukārt kolekcijas dārgākais objekts ir „zeltītais” kazino Londonā.

Zīmīgs ir Sunseeker jahtu reklāmas teksts, it īpaši ņemot vērā publiski izskanējušos paziņojumus, ka kuģu būvētavas darbinieki algas nav saņēmuši jau daudzus mēnešus:

„No zeltītiem rītiem un slinkiem brančiem spoguļgludās jūrās līdz tirkīzkrāsas pēcpusdienām, peldot un nirstot kristālskaidros ūdeņos, - tā ir īsta burvība.

Izpētīt tālus rifus, atklāt salu lagūnas un meklēt dzīves dārgumus no sirdi plosošiem, neaprakstāmu krāsu saulrietiem līdz melnākajām nakts debesīm ar triljonu zvaigžņu.

Šīs ir veltes, ko mīlēt – un izdzīvot visburvestīgākajā veidā.”

Kā redzams, šādu dzīvi miljonārs nolēmis dzīvot tieši laikā, kad, kā ziņo mediji, AS Rīgas kuģu būvētava ir nonākusi tik smagā saimnieciskajā stāvoklī, ka valsts budžetam ir parādā jau vairāk nekā 1,21 miljonu eiro un tai noteikts tiesiskās aizsardzības process.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...