Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Domāju, ka viena daļa cilvēku tāpat to saprot, savukārt otrai daļai kaut ko mēģināt paskaidrot ir tukša laika tērēšana. Bet nu, ja reiz to pēdējās dienās jautā īpaši bieži, "ķeksīša dēļ" atbildēšu.

Un tātad - to visu, ko es daru, tā sacīt, sabiedriskajā jomā, es daru precīzi divu iemeslu dēļ, kuri būtībā ir viens un tas pats.

Pirmais - es esmu pietiekami padzīvojis Padomju Savienībā un pietiekami redzējis Putina Krieviju, lai man būtu kategoriski nepieņemami, ka viena vai otra tādā vai citādā formā pārņem Latviju, kur visi mani caurcaurēm latviskie senči ir dzīvojuši vismaz kopš 18. gadsimta sākuma - tālāk nekādus radurakstus neesmu spējis sameklēt.

Attiecīgi visi tie, kas apzināti vai neapzināti darbojas, lai kaut kas tāds notiktu, ir ne tikai mani pretinieki, bet arī mani ienaidnieki, - vienalga, vai tie būtu valsts nozadzēji, valsts izķiņķelētāji, stulbi, slinki un noziedzīgi drošībnieki, cilvēku apmuļķotāji, ķēķa advokāti, no tautas hroniski nobijušies politiķi utt., utt.

Un ar ienaidniekiem ir jākaro. Ko es arī daru, cik nu ir manos viena cilvēka spēkos. Ne vairāk, bet arī ne mazāk.

Otrais - es esmu pietiekami padzīvojis Padomju Savienībā un pietiekami redzējis Putina Krieviju (un vēl visādas pasaules malas), lai novērtētu tās tiesības, kas ir manas kā Latvijas pilsonim, un likumu varu, kam jāstāv pāri visam pārējam.

Attiecīgi visi tie, kam uz šiem likumiem un tiesībām nospļauties un kuri paši sev un citiem šķietas esam likums, tāpat ir ne tikai mani pretinieki, bet arī mani ienaidnieki. Un ar ienaidniekiem ir jākaro. Ko es arī daru, cik nu ir manos spēkos. Ne vairāk, bet arī ne mazāk.

Protams, var diskutēt par veidiem, kādos es karoju šos savus mazos personiskos kariņus, var pret tiem iebilst, var tos nosodīt. Ja godīgi - atvainošanu, bet man tas ir vienalga.

Es zinu, ko es daru, un es zinu, kādi ir mani mērķi (skat. augstāk). Es arī zinu, ka šie ir tie karošanas veidi, ar kādiem viens cilvēks, ja viņam ir apņēmība un neatlaidība, laiku pa laikam var arī uzvarēt, neraugoties uz to, kādi spēki, struktūras un resursi stāv pretim.

Visbeidzot, es esmu pārliecināts, ka no šīm mazajām uzvariņām druscīt, druscīt labāk kļūst gan tādai Latvijai, kādai tai manā skatījumā vajadzētu būt, gan tās iedzīvotājiem. Un ar to man ir pilnīgi pietiekami.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...