Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Sakarā ar to, ka otrdien ir izplatītas dažādas versijas par to, kādu tieši iemeslu dēļ ir apturēti P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas jaunā korpusa būvdarbi, Pietiek publicē paša būvuzrauga secinājumus, kuru vidū ir arī - "sistemātiski netiek ievēroti būvuzraudzības norādījumi par konstatēto defektu, nepilnību novēršanu".

"02.02.2015.

1) Būvobjektā norādītā virszemes stāvu konstrukciju ugunsizturība R 60 neatbilst LBN 201-10 pielikuma 1.tabulas prasībām.

2) Nav atrisināta nesošo pārseguma siju ugunsaizsardzība, jo neveicot WQ siju aizbetonēšanu, pastāv iespēja, ka to ugunsaizsardzību būs jānodrošina ar ugunsaizsardzības pārklājuma uzklāšanu, kuru pēc pārseguma samontēšanas nebūs iespējams nodrošināt.

3) Sistemātiski netiek ievēroti būvuzraudzības norādījumi par konstatēto defektu, nepilnību novēršanu – hidroizolācijas atjaunošana, siju hermētiskuma nodrošināšana visos blokos u.c.

Apturēt visu būvdarbu izpildi. Būvuzņēmējam nodrošināt pasākumus izpildīto būvdarbu turpmākai bojājumu novēršanai, kas var rasties sakarā ar būvdarbu apturēšanu.

Būvuzraugs Rihards Ābols"

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...