Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

No publiski pieejamas informācijas redzams, ka Rīgas domes Administratīvajā komisijā uz 5 (pieciem) darbiniekiem ir 4 (četri) priekšnieki.

Priekšnieki: priekšsēdētājs Juris Dumpis, priekšsēdētāja vietnieks Arturs Pošers, priekšsēdētāja vietniece Ludmila Lūse, priekšsēdētāja palīdze Ilona Bļodniece.

Darbinieki: galvenā referente Dace Zelmene, galvenā referente Jūlija Paegle, galvenais jurists Miks Brakovskis, juriste Loreta Skaburska, juriste Sanita Hausmane.

Šajā sakarā savas kompetences un atbildības robežās lūdzu Rīgas domes pārstāvjus sniegt man kā nodokļu maksātājam skaidrojumu uz šiem jautājumiem:

1) kādēļ katram šīs komisijas darbiniekam ir nepieciešams savs priekšnieks?

2) kāds ir katra no priekšniekiem kompetences un darāmo darbu sadalījums?

3) cik lielu atlīdzību saņem katra no šīm amatpersonām?

4) kāda ir šo priekšnieku izglītība un politiskā piederība?

5) kādēļ gandrīz vienlaicīgi, likvidējot Rīgas domes Revīzijas komisiju, Ludmila Lūse tika iecelta par Rīgas domes Administratīvās komisijas priekšsēdētāja vietnieci? Kādi apsvērumi šai sakarā tika ņemti vērā?

6)   Vai no finansiālā un cilvēkresursu vadības viedokļa ir lietderīgi, ka tik mazā iestādē ir tik daudz priekšnieku?

Savukārt Valsts kontroli un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju lūdzu savas kompetences ietvaros pārbaudīt, cik lietderīgi minētā sakarā tiek tērēts jau tā patukšais Rīgas budžets un vai šāda amatpersonas rokāde nav saistīta ar „atsēdēšanos" līdz nākamām vēlēšanām vai iespējamu interešu konfliktu, paša ziedotāja dāsnumu partijām vai pat korupciju.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

Foto2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi kritizējusi vairākus runātājus ikgadējā Indijas Zinātnes kongresā par neracionālu, galvenokārt reliģijā balstītu pieņēmumu izteikšanu”. Sašutumu izraisīja, piemēra, Āndhra Pradēšas centrālās universitātes vicekanclera Nagešvara Rao apgalvojums, ka “dēmonu dievam Rāvanam savulaik bijuši lidlauki mūsdienu Šrilankas teritorijā un 24 veidu lidmašīnas,” (“Vadošā Indijas zinātnieku konferencē vadību pārņem reliģisku teoriju sludinātāji”, Delfi, 2019, 7. janvāris).
Lasīt visu...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...