Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Cītīgāks Latvijas politikas vērotājs jau labu laiku varētu būt neizpratnē – kur gan palicis no partijas KPV LV ievēlētais Saeimas deputāts Aldis Blumbergs, kurš 2020. gada sākumā reizē ar Artusu Kaimiņu tika izslēgts no partijas frakcijas, kļuva par neatkarīgo deputātu un tad pievienojās partijas Jaunā Vienotība Saeimas frakcijai.

Kā tiek apgalvots Saeimas aizkulisēs, zaļais pūķis tautas kalpu varētu būt piemeklējis vēl krietni pamatīgāk nekā izbijušo aktieri A. Kaimiņu, kurš, lai gan mīlēja ne tikai iedzert, bet arī kārtīgi padzerties, nedēļām ilgstošos dzerstiņos, šķiet, tomēr nebija specializējies.

Cita lieta – deputāts A. Blumbergs, kuru, kā mēļo viņa paša frakcijas biedri, pirms kāda laiciņa pēc ilgas un pamatīgas organisma intoksicēšanas esot nolēmis doties nelielā izbraucienā uz Carnikavu un tur noskaidrot patiesību spīvā disputā ar kādu senu oponentu.

No labā nodoma gan nekas īsti labs neesot sanācis, vien apciemotā vai ar viņu saistītu personu iesniegums Valsts policijai, kā rezultātā kārtības sargi bijuši spiesti ne tikai ierasties pie tautas kalpa un izņemt viņa oficiāli glabāto šaujamieroci, bet, novērtējot kunga stāvokli, arī nogādāt viņu uz kādu specifiskāku gara gaismas atjaunošanas iestādi.

Tur deputāta kungs pavadījis pāris nedēļas, kaut cik atguvies, taču ne tik daudz, lai būtu atrādāms plašām tautas masām. Arī viņa atvadas no ārstniecības iestādes bijušas nedaudz patvarīgas.

Rezultātā, kā stāsta, situācija pašlaik esot šāda: tautas kalps sēdot mājās un gaidot apskaidrību vai varbūt atskaidrību, savukārt Jaunās Vienotības pārstāvji spiesti izmantot savu ietekmi un kontaktus, lai kungu un viņa vājības piesegtu.

Nekas cits jau arī neatliek, jo, ja Aldim Blumbergam nāktos pamest Saeimu, vietā nāktu kāds pavisam nepatīkams un neprognizējams personāžs no KPV saraksta, kuru Jaunajai Vienotībai noteikti neizdotos piejaucēt. Un tas nozīmē, ka, pašreizējai valdošajai koalīcijai faktiski esot mazākumā, Krišjāņa Kariņa valdības liktenis ir atkarīgs no viena žūpas, skandalētāja un delīrija upura.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...