Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Un tomēr. Kāds var man paskaidrot - kas ir tas jaunais un šokējošais, ko mēs uzzinājām no Rīdzenes sarunām?

To, ka Šlesers ir prasts, neizglītots džeks ar Napoleona ambīcijām? Ka viņi nopirka Dienu, bet nejēdza vadīt un kontrolēt?

Ka katrs politiķis pasaulē ienīst tos medijus, kas, viņaprāt, neobjektīvi viņu atspoguļo?

Vai tas lielais jaunums ir tas, ka Šlesers domāja par to, kā un kur nopelnīt, vairāk nekā par valsts interesēm. Jums tas ir jaunums! Tiešām?

Vai varbūt jaunums ir tas, ka 90% no tā, ko tāds Šlesers plāno un gribētu, nekad neīstenojas, jo viņš ir muļķis?

Jā, ir dažas norādes uz iespējamiem likumpārkāpumiem. Jaunalksni klausījās nevis trīs gadus, bet dažas nedēļas, tur ar’ uzreiz bija narkotikas utt

Šokējoši ir tikai tas, ka Strīķe un Maizītis kā ģenerālprokurors nespēj neko izdarīt pat ar tām dažām norādēm un likumpārkāpumiem, kas tur ir:

1) pats Šlesers+Koziols atzīst, ka Šlesers ir interešu konfliktā ostas dēļ. Strīķe nereaģē.

2) kukuļa došana A. Kļaviņam. Strīķe nereaģē.

Kurš Strīķei traucēja laikā no 2009. līdz 2011. gadam, kad šis viss notiek, pieķert, pierādīt, izvirzīt apsūdzības? Viņas tālaika padotais Streļčenoks?

Un šokējoši vēl ir tas, ka neviens pat klusiņām nenorāda, ka nozagt un publiskot izbeigtas krimināllietas materiālus ir noziegums.

Nobeidzot: nevar cīnīties pret likuma pārkāpšanu ar likuma pārkāpšanu. Tas morāli tikai stiprina visus likuma pārkāpējus, nevis vājina.

Pārpublicēts no Twitter.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

Foto2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi kritizējusi vairākus runātājus ikgadējā Indijas Zinātnes kongresā par neracionālu, galvenokārt reliģijā balstītu pieņēmumu izteikšanu”. Sašutumu izraisīja, piemēra, Āndhra Pradēšas centrālās universitātes vicekanclera Nagešvara Rao apgalvojums, ka “dēmonu dievam Rāvanam savulaik bijuši lidlauki mūsdienu Šrilankas teritorijā un 24 veidu lidmašīnas,” (“Vadošā Indijas zinātnieku konferencē vadību pārņem reliģisku teoriju sludinātāji”, Delfi, 2019, 7. janvāris).
Lasīt visu...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...