Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā
Foto

Kas notiek Daugavpilī?

Pietiek lasītājs
28.01.2024.
Komentāri (0)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Runa ir par pašreiz notiekošo Daugavpilī. Esmu divu nepilngadīgu bērnu tēvs un mani ļoti uztrauc situācija pilsētā ar narkotikām un kontrabandas cigaretēm. To visu var iegādāties jebkur - mācību iestādē, uz ielas, naktsklubā, caur Telegram platformu...

No narkotiku pārdozēšanas pilsētā jau ir miris jauns vīrietis, ko noklusē Valsts policijas (VP) Latgales pārvaldes vadība. Mūsu pilsētā policija vispār neko nedara cīņā ar narkotisko vielu un kontrabandas cigarešu izplatību! Nemāk vai negrib to darīt, es nezinu.

Pašreiz ar noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu izplatību Daugavpilī strādā tādi ēzeļi, kuri pat nezina, kā izskatās amfetamīns vai heroīns! Esmu ar viņiem saskāries un varu droši apgalvot, ja nekas netiks izdarīts tuvākajā laikā, organizētā noziedzība pārņems pilsētu. Tas ir VP priekšnieka Armanda Ruka veiktās reorganizācijas rezultāts.

Tāda bardaka, kāds tagad ir policijā, nav bijis neviena VP priekšnieka laikā! Klauns, kuram vispār nav nekādas saprašanas, kā ir jāstrādā, neprofesionālis, kurš iedzen policiju vēl lielākā bedrē. Daudzi policijas darbinieki gaida lielās piecgades naudas izmaksas, kuras tūlīt tiks izmaksātas, un ātri dosies prom - kurš izdienas pensijā, kurš citur jau atradis darbu. Pašlaik policijā ir milzīgs kadru trūkums, būs vēl lielāks. Nav ticības tādiem rukiem un pārējiem priekšnieciņiem, kuri strādā VP.

Pagājušonedēļ Augšdaugavas novadā, Demenes pagastā vienā no viensētām Rīgas policijas darbinieki atrada amfetamīna ražotni, kur aizturēja vainīgās personas un izņēma vairākus desmitus kilogramu jau gatavā amfetamīna. Informācija par šo gadījumu presē vēl nav bijusi. Šo ražotni atrada policijas darbinieki no Rīgas, nevis mūsu vietējie poliči. Labi, ka par šo operāciju neviens no Latgales poličiem nezināja. Būtu bijusi simtprocentīga informācijas noplūde!

Man ir daudz jautājumu gan Latgales pārvaldes vadībai, gan VP priekšniekam. Kad beidzot kāds sāks apkarot narkotiku un kontrabandas cigarešu izplatību Daugavpilī? Vietējie iedzīvotāji pazīst vairākus pilsētas izplatītājus, - vai tad policijas darbinieki nevar viņus noķert? Vai nemāk? Vai vienkārši negrib?

Ko var prasīt no policijas inspektoriem, ja pārvaldes Kriminālpolicijas biroja priekšnieka krēslā sēž J.Vasiļjevs, kurš pats, cik zinu, būdams stiprā alkohola reibumā, izraisīja CSN ar dienesta automašīnu, stipri sasitot to un visu vainu lika uzņemties savam padotajam! Izmantojot savu dienesta stāvokli, viltojot un sagrozot visus notikušās avārijas faktus, J.Vasiļjevs izdarīja smagu noziegumu! Un  turpina vadīt visu Latgales kriminālpoliciju! 

Pārbaudiet viņu uz melu detektora, atklāsies ne tikai šī avārija, bet daudz smagāki noziegumi! A.Ruks par šo gadījumu zina, bet neko nav izdarījis, lai tādi priekšnieki saņemtu pelnītu sodu! Jā, tas nenotika vakar vai aizvakar, bet pats gadījums taču bija, ir liecinieki, un tas ir jāpārbauda! Kauns par tādiem rukiem un vasiļjeviem! Varbūt ir laiks IDB sākt izmeklēšanu par šo notikumu? Vai Iekšlietu ministra R.Kozlovska rīcībā ir informācija par šo CSN? Kāpēc viss tiek slēpts un noklusēts?

Daugavpilī  runā arī par J.Vasiļjeva ciešajiem sakariem ar organizētās noziedzības grupējuma līderi, kontrabandas cigarešu ražotāju un izplatītāju D.Bezdoļniju, kā arī vienu no J.Vasiļjeva  draugiem, bēdīgi slaveno policistu A.Sozinovu. Kas viņus saista, tikai draudzība vai lietas, par kurām nevar skaļi runāt? Lūk, tāds priekšnieks strādā Daugavpilī!

Pilsētā vairākās vietās bez problēmām var iegādāties kontrabandas cigaretes jebkurā daudzumā, piemēram, Valkas, Kandavas un Raipoles ielu tirgus teritorijas. Tos cigarešu sīkumus, ko izņem Daugavpilī, kauns pat pieminēt. Daudzas organizētās noziedzības pārstāvju cigarešu ražotnes kādreiz atradās Preiļu novadā Rožupes pagastā, Daugavpilī Valkas ielā un Rēzeknes novadā Maltas pagastā, un, tiklīdz kāda no policijas struktūrvienībām mēģināja tām pietuvoties, ražotnes no tām vietām ātri pazuda, neviens netika aizturēts un nekas netika atrasts. Labi, ka organizētās noziedzības grupējumiem ir tādi draugi augstos policijas amatos un laikus brīdina par tuvojošām briesmām!

Daugavpilī organizētā noziedzība ir tā savijusies ar valsts struktūrām, ka pat iedomāties nevar. Pašlaik vietējo policiju uztrauc tikai un vienīgi KL 195.pantaā minēto noziegumu, t.i. noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas apkarošana. Pārvaldes vadība atrunājas, ka to no viņiem prasa VP vadība un situācija valstī kopumā.  Nevienu neuztrauc narkotiku un kontrabandas izplatība pilsētā.

Daudzi sevišķi smagi Daugavpilī notikušie noziegumi līdz šim brīdim nav atklāti, kā piemērus var minēt uzbrukumu un slepkavības mēģinājumu robežsargam A.Isakovam 2021.gadā un kriminālās autoritātes I.Bogdanoviča nošaušanu vienā no pilsētas mikrorajoniem 2022.gadā. Policijas stāstiņi, ka viņiem ir zināmi šo noziegumu izpildītāji un tie tiek meklēti, ir tikai atrunas!

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

Aivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli....

Foto

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

Manu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas....

Foto

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne...

Foto

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu...

Foto

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

Godājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt...

Foto

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

Latvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs...

Foto

Golubeva – tautas bojāejas vētrasputns

Varas bļodlaižas medijos izvilkuši no politiskās mēslaines latviskoto krievu lesbieti Mariju Golubevu. Bābiešu mīlestības priesteriene savulaik pabijusi iekšlietu ministra tronī. Tolaik...

Foto

Rezultātu nav tāpēc, ka nav mērķu un atbildīgo, – vai tas dzelzceļš, mangāns, tiesas vai ugunsgrēki...

Ziņa, ka mangāna rūdai uz Latvijas dzelzceļiem ir pienākušas beigas,...

Foto

Kas tas par ekonomiski pamatotu projektu, kura dēļ jālien parādos un jāceļ nodokļi?

Vai satiksmes ministrs ir izvērtējis un iesniedzis visas alternatīvas Rail Baltica sakarā? Manuprāt,...

Foto

Vasaļa psiholoģiskā projekcija

Cilvēkiem, reizēm veselām ļaužu grupām, ir grūti pieņemt pašcieņu traumējošus faktus. Tad ieslēdzas psiholoģiskā aizsardzība. Viens no mehānismiem ir psiholoģiskā projekcija, kad savas negatīvās...

Foto

Džordža Orvela stāsts par „Jauno Vienotību”

Orvela domas attiecas arī uz mūsdienu korumpēto partiju „Jaunā Vienotība”, kas ilgstoši vada valdību. Tāpat kā "Dzīvnieku fermā”, kur sākotnējie...

Foto

Kurš šitiem mērkaķiem iedeva granātu?

Ar Rail Baltica sarunas turpinās pa riņķi. Faktiski politiķi mēģina kaut kur nogrūst atbildību, kaut atbildīgo loks jau turpat ir - viņi paši....

Foto

Izlaupīts ražošanas uzņēmums. Seši gadi pēc uzbrukuma

2024.gada 19.jūlījā iestāsies melnā jubileja. Seši gadi pēc ekonomiskā un reideriskā uzbrukuma ražošanas uzņēmumam Ventspils ielā 63 b, Rīga....

Foto

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu...

Foto

„Rail Baltica” projekts - deputātus sāk pārņemt panika

Rail Baltica projekts - deputātus sāk pārņemt panika. Tā varētu raksturot Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas trešdienas sēdes...

Foto

Kā tikt galā ar „Rail Baltica” projekta septiņkārtīgo sadārdzinājumu un naudas trūkumu?

Ģeniāla doma - sadārdzināt vēl vairāk. „Rail Baltica” gadījumā tas nozīmē aizņemties naudu uz...

Foto

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs aicina parlamentāriešus ātrāk izskatīt trešajā lasījumā grozījumus Civilprocesa likuma 594.pantā, jau tagad, 20. jūnijā, pirms Jāņiem....

Foto

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

Pēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies...

Foto

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju...

Foto

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

Apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru...

Foto

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

Ja pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums...