Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Jau ilgāk kā nedēļu mēs informējam par Satversmes aizsardzības biroja darbinieka Aigara Sparāna, maigi izsakoties, turīgo dzīvesveidu, kas nu nekādi neatbilst valsts drošības iestādes darbinieka pieticīgajiem (kaut ļoti slepenajiem) ienākumiem.

Ir daļa lasītāju, kuriem mazāk interesē tas, cik absolūti nekontrolējami mūsu valstī vēl joprojām ir specdienestu pārstāvji un cik nekaunīgās kampšanas operācijās tie iesaistās „valsts noslēpuma” aizsegā, bet vairāk – kurš gan Pietiek pasūtīja šo zvērīgo un ļauno nomelnošanas kampaņu.

Labprāt atbildam.

Ja kāds uzskatāms par galveno šī publikāciju cikla iniciatoru, tā neapšaubāmi ir Satversmes aizsardzības biroja vadība ar šīs iestādes mazspējīgo direktoru Jāni Kažociņu priekšgalā un tiem kungiem, kas kustina šo nedaudz senilo marioneti pēc pašu savtīgajām vajadzībām un ieskatiem. Plus tā specdienestu totālās nekonotrolējamības sistēma, kāda pie mums valda.

Jebkurā normālā valstī pietiktu ar mazākajām dokumentāli apliecinātajām, publiski izskanējušajām aizdomām par kāda valsts galvenā specdienesta atbildīga darbinieka finansiālām mahinācijām un šaubīgiem kontaktiem, lai šādi te sparāni no valsts darba lidotu ar treknu nospiedumu uz pēcpuses, bet attiecīgā specdienesta vadība dabūtu ilgi un gari skaidroties saviem uzraugiem par to, kā šādi te šaubīgi kungi iefiltrējušies „rindās”.

Bet mēs, protams, dzīvojam tādā valstī, kādā nu dzīvojam. Ir sen zināms, ka viena publikācija, lai cik skandaloza un atmaskojoša tā būtu, vainīgajiem un vainīgo uzraugiem izraisa tikai vienu – cerību, ka ar to taču arī viss beigsies, viss aizmirsīsies un viss varēs turpināties pa vecam.

Kas no tā izriet? Tikai viens. Jo lielāki nekauņas ir tajā pusē, jo ilgāk un sirsnīgāk viņi ir, piedodiet, jādrāž – neatkarīgi no tā, vai runa ir par Štokenbergu, Kamparu, Zaķi, Krēķi, Strīķi (to, kas Maigurs), Sparānu vai jebkuru citu. Tik ilgi, kamēr saprot, ka noklusēt un nogaidīt neizdosies.

Tas, kādi tieši nekauņas, kuriem sava „Satversmes sargu” statusa aizsegā nospļauties gan uz šo valsti, gan uz tiem, kas tajā dzīvo, atrodami Satversmes aizsardzības biroja vadībā, mums zināms jau sen. Attiecīgi arī publikāciju skaits tiek pielāgots viņu uztverei un ādas biezumam. Tā ka – pateicoties viņiem, turpinājums noteikti sekos.

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...