Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ejiet d......

09.11.2017. 12:11

Visa pasaules vēsture ir veidojusies- kāda interesēs.Parasti tāda(tādu),kuram ir nauda(vara).Sesto pasaules sauszemes daļu arī aizņem viens tāds grupējums,kurš dala mūsu Kangariem Jūdasa grašus un kuri neņemot vērā vēsturisko pieredzi-totāla kolonizācija,genocīds pret pamatnāciju,joprojām kā šakāļi lien pēc smirdošā asinīm notraipītā kaula.

Atbildēt

indoktrinēšanas tehnika

16.10.2017. 01:22

"p.s. ja kāds pasaka, ka tic "sazvērestības teorijai", to uzskata par jefiņu. Baigi labais veids panākt kā acīmredzamas lietas kļūst par neredzamām..."
Kā es saku, tas, ko sarkanie sauc par sazvērestības teorijām, ir viņiem bīstamas informācijas noplūdes sajauktas ar stāstiem par rāpuļiem. Lai tad visu to kopā pasludinātu par muļķībām.
Jo kad radās šādas noplūdes, bij jāizdomā, ko darīt. Tika uzieta šitāda metode, kura līdz šim ir nostrādājusi. kamēr netiks izģērbta. Kad šo metodi izģērbs, būs jādomā jaunas.
Faktiski no psiholoģijas viedokļa tas ir ka panāk klusēšanu ar kontrpropagandu komplektā ar draudu radīšanu cilvēka tikt izsmietam. "es zinu, ka man ir taisnība - bet par mani smiesies. Tāpēc labāk klusēšu." Psihomanipulācija ar vēlamo rezultātu norakt noteiktu informāciju.
Pilnīgi pretēja pieeja ir normālā veselīgā radošā vidē, kur cilvēki tiek mudināti iespējami droši mest laukā idejas, pat neapstrādātu informāciju, lai tad kopīgi izkristalizētu iespējami pilnīgu rezultātu.
jo tu nezini, kurā idejā ir zelta grauds, kuru var attīstīt, kurš var saspēlēties ar cita informāciju u.tml.
Tātad šajā - par zināmām nevēlamām tēmām organizēt izsmieklu - redzam ir apspiešanas elements. Iestrādnes tam tiek veidotas ilgstoši un ar periodisku regularitāti. visu laiku uzturēta šī 'audzināšana" jeb indoktrinācija.

Atbildēt

Dude

11.10.2017. 15:20

Autoram ir taisnība. Nu, neesiet tik naivi. Kam pier globāli naudas resursi, tam pieder vara un ietekme. Un vistiešāk tas attiecas uz politiku. Palasiet Šveices zinātnieku pētījumu (ne jau kāda dzeltena mēdija publikāciju) par starptautiskajām korporācijām. Kāds zirnekļu tīkls ir savīts, bet īstenībā viss kapitāls pieder aptuveni 100 personām.
p.s. ja kāds pasaka, ka tic "sazvērestības teorijai", to uzskata par jefiņu. Baigi labais veids panākt kā acīmredzamas lietas kļūst par neredzamām...

Atbildēt

N

11.10.2017. 01:21

»

M

Sazvērestības teorijas. Tautas griba ir Dieva griba. Zināmos apstākļos ari latviešu tauta var nomest un gāzt 4. maija kliķes - Maskavas čekistu varu. Un bez ārvalstu kapitāla iejaukšanās


Ar šitādiem kropļiem kā tu pilna Krievija - tāpēc arī tur visi putina rokaspuiši var atļauties visu, ko grib, jo šitādi te sādžinieki kā tu priecājas, ka kungam labi.

Atbildēt

!!!

10.10.2017. 23:40

»

opā

Autoram var palīdzēt tikai dakteris. Viss raksts sastāv no vienas fantāzijas līdz nākamajai. Nevis kaut kādu publisku faktu analīze un tad nedaudz piedomāšana pie secinājumiem, kas vēl būtu piedodami, bet vienkārši kaut kādi ar pilnīgi neko nepamatoti murgi


Un tas ir ļoti zīmīgi, jo asinis nekad neaizmirst - šis Kāds arī Bastejkalnā veica šo rituālo soli tālajā 1991. gadā
__________________________________

Pietiekami daudzi zin, ka aiz 1991. gada asinīm pie Bastejkalna janvārī stāv Afganistānā stažējušies LPSR čekisti un kāds maskavietis varbūt. Un pastāv tāda lieta kā informācijas nezūdamības likums.

Atbildēt

opā

10.10.2017. 14:50

Autoram var palīdzēt tikai dakteris. Viss raksts sastāv no vienas fantāzijas līdz nākamajai. Nevis kaut kādu publisku faktu analīze un tad nedaudz piedomāšana pie secinājumiem, kas vēl būtu piedodami, bet vienkārši kaut kādi ar pilnīgi neko nepamatoti murgi.

Atbildēt

Šūpuļdziesma nevietā

10.10.2017. 08:44

Noslēguma rindkopa izkrīt no konteksta. Apmiers ir pāragrs, mūsdienu pasaulē spārda tiesi gulosos. SC pēdējās aktivitātes ar līgumu liek domāt par jauna cēliena sākumu.

Atbildēt

Viedais

09.10.2017. 21:57

Intriģējošs virsraksts, ik rindkopā patiesības žults, taču rakstam nav serdeņa. Kompots, kas ļoti skaisti izpaustos dzejā par pasaules nekārtību un nabaga latvi noslēgumā. Epilogs patiesi labs un būtu kronis ARGUMENTĒTAM VIEDOKLIM PAR KONKRĒTU NOTIKUMU sasaucē ar bāleliņu labiešu komu. Atvainojos autoram par viņa izvēlētā stila kritiku, taču, lai pārliecinātu citus, arī pašam jāpilnveidojas.

Atbildēt

FENIKSS

09.10.2017. 21:45

Raksta autors ir kremlins. Sajaucis puspatiesību kopā ar meliem. Katalonija kā reiz ir nacionāla valsts, atšķirībā no kremlina veidotajām LNR un DNR. Hitlers savulaik teica ka eiropas valstis veidojušās karaļnamu interesēs, neņemot vērā nacionālos un etniskos principus. Spānija tam ir izcils piemērs.

Atbildēt

NUNU

09.10.2017. 19:17

Es ļoti labi izprotu Lembergu un savus tautiešus, kuriem sirdis asiņo, atceroties 1992.g. UK , kad sterliņa mārciņas krišanos izmantoja Soross. Tas nelietis ziedo miljonus atklātas sabiedrības veidošanai, pieprasot atklātību visu valstu valdībām likumu pieņemšanā. Galvu viņam nost par to, ka viņš iebilst pret obligātajām bēgļu uzņemšanas kvotām,bet iesaka rietumvalstīm izvērtēt uzņemamo bēgļu nepieciešamību katras valsts ekonomikai. Tostarp, novirzot līdzekļus trešajām valstīm to uzņemšanai. Ja Orbānam,kurš varēja atļauties studijas par Sorosa naudu, ir personīgs naids pret viņu, tas nenozīmē, ka tāpēc jālikvidē augsta prestiža Centrāleiropas augstskola Budapeštā, kuru uztura nelietis Soross. Sorosu lamā tie, kuri atbalsta visa noslepenošanu un iebilst pret atklātību un caurspīdīgumu visās valsts jomās.

Atbildēt

zinoša berta

09.10.2017. 14:52

»

Ilvars

Arī biju klāt ,bija skaidrs ka notiks tracis,jo pāris policu.video ir vienotibas un ASV izplanots ,pamacos Akts


Es arī biju un kūdītāja klātbūtne bija ļoti jūtama. Tikai nezinu kurš tas bija

Atbildēt

Pilsonis

09.10.2017. 11:15

Vai tad kādam ir šaubas kas stāv aiz referenduma? Skaidrs ka Putins.
Neviens tur nekur neatdalīsies. Tas cirks jau ir noslēguma fāzē.

Atbildēt

Viedoklis

09.10.2017. 09:23

Nemo ir raimonds no nra.lv
Respektīvi raimiks.
Tieši tādas pašas metodes.
Vispirms pirdiens, tad sajūsmināti komentētāji (no tās pašas IP) metas sajūsmināti gaudot: "Cool! Jaunais Chanel N°5!".

Atbildēt

DP

08.10.2017. 23:10

"... Ansis iemeta akmeni Saeimas logā tikai "Vienotības" kūdītāju dēļ un kļuva par zeku "- par šādu apgalvojumu laikam DP jānāk autoram pakaļ. Kurš, kad un kā kūdīja, kad zinu, biju klāt pasākumā, ka tas bija otrādi - aicinājums uz miermīlīgu attieksmi.

Tā ka izbeidz apmelojumus smagā noziegumā, ir KL pants!

Atbildēt

Iveta Vilsone

08.10.2017. 22:24

Paldies, Nemo, par rakstu. Prieks redzēt dzimtajā purvā kādu gudru vīru, un vēl - bez žults ! vnk konfekte !!!

Atbildēt

Iveta Vilsone

08.10.2017. 22:20

»

kāds

Zem Nemo nika apakšā stāv ļoti nelojālas Latvijai personas, tajā skaitā Edvīns Puķe (google it) tā kā tas viedoklis ir kāds ir


Nezinu kas aiz šī vārda Nemo - bet visu cieņu !!! - izglītots un asprātīgs cilvēks, kas prot uztvert patieso informāciju un analizēt kopsakarības, izprot globālo politiku. Un lai ieskrienās apzinātie un nepzinātie, apmaksātie un altruistiskie aizejošā trenda līdzskrējēji. Latvijai ir vajadzīgi skaidra saprāta cilvēki.

Atbildēt

kāds

08.10.2017. 20:02

Zem Nemo nika apakšā stāv ļoti nelojālas Latvijai personas, tajā skaitā Edvīns Puķe (google it) tā kā tas viedoklis ir kāds ir...

Atbildēt

Edge

08.10.2017. 18:58

"Karš pret Eiropas nacionālajām valstīm ir sācies - Spānija ir pirmā."
======================================================
Vēl viens auseklītis (Nemo), pamodies...
Atgādināšanu visas pasaules mediju ziņu 2014.g.13.septembrī:
" Romas pāvests Francisks: Trešais pasaules karš jau ir sācies "
Pope Francis has announced that World War 3 has begun.

Atbildēt

Šo rakstu komentēt var tikai ar 3metrīgu nūju...

08.10.2017. 18:11

»

b. Nevilks

Sirojot pa internetu, dažādās vietās var uzzināt (atkarībā no vietas konspiroloģiskās ievirzes), ka aiz Katalonijas separātistiem stāv...


Neesi dzirdējis, tāpēc ka šie labi maskējas. :D

Atbildēt

zaza

08.10.2017. 17:23

Soross un vispasaules žīdisms slauc laukā pēdējo

Atbildēt

Edge

08.10.2017. 17:22

»

b. Nevilks

P.S. par spīti tam, ka visi viņus it kā atbalsta, kaut kā viņiem neiet


Kā tādās reizēs izsakās - pasarg' Dievs mani no viltus draugiem, ar ienaidniekiem es pats tikšu galā.
Vispār noder atcerēties notikumus Spānijā 1936.-1939.g., tad būs vieglāk saprast viņu šodienas
dižķibeles problēmu cēloņus.
Pārdomām:V.V.Kožinovs:1937.gads (12.nodaļa. Spānijas sindroms)
В.В. Кожинов: 1937 год (Часть 12. Испанский синдром)

Atbildēt

š

08.10.2017. 17:14

vai autoram ir zināms cik " sabieddrisku organizāciju" visā pasaulē algo G.Soross ??? --tas it tas glibālists, kas visu griež pēc tikai savas šnites un tur pie tās vietas vairums Eiropas valdību !!

Atbildēt

Edge

08.10.2017. 17:11

»

b. Nevilks

Sirojot pa internetu, dažādās vietās var uzzināt (atkarībā no vietas konspiroloģiskās ievirzes), ka aiz Katalonijas separātistiem stāv...


Sērfojot pa internetu, noder izlasīt visu Oktobra revolūcijas kanonizētā tribūna (ar paša Staļina svētību) visu dzejoli par zvaigžņu radīšanu, aizdedzināšanas procesu un aizdedzinātājiem.
Pārkopēju vienu daļu, oriģinālajā valodā
Владимир Маяковский: Послушайте!
Послушайте!
Ведь, если звезды зажигают -
значит - это кому-нибудь нужно?
Значит - кто-то хочет, чтобы они были?
Значит - кто-то называет эти плевочки жемчужиной?
......

Atbildēt

b. Nevilks

08.10.2017. 16:45

P.S. par spīti tam, ka visi viņus it kā atbalsta, kaut kā viņiem neiet.

Atbildēt

b. Nevilks

08.10.2017. 16:44

Sirojot pa internetu, dažādās vietās var uzzināt (atkarībā no vietas konspiroloģiskās ievirzes), ka aiz Katalonijas separātistiem stāv:

- Kremlis (to var tepat .lv portālos izlasīt)
- Mossad
- Ķīna
- arābu šeihi (dažādu novirzienu)
- "starptautiskā X mafija" (narko-, ieroču vai tml.)

Par citplanētiešiem gan vēl nav dzirdēts. :)

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

08.10.2017. 16:10

par 1991.gadu ļoti precīzi. Arī Landsberģis Lietuvā teica to pašu - ir vajadzīgas asinis.

Atbildēt

reptilis

08.10.2017. 15:36

Pēc autora loģikas latvieši tika izmantoti PSRS sagraušanā...krievi - Ulusa Džuči sagraušanā...vandāļi un goti romas impērijas sagraušanā...turki Austrumromas sagraušanā... :))) Stulbs raksts! Autors nesaprot vēsturiskas likumsakarības.

Atbildēt

derdz

08.10.2017. 14:44

Pār likumdošanu stāv augstāki likumi, kā Dieva, cilvēcīgums, tautas, utml.! Ja tāda tā tauta ir radīta vai evolūcijas procesā izveidojusies (sajaukusies ar citām) noteikta dzīves telpā viņai pats par sevi augstāks spēks pār visu cilvēku radītiem likumiem, tajā skaitā sava valsts, būt! kā arī apvienoties un veidot savienības, utml., gan aiziet no apvienības.

Atbildēt

Marks

08.10.2017. 14:29

Autors aizmirsa vēl apgalvojumu par reptiloīdiem, plakano zemi un to ka amerikāņu izkāpšana uz mēness ir feiks.

Atbildēt

M

08.10.2017. 14:10

Sazvērestības teorijas. Tautas griba ir Dieva griba. Zināmos apstākļos ari latviešu tauta var nomest un gāzt 4. maija kliķes - Maskavas čekistu varu. Un bez ārvalstu kapitāla iejaukšanās.

Atbildēt

mmm

08.10.2017. 14:09

skatoties kas ir mūsu vadītāji un "latvijas" firmu īpašnieki, es nesliecos kaut kā uz klintonītiem, bet uz Putinoīdiem.. kā rezultātā, tapēc arī Baltijā nekas nenotiek, jo jau labu laiciņu esam "atdoti/atdevušies" austrumiem

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

FotoRektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot, ka likuma grozījumus, ko Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi ar mērķi ieviest augstskolās padomes, uzskata par juridisku brāķi. Likumprojekta zemo kvalitāti apliecina fakts, ka dažādu institūciju iebildumi pret to izziņā apkopoti uz 570 lapām. Likumprojekts Saeimā ir būtiski jāuzlabo, un augstskolu pārstāvji aktīvi iesaistīsies šajā procesā.
Lasīt visu...

18

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

FotoAr nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicinājusi Latvijas Televīziju "savos redakcionālajos lēmumos neveidot papildus konkurenci komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem". LTV lūgusi Eiropas Raidorganizāciju apvienību (EBU) un Konkurences padomi sniegt savu vērtējumu par radušos situāciju. Latvijas Televīzija uzskata, ka NEPLP aicinājums ir ne vien nekorekts un liek domāt par mēģinājumiem ietekmēt sabiedriskās televīzijas redakcionālo neatkarību, bet arī uzskatāmi demonstrē NEPLP ieienteresētību komercmediju interešu aizstāvībā.
Lasīt visu...

21

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

FotoLatvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu ietekmē. Ne mazums no jūras un sauszemes ieradās dažādi pirātiskie ieklejotāji. Un šo kungu valdīšanas vai ietekmes laikā izveidojās arī atsevišķu Latvijas zemes nostūru reliģiskās, kultūras un valodas tendences, ko tagad apzīmē par kultūrvēsturiskiem novadiem, ko saistībā ar novadu reformu izceļ, šķeļ un sadala Latviju un nu jau virza likumus un normas, lai ierādītu katra šī “novada” administratīvās robežas.
Lasīt visu...

13

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

FotoŠajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās projektā iestrādājamās nejēdzības.
Lasīt visu...

21

Tas apdraudēs dzīvības

FotoVeselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

8

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

FotoKā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie Jums saistībā ar Administratīvi teritoriālās reformas (ATR) likumprojekta pieņemšanas gaitā Saeimā izvērsto dezinformācijas kampaņu, kurā esat tikuši aicināti balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Rēzeknes novadā, nevis Madonas novadā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...

Foto

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

Ne tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku...

Foto

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

Mums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu...

Foto

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

Tiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19...

Foto

Kad TAS beigsies?

Ārkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem...

Foto

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

Progresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja...

Foto

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

Izskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un...

Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Globālās identitātes amoka skrējiens

Pandēmijai “Covid-19” lepni piestāv pārnestā nozīmē lietotas runas figūras. Tajā skaitā lepni piestāv alegorija “amoka skrējiens”. Alegorijas konkrētais tēls ir psihiskais traucējums vārdā...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Optimisma nomācošā aura

Sabiedrībā ir cilvēki, kuru amata pienākums ir izstarot optimismu. Sabiedrība no viņiem gaida vienīgi optimistiskus izteikumus. Taču tam nav jābūt sentimentāli šķebīgam optimismam...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...