Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

skats uz ostu

20.04.2014. 05:55

Ir tāds glums zutis, vārdā Jānis Jenzis, bijušais kult.ministru ārštata padomnieks. Interesanti, kur šis ņēma naudu, savu krogu atvēršanai? Runā, ka esot labos "draugs" Jurim Ž.

Atbildēt

annamarija

09.04.2014. 15:07

Un andrjuša vislaik tik prasīja un prasīja no valsts dotācijas. Vienmēr bija par maz.

Atbildēt

FW

09.04.2014. 10:25

Lato Lapsa mazliet ņirgājas par saviem lasītājiem, uzskatīdams tos par šaurpierītēm.
Finansējuma piesaiste vienmēr ir ārkārtīgi sarežģīts un ļoti smags uzdevums. Būtu mazliet debīli iedomāties, ka tas notiek atnākot vienam operas darbiniekam pie viena biezā un sakot - klau, iedod piķi LNO. Nevis mazliet, bet tā kārtīgi.
Un kas no tā pretī - a nu nekas īpašs, vienkārša tauta vai nu tevi apbrīnos vai zaļi skaudīs, protams, tā nelielā daļa, kura vispār kaut ko jēdz no operas.
Politiskā ziņā - kādi ieguvumi? A’ da nekādi - ne jaunupiem, ne zaķiem, ne āboltiņām tā žagara opera simts gadus nav interesējusi un vēl mazāk tas cik tu tur savu naudu būsi iestādījis. Protams, vari sapņot kaut ko par reputāciju, prestižu un citiem nemērāmiem ieguvumiem, kas patiesībā ir tikai marketinga triks, lai pielauztu tādus vientiešus kā tu.

Nu ko - potenciālais Operas mecenāts uz to laipni atbildētu - Paldies, es atradīšu labāku vietu, kur investēt savu naudu. Bet biļetes vislabākās tāpat varu atļauties.

Būtībā jau augstāk minētajā dialogā nekas īpaši nav samelots, to visi apzinās. Un tomēr nauda no mecenātiem LNO tika piesaistīta. Un tagad Lapsa iedomājas par to paņirgāties.
Kad kāds iedomāsies par 5 milijoniem euro nopirkt portālu Pietiek.com Lapsa noteikti arī starpniekam piedāvās 600 eur. Un pēc tam brīnīsies - kā tā? Kāpēc nekas nesanāca?
Cita lieta, ka neviens tādu naudu Lapsam nepiedāvās. Jo viņam ir paradums balstīties uz cita veida ienākumiem.

Atbildēt

rausējs

09.04.2014. 08:50

Kurš vēl teiks, ka Grende nepareizi izdarīja, ka atlaida Žagru, šito blēdi, krāpnieku, rausēju, izšķērdētāju? Un kurš par šo "izcilnieku" balsos EP?
Repše savā partijā savācis ne vienu vien šādu "eksemplāru" un mēģina iestštīt, ka viņi izmainīs Latviju. Hā, ha, ha...

Atbildēt

bio

09.04.2014. 07:45

»

jibiorio

Pareizi jau tu raksti - "ja". Bet ja tas sponsors, kāds Latvijas valsts uzņēmums, tāpat to ļimonu būtu ziedojis, kā to darījis katru gadu. Ko tad


Minētā līguma 4.2.3 .punkts paredzēja, ka gadījumos, kad sadarbības projektu vadītājs ir piesaistījis jaunus LNO sadarbības partnerus - atbalstītājus un/vai ziedotājus,

Atbildēt

jibiorio

09.04.2014. 07:14

»

vietējā policija

tak izlasi pamuļķi rakstu, ja pats vari atrast sponsoru, kurš operai ziedos ļimonu, tad par to dabūsi 10%. kā operas kase no tā kļūst plānāka


Pareizi jau tu raksti - "ja". Bet ja tas sponsors, kāds Latvijas valsts uzņēmums, tāpat to ļimonu būtu ziedojis, kā to darījis katru gadu. Ko tad?

Atbildēt

vietējā policija

09.04.2014. 06:48

»

Pasaules policija

Ha, ja personai ir izmaksāta nauda prettiesiskā veidā, t.i., operas kase kļuva par 11'000 latu plānāka prettiesiskas rīcības rezultātā, tad kāds vēl papildus izvērtējums ir nepieciešams, lai secinātu, ka ir nodarīti zaudējumi


tak izlasi pamuļķi rakstu, ja pats vari atrast sponsoru, kurš operai ziedos ļimonu, tad par to dabūsi 10%. kā operas kase no tā kļūst plānāka?

Atbildēt

Nolādētais Žagars!

09.04.2014. 01:02

Un Operas tehniskie darbinieki spiesti strādāt par grašiem...

Atbildēt

Pasaules policija

09.04.2014. 00:20

Ha, ja personai ir izmaksāta nauda prettiesiskā veidā, t.i., operas kase kļuva par 11'000 latu plānāka prettiesiskas rīcības rezultātā, tad kāds vēl papildus izvērtējums ir nepieciešams, lai secinātu, ka ir nodarīti zaudējumi?

Atbildēt

velns parāvis

08.04.2014. 20:27

kad tiks atcelts šis zagļiem labvēlīgais likums par noilgumu ?! Divi gadi - tas ir vairāk kā smieklīgi !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...