Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vairāki Pietiek lasītāji ir izteikuši šaubas par mūsu trešdienas vakarā publicētajiem fotoattēliem, kuros redzama Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietniece Ilze Jurča, kas acīmredzami uzskata, ka uz viņu valsts iestādes darba laiks neattiecas. Tāpēc tagad publicējam gan veselu krāsainu fotogaleriju, gan arī pašlaik KNAB uzdotos jautājumus:

"Pietiek ir publicējis virkni fotoattēlu, no kuriem izriet, ka I. Jurča regulāri, sistemātiski ierodas darbā pusstundu - stundu vēlāk pēc valsts iestādē noteiktā darba laika sākuma. Jūs šonedēļ e-pastā apgalvojāt, ka nekādu darba laika pārkāpumu neesot. Lūdzu, sniedziet atbildes uz šādiem jautājumiem:

1) kā I. Jurča skaidro šo savu demonstrēto attieksmi pret valsts iestādē noteikto darba laika sākumu?

2) vai šāda attieksme pret valsts iestādē noteiktā darba laika sākumu I. Jurčai ir bijusi arī citos mēnešos vai tikai janvārī?

3) no KNAB priekšnieka vārdā sniegtās atbildes izrietēja, ka nekādi I. Jurčas darba disciplīnas pārkāpumi neesot konstatēti. Vai šie attēli nozīmē, ka KNAB priekšnieks nekontrolē savas vietnieces darba disciplīnu? Nespēj kontrolēt vai nevēlas kontrolēt?

4) kā tieši KNAB priekšnieks reaģēs uz šiem fotoattēliem? Vai tiks nekavējoties ierosināta disciplinārlieta?

5) un vēlreiz - vai par kādu no datumiem, kad I. Jurča šā gada janvārī ir ieradusies darbā pusstundu - stundu vēlāk pēc valsts iestādē noteiktā darba laika sākuma, KNAB iekšējā lietvedībā ir kāds dokuments, kas apliecinātu, ka šāds darba kavējums ir iepriekš saskaņots?"

Foto

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...