Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

egils

07.08.2015. 15:09

1.Latvija ir atjaunojama kā tautas / nacionāla/ valsts ar 80% pamattautas sastāvu,2.t.s.nepilsoņi ir sen gatavi izbraukšanai, 3. katru gadu Latvijā tiek uzņemti tūkstošiem jauno "bēgļu'', kas šeit nopērk "bēgļu'' statusu par naudu., protams arī kā korp. biznesa projekts ..4.Par atkal... jauniem ''bēgļiem'' vispār var būt referendums, Latvija ir baltu tautu teritorija...ekskursantus pieņemam....

Atbildēt

Visas visas omletes

31.07.2015. 19:32

Šis komentārs ir aizdomīgs

Atbildēt

īstenība

27.07.2015. 19:24

Neesmu ne verga dvēsele, ne pakalpiņš - par to es esmu sista un tieku sista un zākāta (jo esmu neērta gļēvuļiem un verga dvēselēm). Arodbiedrības neatbild tāpēc, ka ļoti labi zina, ka viņu biedri ielās neies un par sevi necīnīsies - taisni otrādi - jebkurā brīdī būs gatavi nodot savus vadoņus, kas par viņiem ir gatavi cīnīties, ja tas viņiem būs izdevīgi. Kamēr tauta ir tāda, kāda nu ir - nekas nesanāks.

Atbildēt

Alfrēds

27.07.2015. 10:07

»

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

3)Papildus rosinu pieņemt arī līdzīgu lēmumu attiecībā uz lauksaimniecības zemi. "Kamēr Latvijas iedzīvotāju dzīves līmenis nesasniedz Eiropas Savienības vidējo dzīves līmeni, ārvalstniekiem tiek liegtas iespējas iegādāties Latvijas zemi...


Ja "Kamēr Latvijas iedzīvotāju dzīves līmenis nesasniedz Eiropas Savienības vidējo dzīves līmeni, ārvalstniekiem tiek liegtas iespējas iegādāties Latvijas zemi" ir murgojums, tad Jums acīmredzot nepiemīt loģiska domāšana. Žēl gan.

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

26.07.2015. 17:37

3)Papildus rosinu pieņemt arī līdzīgu lēmumu attiecībā uz lauksaimniecības zemi. "Kamēr Latvijas iedzīvotāju dzīves līmenis nesasniedz Eiropas Savienības vidējo dzīves līmeni, ārvalstniekiem tiek liegtas iespējas iegādāties Latvijas zemi
============================
Kāds murgojums?
Vai tad tautas ienaidniekiem, kuriem zemi atņema 1940.gadā nav jāatdod?

Latvijas Valsts laikā Sodu likums paredzēja par zagtas vai nolaupītas mantas glabāšanu draudēja kriminālatbildība!
Bet tagad tas ir bizness!!!

Nosauciet vēl vienu zemi, kur zagtu vai nolaupīto var tirgot?

Atbildēt

ilgi

26.07.2015. 08:38

Bērnus jau ilgi māca skolotāji-kriminālisti....

Atbildēt

mhm

26.07.2015. 08:31

»

sociāli atstumtais

kā tā , pagaidām neko...


Nu, šis jau izklausās pēc saprāta balss tuksnesī.

Atbildēt

sociāli atstumtais

26.07.2015. 08:04

kā tā , pagaidām neko ???
pat čigāns saka : nedari itin neko un n e b ū s itin N e k a s !
nekādā gadījumā nedrīkst ,, izlaist uguni ,, ; jāgādā , lai nepārtraukti - morālo kropļu bars Saeima un valdība tiktu uzmanīti ! Ne acu šinī brīdī no viņiem nedrīkst novērst , ko viņi gan ārkārtīgi gribētu ! Latvijas Satversmē neviens vārds nav teikts , ka tur ievēl partijas ( sīkas , savtīgas demoralizētas grupeles ), bet 4. maija Latvijas brašie komjaunieši un LKP CK biedri un viņu atvases neko citu jau neprot kā zagt , melot un atņemt !
Nekāda Jauna , Nākotnes , Vislatvijas partija neko neglābs ! Nevienu no bijušajiem vai tagadējiem ! Ir jāveido alternatīvs saraksts kā to paredz Satversme - kārtīgi , godīgi , tautas uzticību nopelnījuši latviešu cilvēki = varu Latvijas tautai ! šī Saeima ir uz ātrāko jāatlaiž ! šī ,, būda ,, vairs neder - tajā ir brands , tapēc tā ir jājauc nost ! ! ! un nekādi ,, līdzekļi ,, to neglābs ! ! ! Jāceļ jauna , kārtīga , tīra māja ; lūk tāda un tāda rīcība būtu LATVIJAS 100 GADU jubilejas cienīga rīcība un mērķis - tikt no komunistiskām samazgām vaļā !

Atbildēt

atrofējies Alfrēds

25.07.2015. 22:59

Alfrēds ir PSRS skavās atrofējies, kapitālismu neprastdams-

1) jābrauc ar riteni, nav jābaro Rīgas satiksme
2) pērc pārtiku no laba zemnieka;
3) pārtrauc patērēt masu produktus, krāj kapitālu,
lieto ko pamatīgu - dabas veltes, ziedus;
4) gūsti pelņu, neiznieko naudu

Pārtrauc momentāni tukšo runu, mācies ekonomiku.

Atbildēt

kas būs priekšsēdis? ainārs? vai kāds no dēliem?

25.07.2015. 16:11

Aicina partijā, bet programma un statūti pagultē. Vai šitas nebija tas pats "alfreds", kuram bija zrp punktojums? Punkts viens, punkts divi.. tāda herņa, es jums teikšu.. zatlera (šķēl-šlosera/lembja/parādniek-dzintara/urbja/solčas) tipa svieksts!
Atceros kā šodien, kā šlosers nepaplašinātos teikumos ar dūri pa galdu blietēja savas tēzes.
Noiets etaps. Jāmaina sistēma, ja nē, mēs nepiedalāmies.
Bet nu jaunajiem censoņiem, lai veicas! Varbūt tiks deputātos, mazliet atbaroties. Tagad pie varas jau arī vairumā tie, kuri "bērnībā konfektes nedabūja" un tagad vien nevar atēsties.

Atbildēt

sakārtot bērnu izglītošanas lietas

25.07.2015. 15:19

ar bērniem nedrīkst darboties duras, visas nodarbības un stundas ierakstīt video

Atbildēt

Paija - to 13:50

25.07.2015. 13:12

Protams, labāk ir darīt vismaz kaut ko nekā neko un labi, ka vismaz kaut kāds protests būs 4.augustā pret bēgļu sākuma invāziju Latvijā .

Atbildēt

25.07.2015. 12:50

»

Paija

Līdz nākamās Saeimas vēlēšanām vēl 3 gadi, pa šo laiku te JAU iebrauks cita rase, Latvija vienkārši iznīkst JAU TAGAD...


Ar pareizu stratēģiju kalnus var pārvietot. Pašlaik tieši laikā nākt ara no tumšajiem siliem tiem, kas nav sadarbojušies ar nevienu no noziedzīgām partiju organizācijām - par noziedzīgām uzskatāmas visas, kas Saeimā.

Nacionāli konservatīvo vērtību nesēji nav Saeimā un nav vispār Latvijā tādas partijas.

Ir melīgi un noziedzīgi grupējumi.

Atbildēt

25.07.2015. 12:34

»

Vo

Latvijaa valda partokraatija. Dibinaasim veel vienu partiju? Kaapeec? Lai pievienotos paareejo partiju baram...


Bet to jau visus gadus veiksmiigi dara VL, TB, LNNK. TAD KAADEEL JAADIBINA JAUNA PARTIJA?????????
===================================================

LNNK/TB/VL ir parazītu bars, kas kopā ar citam partijām realizē genocīdu pret latviešu tautu..un ar smaidu..neviens jau netic viņiem, tādēļ maz par tiem balso, parasti ir slikts vēlēšanu rezultāts.. LNNK/TB/VL ir klubiņš idiotiem, tā nav partija.Ņergas Zīle, Dzintrs Ranačs, R. Dzintars, I.Paradnieks..kroplīgu domāšanu un spriešanu, kretīni.

Atbildēt

lēksim bedrē, lēksim bedrē, redzēs, kas mūs ārā vilks

25.07.2015. 12:29

Taisam partiju, taisam partiju..

Atbildēt

kristiān(ar mazo burtu)

25.07.2015. 11:35

Pārlasi vēreiz savu tekstu-6 kļudas un skaidrs,no kādas partijas esi!

Atbildēt

Paija

25.07.2015. 11:23

Līdz nākamās Saeimas vēlēšanām vēl 3 gadi, pa šo laiku te JAU iebrauks cita rase, Latvija vienkārši iznīkst JAU TAGAD ...

Un tie daži simti jaunpartijnieku ar savām necilajām biedru maksām partijas aktivitāšu uzturēšanai, radu un draugu plusiņu ievilkšanu biļetenos - vai viņi būs tas pārsvars pār labi noorganizēto Sistēmu???

Atbildēt

Vo

25.07.2015. 09:03

Latvijaa valda partokraatija. Dibinaasim veel vienu partiju? Kaapeec? Lai pievienotos paareejo partiju baram?
Nu nodibinaajaam. Nu pievienojamies. Tagad mees esam da'la no visa lielaa partiju bara. Valdiibu sastaada vairaakums. Leemumus pie'nem vairaakums. Viss notiek balsojot. Arii mees varam balsot. Mees du'siigi balsojam " pret". Bet vairaakums balso "par". Leemums pienemts. Arii mees piedaliijaamies balso'sanaa. Mums ir JAARESPEKTEE balso'sanas rezultaats. Taatad arii mees k'luustam liidzvainiigi prettautiska leemuma pienem'sanaa, jo mees piedaliijaamies balsosanaa. Ar savu daliibu mees esam atzinu'si 'siis balso'sanas le'gitimitaati. Taatad faktiski stiprinaaju'si valdo'so prettautisko reziimu, piedodot tam demokraatijas iluuziju.
Bet to jau visus gadus veiksmiigi dara VL, TB, LNNK. TAD KAADEEL JAADIBINA JAUNA PARTIJA?????????

Atbildēt

25.07.2015. 08:34

»

Eduards Lunis

Tā novadniek! Un atnāks Tev 10 cilvēciņi, mani ieskaitot! Un tas būs kārtējais apliecinājums,ka Latvijā ar tiesiskumu un demokrātiju ir VISS KĀRTĪBĀ!Un sanāks tā, ka esi lējis ūdeni uz noziedznieku dzirnavām...


Pompozais Liepājas tiesas nolēmums bija mākslīgi organizēts, tāpat kā protesti un ņemšanās ap šo lietu ar noteiktu mērķi, lai novērstu sabiedrības domas un uzmanību no fakta, ka melnie un krāsainie ir ceļā uz Latviju un Latvija nevar to ES liegt, ka Latvija glābs Grieķijas budžetu tāpat kā Parex un 20 ārvalstu bankas. Muļķa tautiņai „nolaiž tvaiku” citā veidā – praidisms, pedofīlisms.. lai tā domā par šīm lietām, nevis par genocīdu pret latviešu tautu, kuru joprojām padzen no Latvijas. Un lai tauta neorganizējas un neaizstāvas stihiski.


Līdzīga kārtā tika organizēti 2009.gada 13. janvāra nemieri Doma laukumā. V. Zatlers tad „aizbēga” uz Īriju it ka neformāli tikties ar Īrijas latviešiem. Saeimas ēkai izsita logus, kas nākošajā rītā jau bija ielikti jauni, jo bija sagatavoti ielikšanai pēc tam, kad logus bija plānots izsist. Nemierus organizēja, lai tautai „nolaistu tvaiku” , lai identificētu potenciālos, nākošo iespējamo stihisko masu nemieru organizētājus, kas daļa, noticot nemieru īstumam, stihiski iekļāvās DP un SAB organizētajos 2009.gada 13. janvāra nemieros.

Atbildēt

25.07.2015. 08:27

Sākums labs. Tikai neatlaidieties! Vislielākās grūtības saskatu ienaidnieka potenciāla nenovērtēšanā. Otrkārt no teksta satura izriet, ka īsti pareizi nenovērtējat šolaiku apstākļus. Visbīstamākais ir apstāklis, ka Jūsu partijas rindās un vēlāk jau vadība nonāks DP un SAB darboņi, kas pārņems partijas vadības politiku.
Turpiniet, neatlaidieties! Ticiet saviem spēkiem! Nebūs viegli!

Atbildēt

Udox

25.07.2015. 08:15

Raksta autors man patīk - vispirms pārmet citiem, ka tie neko nedara un nav gatavi darīt un tad piedāvā kaut kādus trīs mistiskos tekstus, no kuriem pats, ja nokļūtu Saeimā, uzreiz atteiktos.
Latvieši vienkārši ir ņuņņas, kas ir gatavi tikai sēdēt un kritizēt vai labākajā gadījumā aiziet un klusi pabļaut pie kāda pieminekļa. Nu, visu tā, lai tikai kāds nepadomātu, ka šis latvietis vēlas cīnīties par varu, bet tai pat laikā lai varētu visu laiku lamāt tos, kas ir pie varas ruļļiem. Ņergu tauta. Kā nesen, kad man atrakstīja - Ir kaut kas jādara, Latvija ceļas!!! Es saku - okey, ir variants, darām, īstenojam, cīnāmies par labāku Latviju! Uzreiz pretim - oi, nē, es nevaru, varbūt tu ej, cīnīes, es no malas paskatīšos ... Un šo cilvēku vēl valdība plāno tiesāt par vardarbīgu pretošanos :( Ko domāt par tiem, kas tikai klusi te klukst par kaut kādām mistiskām idejām.

Atbildēt

Eduards Lunis

25.07.2015. 06:43

Tā novadniek! Un atnāks Tev 10 cilvēciņi, mani ieskaitot! Un tas būs kārtējais apliecinājums,ka Latvijā ar tiesiskumu un demokrātiju ir VISS KĀRTĪBĀ!Un sanāks tā, ka esi lējis ūdeni uz noziedznieku dzirnavām!
---UN VISS TAS IR TĀPĒC,KA NEREDZI,KA NELIKUMĪGI ESOŠIE SAEIMĀ NOZIEDZNIEKI AR SAVU NOZIEDZĪGO DARBĪBU VISUS ŠOS,,NEATKARĪBAS GADUS,, IR SASTRĀDĀJUŠI TIK DAUDZ NOZIEGUMU, KA VIŅIEM PAŠIEM IR JĀNOSLĪKSI SAVOS SŪ--S!

Atbildēt

Paija

24.07.2015. 23:20

Viss jau pareizi, ko rakstāt.
Labi gan, ka visiem vēl nav vienalga.

Savas pārdomas par partiju jau izteicu pie Jūsu iepriekšējā raksta.

Atbildēt

starp citu

24.07.2015. 21:33

Valoda nevieno, tad jau nebūtu pilsoņu karu, strīdu ģimenēs, partiju starpā u. tml. Cilvēkus vieno kopīgi mērķi, intereses u. tml.

Atbildēt

Mumins

24.07.2015. 21:08

Un kas būtu tas, kas vieno kopā to latviešu tautu, par kuru autors runā? Izņemot valodu, nekā nav! Tad ko jūs gribat? Lai kkādas abstraktas latvietības vārdā kāds kaut pirkstu kustinātu? Nesagaidīsiet, kamēr paši tai tautai kko individuālisma un viensētnieciskuma vietā kko nepiedāvāsiet.

Atbildēt

1905

24.07.2015. 20:50

4. augusta protests. Bet kāpēc autors iesaka nevardarbīgu protestu? Pats runā par tautas spēku, Lāčplēšiem, bet ierosina veidot "koala lācīšu" protestu, autora vārdiem runājot. Kā vienmēr miermīlīgi, padziedāt, parunāt un izklīst...Un jēga? Va Banque - visu vai neko. Tā būtu jābūt.

Atbildēt

nu

24.07.2015. 20:24

Pie bareljefiem 9.maijā liks puķes. Bet vispār kaut ko darīt vajag gan.

Atbildēt

Kristiāns

24.07.2015. 20:02

alfrēd,nomierinies,tāds savārstojums vien sanačis,viss ir labi,no PĀRDAUGAVAS PIEMINEKĻA gan ar savējiem tueieties tālāk,tā viš ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Levita jaunvārdi un to tulkojums

FotoLevita “jaunvārdi” jeb īpašie termini, ar kuriem “spīd” gluži vai pašpasludinātais “nācijas tēvs”- valstsgriba, turpinātība, likteņkopība, vienvērtība, atjaunotne, brīvtelpa, kopējais labums, Latvijas valsts ceļš.
Lasīt visu...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...