Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

„Jūs no manis prasāt komentāru par „neko”,” – tik skarbi divkārtējais bijušais valdības vadītājs Ivars Godmanis izsakās, taujāts pēc viedokļa par nule apstiprinātā Valda Dombrovska Ministru kabineta deklarāciju.

No valdības deklarācijas nav skaidrs, kā valdība rīkosies. Tur ir noteikti mērķi, bet īsti nav skaidrs darbības plāns. Ne ekonomikas sadaļā, ne sociālajā blokā, ne ēnu, ne nodokļu blokā. Man īsti nav skaidrs, ko nozīmē „progresīva nodokļu reforma”. Vai ir domāta „progresīva reforma”, vai progresīvais nodoklis tur ielikts iekšā? Man nav skaidrs, kā var uzturēt zemu nodokļu līmeni, kā tur ir rakstīts, tajā pašā laikā jaunās valdības cilvēki publiski izsakās, ka par trešdaļu budžetā ieņēmumus palielinās no nodokļu paaugstināšanas, kas ir ļoti liels cipars. Ar premjeru es neesmu runājis, finanšu ministra uzstāšanās es neesmu dzirdējis, un no deklarācijas man nav skaidrs, ko valdība darīs. Jūs no manis prasāt komentāru par „neko”...

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...