Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pašreizējais iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis šodien ar vārdiem "es domāju, ka jābūt citam kandidātam, izvērtējot faktorus, uzskatu, ka būtu jābūt citam premjeram, nevis man, tāpēc aicinātu šo jautājumu vairs neaktualizēt" faktiski paziņoja par atteikšanos kandidēt uz premjera amatu. Ar šo paziņojumu Kozlovskis nāca klajā sešas stundas pēc tam, kad Pietiek pārstāvis ministram bija uzdevis virkni jautājumu par viņam acīmredzami labi zināmu tēmu. Publicējam šos un arī dienu iepriekš ministram uzdotos jautājumus, uz kuriem Kozlovskim atbildes tāpat nebija.

Šodien Kozlovskim un viņa preses pārstāvei uzdotie jautājumi

From: Lato Lapsa <[email protected]>

Date: 2015-12-09 7:19 GMT+02:00

Subject: jautājumi

To: Daiga Holma <[email protected]>

Cc: [email protected]

Sveiki,

attiecībā uz iepriekš uzdotajiem jautājumiem publikācijā būs norādīts, ka ministrs nevēlējās uz tiem atbildēt. Te būs vēl daži:

1) vai Kozlovska kungs, esot augsta Drošības policijas amatpersona, ir pārstāvējis juridiskas personas kādos saimnieciskos strīdos?

2) ja jā, kad tieši un kādos tieši?

3) vai šajā pārstāvībā Kozlovska kungs ir guvis kādus papildienākumus vai citus labumus?

4) ja jā, kad tieši un kādus tieši?

5) vai šos ienākumus Kozlovska kungs ir deklarējis likumā noteiktā kārtībā?

6) vai šīs nodarbes Kozlovska kungs bija saskaņojis ar savu darba devēju?

7) ja kā, kad tieši, ar ko tieši un kādā tieši formā?

8) vai Kozlovska kungs savu darba devēju bija informējis, ka gatavojas piedalīties saimniecisku strīdu risināšanā?

9) vai, piedaloties saimniecisku strīdu risināšanā, Kozlovska kungs informēja šo strīdu dalībniekus un lēmējus par savu pamata darba vietu, ieņemamo amatu un dienesta pakāpi?

Nesaņemot atbildes šīs darba dienas laikā, arī attiecībā uz šiem jautājumiem publikācijā tiks minēts, ka Kozlovska kungs nav vēlējies uz tiem atbildēt.

Lato Lapsa

Vakar Kozlovskim un viņa preses pārstāvei uzdotie jautājumi

From: Lato Lapsa <[email protected]>

Date: 2015-12-07 18:48 GMT+02:00

Subject: jautājums

To: Daiga Holma <[email protected]>

Cc: [email protected]

Sveiki,

diezgan steidzams (gaidu atbildi otrdien darba dienas laikā) jautājums ministram: vai viņš laika posmā no 1996. līdz 2005. gadam, kad saskaņā ar oficiālo dzīvesgājuma aprakstu bija Drošības policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks pulkvežleitnanta pakāpē, līdztekus šiem darba pienākumiem ir veicis kādus citus darba pienākumus, saņemot par tiem atalgojumu vai citus labumus, un, ja jā, tad kādi ir bijuši šie pienākumi, kā labā tie veikti, kā tie izpaudušies, vai šo pienākumu pildīšanā tagadējais ministrs nav atradies interešu konflikta situācijā un kādu atalgojumu vai citus labumus Kozlovska kungs par tiem saņēmis?

Lato Lapsa

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

18

Es negribu lekt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...