Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Ja vēlaties mūs atbalstīt Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Lai gan oficiāli ir ziņots, ka atlūgumu iesniegusī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone amatā skaitīšoties vēl līdz mēneša beigām, Pietiek rīcībā ir nonācis ar 2. jūniju datēts VID dokuments, no kura izriet, ka par VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāju paklusām ir iecelta Vita Narnicka, kura jau pieņem lēmumus šī amata pilnvaru ietvaros. Tiesa, pēc vairāku stundu pārdomām VID piektdien tomēr nāca klajā ar skaidrojumu, ka no 6. līdz 27. jūnijam VID ģenerāldirektores pienākumus tomēr atkal pildīšot Pētersone.

Kā izriet no šī dokumenta, par VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāju kļuvusī Narnicka ir VID ģenerāldirektora vietniece un VID Informātikas pārvaldes direktore.

Narnickas amatpersonas deklarācija rāda, ka vienlaikus ar darbu VID viņa nodarbojas arī ar biškopību, viņas īpašumā ir 2008. gada izlaiduma automašīna Renault Megane, mājas Lēdmanes pagastā un zeme Salaspilī (kopīpašumā), kā arī dzīvoklis Salaspilī un zeme Tīnūžu pagastā.

VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītājai ir arī nelieli uzkrājumi, aizņēmumi un aizdevumi: gan skaidrā, gan bezskaidrā naudā viņa uzkrājusi pa 1000 eiro, aizņēmusies gandrīz 30 tūkstošus eiro, bet aizdevusi aptuveni deviņarpus tūkstošus eiro.

VID atalgojumā Narnicka pērn saņēmusi 34,5 tūkstošus eiro pirms nodokļu nomaksas, biškopība un Lauku atbalsta dienesta maksājumi viņai ienesuši vēl nedaudz vairāk kā 1200 eiro.

Pēc vairāku stundu pārdomām VID piektdien nāca klajā ar skaidrojumu, ka Narnicka VID ģenerāldirektores pienākumus pildīšot tikai uz brīdi un jau pirmdien, 6. jūnijā šos pienākumus līdz pat 27. jūnijam pildīšot Pētersone, kas pašlaik kopā ar savu vietnieci Daci Pelēko ārvalstu komandējumā Viļņā tiekoties ar pārējo Baltijas valstu nodokļu un muitas administrāciju vadītājiem.

Foto no bismart.lv

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...